Kā ietaupīt uz komunālajiem maksājumiem?

Galu galā arī sīkumi beigās veido lielas summas, kuras varam ietaupīt, ja zinām, kā. Protams, ka laika patēriņu noteikti atsver finansiālais ieguvums, ko tas sniedz. Lielu daļu procedūru vari veikt vai nu pati, vai arī palīgā aicināt kādu draudzeni vai labu paziņu. Palūkojiet arī jūs – ņemiet pusdienas līdzi vai iekārtojiet savu laiku tā, lai pusdienot varētu doties uz mājām, ja dzīvojat netālu. Kā ietaupīt uz komunālajiem maksājumiem. Veidojiet iepirkumu sarakstu Jebkurā situācijā ir vislabāk mājās jau iepriekš izdomāt, ko gatavosiet ēst tuvākajās dienām. Turklāt zināsi, ka šādu apģērbu uz ielas ieraudzīsi diez vai vēl kādam cilvēkam. Vēlāk varat sākt domāt, kādi produkti mājās trūkst, kādi būs nepieciešami nākamās nedēļas laikā, lai iepirktos produktīvāk.

Kā ietaupīt naudu ēšanai? (Forumi): Cā - Pirmais.

. Arī jau ierastās skaistumkopšanas preces var atrast interneta veikalos. Domājiet praktiski Skatīties ne tikai uz reālo cenu, bet arī uz to, cik produkts maksā kilogramā, tāpat arī salīdziniet kilogramu cenas, iegādājoties maizi, piena produktus, gaļu u.c. Nereti, meklējot zemāku cenu, nopērkam arī mazāka tilpuma kosmētikas līdzekļus, kuri drīz vien izlietojas un jāpērk atkal no jauna. Lielāko dienas enerģijas devu ir jāuzņem tieši dienas pirmajā pusē, lai enerģijas pietiktu visai dienai. Ar Latvijas muzejiem vari iepazīties Latvijas muzeju katalogā www.muzeji.lv. Tāpat arī izvērtējiet, kas no nepieciešamā jau ir, un ko vēl vajag iegādāties, lai apzinātu savus tēriņus. Ēdiet mazākas pusdienu porcijas! Ne visas ēstuves piedāvā iespēju iegādāties pusporcijas, taču noteikti varat atrast ēdnīcu tuvu darbam vai mājām, kur šo iespēju piedāvā. Iespējams arī ar draudzenēm sarīkot skaistumkopšanas vakarus, kuru laikā savā starpā dalīties dažādos skaistumkopšanas noslēpumos. Ļoti daudzi no mums vēlas uzlabot sev noskaņojumu, apmeklējot veikalu un nopērkot kādu jaunu apģērba gabalu. Daļā muzeju ieeja ir ļoti simboliska vai vispār tās nav. Ja tomēr neuzticies citam meistaram, mēģini no draugiem un paziņām iegūt kādus ieteikumus par kvalitatīviem skaistumkopšanas pakalpojumiem, kas nemaksā bargu naudu. Arī tā varēsi nedaudz ietaupīt. Taču, ja iespējams, ierobežo kafejnīcu un restorānu apmeklējumus. Ja tomēr priekšroku dod sporta zāles apmeklējumam, iegādājies abonementu. Veikala gaitās, dzenoties pēc lētāka produkta, t.i., pērkot lētākas lietas, atcerieties, ka pirkt izdevīgākas preces nenozīmē pirkt mazāk kvalitatīvas. Gatavojiet mājās! Vienīgais mīnuss, kas daudzus attur, ir tas, ka iepriekš ir jāvelta laiks pusdienu pagatavošanai.

Taukainas ādas īpašnieces var uz tās klāt sakultu olas baltumu, savukārt jaukta tipa ādas īpašnieces masku var izgatavot no banāna, kas sajaukts ar saldo krējumu. Arī mājās – ierastās rīsu pakas vietā apēdiet pusi no paciņas, divu zupas bļodu vietā – tikai vienu. Nogurušai ādai var uzklāt skābo krējumu, naturālo jogurtu, paniņas vai kefīru. Labāk iegādāties vienu labu, augstvērtīgas kvalitātes preci, kas tik ātri nenovelsies un mazgājot nemainīs formu. Kredits interneta bez registracijas maksas. Dažkārt sporta klubos ir akcijas, kad iespējams iegādāties abonementu visam gadam lētāk.Izmanto savu iztēli! Ir iespējams atrast vēl daudz veidu, kā ietaupīt, tikai jāizmanto sava iztēle. Tajos nereti ir informācija par dažādiem izdevīgiem skaistumkopšanas piedāvājumiem vai pat atlaižu kuponi. Domājiet par savu un savas ģimenes veselību. Mājas apstākļos noteikti var veikt manikīru, pedikīru, matu krāsošanu, sejas masku uzklāšanu, vaksāciju un citas procedūras. Izmanto arī Muzeju nakts sniegtās iespējas – īpašā gaisotnē apmeklēt vairākus muzejus visā Latvijā bez maksas.Iepazīsti Latvijas dabu, apmeklē dabas parkus un takas – arī tos vairumā gadījumu iespējams apmeklēt bez maksas.

Kā ietaupīt NAUDU uz rēķiniem? Neliels laifhaks pieaugušajiem

. Neizejiet uz veikalu izsalcis! Ja ejat uz veikalu izsalcis, tad varat rēķināties, ka izsalkums diktēs jūsu rīcību. Tajā iespējams uz laiku ar kādu cilvēku samainīties ar grāmatām.Ja brīvajā laikā labprāt sporto, izpēti, vai Tavas dzīves vietas tuvumā ir kāds parks, kurā varētu, piemēram, no rīta skriet.

35 veidi, kā ietaupīt naudu |

. Kā ietaupīt uz komunālajiem maksājumiem. Tā bez maksas var tikt pie stilīgas frizūras un skaista manikīra vai pedikīra. Iespējams, iepirkumu groziņā iecelsiet  ne vien vakariņām paredzētās lietas, bet daudz ko citu, un, aizejot mājās un remdējot izsalkumu, daudz no tā visa vairs nemaz negribēsiet.

Kā var ietaupīt uz apkures rēķina? -

. Ja bibliotēkā nav pieejama Tevis iecerētā grāmata, ieskaties www.gramatmaina.lv. Organizējiet vienu iepirkšanās dienu nedēļā! Tādējādi varēsiet izvairīties no veikala apmeklējuma katru dienu! Kādu dienu izrevidējiet ledusskapi un virtuves skapīšus, pārlūkojiet, kas mājās ir un ko no tā nākamās nedēļas ietvaros var pagatavot. Un nereti to kvalitāte ir daudz labāka kā veikalos iegādātam lētam apģērbam. Protams, ja ir veselības problēmas vai speciāls uzturs, jāvadās pēc tā, taču, ņemot vērā, ka katrs otrais Latvijas iedzīvotājs  vēlas samazināt savu svaru, tad šādi nošausiet divus zaķus ar vienu šāvienu.

Komentāri