Kā atšķirt vēlmes no vajadzībām?

Ja vēlies kaut ko sasniegt, rīkojies nešauboties – tā skan viens no veiksmes pamatlikumiem. Šāds iekšējais dialogs faktiski bloķē jaunas darbības uzsākšanu, vai jau uzsāktās pabeigšanu, tā aizvedot mūs pilnīgi nevajadzīgā dažādu viedokļu dialogā. Savukārt viss, ko mēs darām nešauboties, ātri sasniedz savu rezultātu.. Neļauj šiem svešajiem viedokļiem novirzīt tevi no tava ceļa. Šaubas traucē mums piepildīt savas vēlmes. Personības spēks un personības veiksme tiešā veidā ir saistīti ar spēju neietekmēties un nekļūt par svešu viedokļu upuri, spēju atšķirt savas vēlmes no svešām, kaitīgām paša cilvēka interesēm. Tas it kā uzstājas kā mūsu oponents tajos brīžos, kad jāpieņem kāds lēmums. Turklāt mūsos it kā rodas neredzama barjera, kuras vienā pusē esam mēs ar savu viedokli, bet no otras puses mūsu neatskaņotie, bet zināmie citu cilvēku viedokļi. Šaubas traucē ķermenim funkcionēt sinhroni un harmoniski.i.

Kā atšķirt egles dēli no priedes? -

. Kā atšķirt vēlmes no vajadzībām. Mūsos vienmēr eksistē mūsu pašu viedoklis un sveši viedokļi. 2 aizdevumi bez procentu maksas Tev tiks piešķirti tikai gadījumā, ja spēsi tikt galā ar uzņemtajām kredītsaistībām noteiktajā laikā. Līzingu izmanto, lai pirktu elektroniku un sadzīves tehniku. Kā atšķirt vēlmes no vajadzībām. Mēs to kaut kad vai tieši tagad izlasījām, izdzirdējām, Citu cilvēku viedoklis, kuru mēs zinām. Kad un cik daudz sākt dot naudu saviem bērniem?. Kā tikko tu sāc rīkoties sveša viedokļa ietekmē, no tā paša brīža tu atsakies no sevis, un sāc tērēt savu vertīgo dzīvi svešu ideju realizēšanai.

Kā atšķirt? -

. Tā nav tava dzīve, tev to jau nozaga. Veiksmi tev! Tavs Brīnumdaris Avots: sobiratelzvezd.ru Foto: Alessio Albi Tulkoja: Ginta FS. Kāds ir pieteikšanās process?.

Un, starp citu, mans viedoklis par šaubām, arī ir tavas šaubas

Komentāri