Kā finansiāli sagatavoties mājokļa pirkšanai?

Andris Kivičs sarunā ar »Vakara Ziņām« atklāj, ka vienmēr atbalstījis Madaru un izņēmums ir tikai viens maksājums. izveidot vairākas neatkarīgas pelnīšanas sistēmas. Iegādājies grāmatas par investēsānu, bet neieguldi vairāk kā vari atļauties. Viņš nosaka, ka Madarai noteikti nevajag satraukties par atbalstu, jo viņa to saņems. Iespējams, ka zaudēsi, bet rezultāts var būt arī pilnīgi pretējs. Kopš aizgāju no ģimenes, Madarai esmu regulāri devis naudu un arī turpināšu to darīt. Ir lietas, ko Tu vari darīt labāk par citiem, nevis tādēļ ka esi vienmēr bijis labāks, bet tevi tas interesē. Cilvēki, kas saņem pat lielu algu nevar cerēt, ka tā tas būs mūžīgi. Vislielākais lēmums, ko viņi savas dzīves laikā pieņem ir mājokļa iegāde uz nomaksu. Rezultātā viņi nodzīvo pelēkāku dzīvi nekā varētu. Jaunas iespējas un izaicinājumi ir tepat aiz stūra. Baltijas tirgus nav liels, bet pasaule ir liela. «Tā ir mūsu ģimenes iekšējā lieta. Aizņemties naudu mājokļa iegādei nav prāta darbs. Ieguldi naudu akcijās Pat Latvijā ir salīdzinoši aktīva fondu birža, kurā ikviens no savas internetbankas var ieguldīt naudu.

Portrets - Vikipēdija

. Viņi ir bagāti, jo ir izveidojuši naudas pelnīšanas sistēmas, kas ļauj tiem pelnīt arī nestrādājot. Bet detaļās publiski neieslīgšu. Madara to komentāru uzrakstīja par vienu maksājumu, kuru es neizdarīju, bet drīz vien šo ierakstu viņa izdzēsa. Aizdevuma pieteikums MiniCredit. Kā finansiāli sagatavoties mājokļa pirkšanai. Tagad aplūkosim, kā kļūt bagātam vēl savas dzīves laikā. Finanšu soļi, ko veikt pēc augstskolas beigšanas. Sagatavojies kārtīgi, bet neatmet domu tikai tādēļ kā baidies. Mūziķa Andra Kiviča un mākslinieces Lienes Skulmes gaitu sekotājiem jaunu iemeslu trīt mēles izraisīja bijušās sievas Madaras Kivičas komentārs sociālajos tīklos, kas lika noprast, ka mūziķis neatbalsta viņu finansiāli. Pirms ieguldīt izstrādā stratēģiju un turies pie tās. Cilvēku negācija saistībā ar viņa šķiršanos no sievas, viņaprāt, ir pārāk saasināta, kas tikai norāda uz mīlestības trūkumu pašu komentētāju dzīvē. Tu ieguldi laiku apmācībā, izpēti visu no A līdz Z un gūsti jaunāko informāciju.

Ūdeni varīt uz elektriskās vai gāzes plīts? | Tehnika.

. Treknajos gados par to pārliecinājās daudzi un liela daļa no viņiem tagad Anglijā strādā kaķu barības fabrikās. Ja tev ir tomēr paņemts aizdevums, mēģini no tā tikt vaļā  vai vismaz maini domāšanu un kļūsti atvērtāks pasaulei. Varu pateikt to, ka esmu uzturējis šo ģimeni astoņus gadus. Patiesas un abpusējas jūtas viņš raksturo šādi: «Atrast īstu mīlestību ir gluži kā izvilkt pilnu loterijas biļeti.» Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv. Es vienmēr visu esmu maksājis. Kļūsti labākais savā jomā un gūtos līdzekļus izmanto, lai ģenerētu peļņu citās sistēmas. No tā var izvairīties neņemot kredītus un dzīvojot no saviem ienākumiem. Viņi nemēģinās atklāt jaunas iespējas, jo jāmaksā taču kredītu. Bija sarunāts viens maksājums, ko es neizdarīju, jo, esot Berlīnē, biju izslēdzis telefonu un vispār gribēju atpūsties. Andris Kivičs uzsver, ja kāds tagad viņu padarīs par cilvēku, kas neuztur bērnus, tas būs gluži kā sitiens zem jostasvietas, ļoti sāpīgi, jo tas neatbilstot patiesībai. Astoņus gadus manā apgādībā ir bijuši četri cilvēki. Visi, kas īrē dzīvokli Rīgā zina, ka jebkurā brīdī to var atstāt un ir gatavi jaunām iespējām. Ja lēmums ir pieņemts turies pie tā. Diemžēl agri vai vēlu pienāk brīdīs, kad situācija izmainās un procentu likmes strauji kļūst lielākas vai banka mēģina atgūt naudu visos iespējamos veidos. Ja nevari atļauties to nopirkt, vari īrēt. Akciju vērtībai ir svārstības, bet Tev ir jācenšas atmest zaudētājus un atstāt uzvarētājus. Lai kļūtu finansiāli neatkarīgs ir vajadzīgs nodrošināties pret iespējamiem satricinājumiem, t.i. Laiku pa laikam bankas met pakaļ naudu un reklamējas visos iespējamos veidos. Ieguldi brīvos līdzekļus šajā nodarbē un agri vai vēlu tas dos atdevi. Atver savu uzņēmumu Jūties pietiekami spēcīgs vai drošs, atver savu uzņēmumu un piedāvā savus pakalpojumus citiem. Arī tu vari nopelnīt uz akcijām. Pirmie aizņemas naudu katrā iespējamā brīdī – tv iegāde, auto remonts, ceļojums.

Pavasara izaicinājums: kā ātri notievēt, kad neviena cita.

. Tie cilvēki, kas īpašumu nopērk uz nomaksu paliks tajā pašā darbā, jo tā ir drošāk. Šādos brīžos hipotekārais kredīts vai ilgtermiņa aizdevums var likties laba doma, jo procentu likmes ir salīdzinoši zemas. Pirmais miljardieris pasaulē. Pirmo naudu, visticamāk, zaudēsi, bet tā būs labākā skola. Ja esat ieguvuši vismaz zināmu turību, nelieciet visas olas vienā groziņā. Pasaules prakse liecina, ka labākie investori un brokeri ir cilvēki ar stabilu psihi – sportiski, celtnieki, karavīri. Pērc lietotu auto un dzīvo bez bēdas un bez kredītiem. Ja Tu nevari atļauties jaunu mersedesu, Tu nevari atļauties arī jaunu pasātu. Krīze vienā no tām šādā veidā neradīs briesmas pārējiem ienākumiem un varēsi turpināt dzīvot. Nākotnē pensijas mums, visticamāk, nebūs, bet ir svarīgi rīkoties, lai nebūtu jānožēlo, ka neesi darījis visu, ko varēji, lai kļūtu bagāts. Bērni paši par sevi parūpēsies

Komentāri