Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Tātad mēs vēlamies skaidri izskaidrot, kā un kādēļ mēs vācam, glabājam un izplatām Jūsu personas datus, kā arī aprakstīt Jūsu kontroles un izvēles attiecībā uz to, kā un kad Jūs varat izvēlēties un kopīgot savus personas datus. Lai izveidotu Jūsu kontu, ir vajadzīgi daži personas dati, kurus mēs Jums lūgsim sniegt. Izmantojot Spotify pakalpojumu – ja lietojat Spotify pakalpojumu, mēs apkopojam personas datus par to, kā Jūs izmantojat Spotify pakalpojumu, piemēram, kādas dziesmas ir atskaņotas un kādi atskaņošanas saraksti ir izveidoti. Trešās puses sīkfaili Portāla sadaļas “Discover EU” lapā tiek izmantoti trešās puses sīkfaili. Ja šo jauno vai papildu pakalpojumu ieviešana izraisa izmaiņas veidos, kā mēs apkopojam vai apstrādājam Jūsu personas datus, mēs nodrošināsim papildu informāciju un noteikumus vai politikas. Ja Jums ir radušies kādi jautājumi saistībā ar Jūsu datu konfidencialitāti, Jūsu tiesībām vai to, kā tās izmantot, lūdzu, sazinieties ar mūsu datu aizsardzības inspektoru, izmantojot Konfidencialitātes centra veidlapu „Sazinieties ar mums”. Ikviens uzņēmums var saņemt ātro kredītu. X REWARDS balvas un atlaides. Šīs vietnes lapās ir daži videomateriāli, kuri anonīmi ar sīkdatnēm ievāc statistiku par to, kā jūs šeit nokļuvāt un kādus video skatījāties. Pārskaitījumi eiro valūtā Latvijā un citur Eiropā tev būs bez maksas.Peļņa no konta atlikuma. Šīs sīkdatnes ir iespējams izdzēst vai bloķēt, bet tādā gadījumā atsevišķas šīs vietnes iespējas var nedarboties kā nākas. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras jau ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Jo labāks kredītreitings, jo labāki aizdevuma nosacījumi.Izvēlies, kā saņemsi naudu – kā patēriņa kredītu vai kredītlimitu X kredītkartē. Mēs izmantosim šos personas datus tikai tad, ja ir izteikta Jūsu piekrišana trešai pusei vai arī Spotify, lai šī datu apmaiņa notiktu vai, lai nodrošinātu Jūs ar Spotify pakalpojumu, ja uzņēmumam Spotify ir likumīga interese izmantot personas datus. Tādā gadījumā šīs sīkdatnes tiek aprakstītas atsevišķā paziņojumā. Ja konta izveidei Jūs izmantojat trešās puses pakalpojumu, mēs saņemsim personas datus, izmantojot šo trešās puses pakalpojumu, bet tikai tad, ja Jūsu dosiet savu piekrišanu, ka Trešā puse drīkst kopīgot Jūsu personas datus. Ja nav norādīts citādi, kad mēs ieviešam jaunus vai papildu pakalpojumus, uz tiem attieksies šī Politika.

Latvijas Republikas Veselības ministrija

. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu, un dati par tendencēm pilnībā ir mūsu kontrolē. Tas ietver Jūsu e-pasta adresi, dzimšanas datumu, dzimumu, pasta indeksu un valsti. Lai noskaidrotu citus Politikā izmantoto terminu skaidrojumus, apmeklējiet mūsu Konfidencialitātes centru, kas atrodas vietnē spotify.com. Sīkdatnes ievieto arī Europa Analytics.

