Kā izdzīvot ar ļoti maziem ienākumiem?

c.  Pasaule ir pilna ar cilvēkiem, kas nekad neizslēdz elektroniskās ierīces un runā tik skaļi, nemaz nedzirdot putnu čalas, ūdens lāses pilienus vai klusu bērna raudāšanu. Kā izdzīvot ar ļoti maziem ienākumiem. Šajā brīdī bija neparasts klusums visapkārt.

Man par pārsteigumu, es redzēju bērnu acīs neparastu saspringumu, kad viņi vēroja mani. Ja viņi atbild ļoti skaļi, tad tā vietā, lai mēs darītu to pašu, atbildam ar klusinātu balsi. Mašīnu, autobusu un smago mašīnu radītie trokšņi, celtniecības trokšņi. Kā arī tas palīdz normalizēt klasi. Bet es vēlos turpmāk atteikties no tā, jo pietiek apkārt trokšņu. Nav brīnums, ka mūsdienās bērni runā tik skaļi - viņi mēģina sacensties ar pasaules “troksni”. Gribu iemācīties atbrīvoties no liekiem trokšņiem, iemācīties izbaudīt klusumu, kā arī šo klusuma brīnumu nodot saviem bērniem.    Mums vajadzētu bērniem nodot šo klusumu līdz viņu apziņai un dot šo iespēju kļūt klusiem. Ienāc un uzzini vairāk par Kredits7 2017. Viņi vēlas būt sadzirdēti un nezina, kā būt klusiem un kā izbaudīt klusumu. Padari savu balsi arvien klusāku līdz tam brīdim, ka Tevi  nevar sadzirdēt vispār, lai bērnam būtu šis “ahā” moments. Montessori bērnu māju raksturo klusums. Mums vajadzētu katru dienu runāt ar bērniem klusu. Mums ir jāparāda bērniem kā būt klusiem un kā mācēt saklausīt šo klusumu. Bija sajūta, ka bērniņš bija atnesis šo klusuma sajūtu, tādu, kāda neeksistē ikdieniškā dzīvē.

Uzvediba - DARBNĪCAS

. Man pašai tas sanāk reti un neesmu pieradusi.

Zebras - Vikipēdija

.

Kā izdzīvot periodu bez seksa? - Sekss - Egoiste - TVNET

. Kad bērni bļauj, fonā ir mūzika, tad tu iekšēji pats esi uzvilcies un nemaz nevari iedomāties sevi runājam klusu. Tas bija tāpēc, ka neviens no mums nekustējās. Bet ievēroju to, ka Montessori pedagogi runā ar bērniem ļoti klusi un mierīgi, un mani tas fascinē, ka viņi nekliedz, nepaceļ balsi, saglabā mieru! Man tas būtu tiešām jāmācās un katru dienu jāpraktizē mājās. Mūsu mājās ierasta lieta ir fona mūzika, vai nu radio vai kādas dziesmas. Tāpēc, vēl jo vairāk mums ir nepieciešams  izbaudīt šo klusumu. klusuma vingrinājumi! Tas ir kaut kas! Klusuma vingrinājumi Montesori b/d un skolās ir ierasta parādība, bet man tas bija jaunums! Jau kādu laiku mēs ar Esteri praktizējam klusuma vingrinājumus mājās. Esterei patīk, un viņa pamazām mācās koncentrēties un izbaudīt klusumu.    Mēs dzīvojam pasaulē, kas ir pilna ar elektroniskām skaņām, mūziku un citiem trokšņiem.

Mēs esam pirmais, lielākais un vienlaicīgi.

. Vai izbaudīt vasaras atpūtu ņemot kredītu ir tā vērts?. Pēc kāda laika iedzīvotāji bija pārsteigti par bērnu mājā valdošo klusumu un kārtību. Likās, ka viņi pilnibā juta to, ko es teicu: “ Viņš elpo, tik mierīgi. Liekas, ka to visu jezgu var izjaukt tikai paceļot balsi! Bet mēs taču varētu bērnus pārsteigt, runājot klusu situācijās, kad tas liekas pretdabiski. Neviens no jums nevarētu tik mierīgi elpot, neizdvešot ne skaņas.” Bērni ar sajūsmu un nekustīgi stāvēdami aizturēja savu elpu. Mums jāliek saprast viņiem, ka viņu pašu kustības un viņu balss var radīt vai lauzt šo klusumu. Parastajās skolās klusums vienmēr tiek uztverts kā paklausība. Pulksteņa tikšķoņa, kas ikdienišķi nebūtu dzirdama, kļuva uztverama. Tikai ar pavēli var dabūt klusumu. Tad, kad Marija Montessori grasījās atvērt savu pirmo bērnu māju klusā, prestižā rajonā, ļoti daudzi apkārtējie iedzīvotāji iebilda, jo skola/bērni automātiski nozīmē - troksnis un haoss

Komentāri