Sākums - AS Pasažieru vilciensAS Pasažieru vilciens

. No parastas debetkartes uz X smart karti. CreditON ātrais kredīts. Tas ir Eiropas Komisijas dienests, kas analizē un novērtē, cik efektīvas ir Jaunatnes portāla lapas. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tiem mērķiem, kuri aprakstīti te. Katrs pirkums ar karti tev pelnīs X REWARDS punktus apmaiņai pret vērtīgām balvām. Maini kartes PIN kodu, bloķē un atbloķē karti, saraksties ar banku turpat lietotnē.Bezkontakta norēķini. Jums ir iespēja arī sniegt mums papildu personas datus, kas palīdzētu padarīt Jūsu kontu personalizētāku. Sīkāka informācija par tiem atrodama te: https://www.wyng.com/privacy-policy/. Lielākā daļa lielo tīmekļa vietņu dara tāpat. Ceram, ka šis Jums palīdzēs saprast mūsu konfidencialitātes saistības pret Jums. gadā atzinis, ka Citadeles klientu serviss ir pirmajā vietā Latvijā. Jums vienmēr ir iespēja mainīt savu viedokli un jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu.

Mēs atbildēsim uz Jūsu pieprasījumu saprātīgā laika periodā pēc Jūsu identitātes apstiprināšanas. Tā sakot, Jūsu konfidencialitāte un personas datu drošība ir un vienmēr būs mums ārkārtīgi svarīga. Iespējams, ka jums jāsniedz piekrišana, lai šīs sīkdatnes varētu ievietot. Kā kontrolēt sīkdatnes Pēc vēlēšanās varat kontrolēt un/vai izdzēst sīkdatnes. Ar X smart varēsi maksāt nopīkstinot. Klientu sūdzības un ierosinājumus izskatām visaugstākajā līmenī. Lai to paveiktu, mums ir jāsaprot Jūsu klausīšanās paradumi, un tad mēs varēsim sniegt īpašu un tieši Jums personalizētu pakalpojumu. Ienāc filiālē, saņem un sāc lietot. Aktivizē maksājumus ar telefonu mobilajā lietotnē un maksā ar telefonu. Maks var palikt mājās. Palīdziet arī turpmāk mums būt labākajiem. Kā mēs izmantojam sīkdatnes. Tas sniedz informāciju par to, kas notiek, ja Jūs pielāgojat sava konta iestatījumu lapā esošos iestatījumus, un par to, kā atteikties no konkrētu ziņojumu saņemšanas no Spotify. Lai uzzinātu vairāk, aboutcookies.org.

Microsoft paziņojuma par konfidencialitāti izmaiņu vēsture.

. Hipotekārais kredīts tavām mājām Tavas jaunās mājas jau tevi gaida. Informāciju par to, kā ar mums sazināties, ja Jums rodas kādi jautājumi vai bažas, skatiet turpmāk sniegtajā. Apstiprini maksājumus ar FaceID, pirkstu nospiedumu vai kodu. Ja gadījumā Jūs nepiekrītat šīs Politikas saturam, atcerieties, ka Spotify pakalpojuma izmantošana ir Jūsu izvēle. Sīkāka informācija par iepriekš aprakstītajām VDAR tiesībām, un mūsu nodrošinātajām pārvaldības iespējām, kuras mēs nodrošinām visiem Spotify lietotājiem saistībā ar šīm tiesībām, ir sniegta Konfidencialitātes centra sadaļā „Jūsu tiesības”. Attiecīgi mēs esam ieviesuši papildu pārredzamību un piekļuves kontroli mūsu Konfidencialitātes centrā un Konfidencialitātes iestatījumos, kas palīdz lietotājiem izmantot šo tiesību priekšrocības. Šajā Politikā ir izklāstīta būtiskā informācija par Jūsu personas datu attiecībām ar uzņēmumu Spotify AB. Mēs varam laiku pa laikam izstrādāt jaunus vai piedāvāt papildu pakalpojumus. Konfidencialitātes centrs ļauj Jums kontrolēt, kā Spotify apstrādā Jūsu personas datus. Šīs sīkdatnes nav obligātas vietnes darbībai, bet tās jums atvieglina pārlūkošanu. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas

Komentāri