Jums vai Jūsu piederīgajam gaidāma lielāka, vai varbūt apaļa jubileja?

Nākamreiz, kad atkal apmeklēsiet mūsu tīmekļa vietni, pārlūkprogramma atcerēsies jūsu darbības un daļu no tām paveiks jūsu vietā, piemēram, izvēlēsies darba valodu vai kontrolēs sīkdatņu paziņojuma attēlošanu. Trešās puses sīkdatnes uztur citi domēni, kas nepieder mums. Jums vai Jūsu piederīgajam gaidāma lielāka, vai varbūt apaļa jubileja.

Šī vietne, tāpat kā daudzas citas, izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās teicamu darbību. Sīkdatņu veidi un to mērķi Pavisam ir divu veidu sīkdatnes - sesijas un pastāvīgās sīkdatnes.

Rīgas pašvaldības pakalpojumu portāls

. Pirmās puses sīkdatnes ir sīkdatnes, ko uztur struktūras, kuras administrē mājaslapas uzturētājs. Aicinām iepazīties ar sīkdatņu izmantošanas principiem. Ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt. Trešās puses sīkdatnes, kas var tikt saglabātas jūsu datorā, telefonā vai planšetdatorā, kad jūs pārlūkojat mūsu tīmekļa vietni.

Home - Land Rover Latvija

. Šīs vietnes pārzinis ir AS "Pasažieru vilciens". Piemēram, jūs varat atcelt doto piekrišanu sīkdatņu saglabāšanai, atķeksējot savā pārlūkprogrammā funkciju, kas ļauj noraidīt visus sīkdatņu saglabāšanas priekšlikumus. Sīkdatnes tiek iedalītas arī pirmās vai trešās puses sīkdatnēs. Sesijas sīkdatnes nav pastāvīgas - to darbība beigsies, kad aizvērsiet tīmekļa pārlūku vai pārtrauksiet sesiju konkrētajā tīmekļa vietnē. Tālāk tekstā ir izskaidroti iepriekšminētie jēdzieni, lai jūs varētu labāk izprast sīkdatņu būtību un to, kādēļ mēs tās izmantojam. Sesijas sīkdatnes ļauj jūs atpazīt, kad apmeklējat konkrētu tīmekļa vietni, iegaumējot jebkuras izmaiņas vai izvēles konkrētajā vietnē, lai tās saglabātos arī citās lapās. Informācija par sīkdatnēm Šī tīmekļa vietne ir atvērta caur kādu no pārlūkprogrammām, piemēram, Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera vai citu.. Pastāvīgās sīkdatnes ir sīkdatnes, kas jūsu datorā uzglabājas konkrētu laiku pēc tīmekļa pārlūkošanas sesijas beigām, tādēļ tās ļauj saglabāt lietotāja izvēles vai rīcību vietnē un izmantot tās nākamreiz, kad lietotājs apmeklēs šo vietni. Sīkdatņu izmantošanas laikā var tikt apstrādāti personīgie dati. pv_stations Vietnes sīkdatne Saglabā pēdējās izvēlētās stacijas. Lietoto sīkdatņu saraksts Izsekošanas sīkdatnes no Google Analytics Tiek izmantotas, lai uzlabotu mūsu mājaslapu, analizējot lietotāju paradumus. Šīs sīkdatnes ļauj jums ātri un ērti izmantot vienas tīmekļa vietnes vairākas lapas, izvairoties no vajadzības apstrādāt katru apmeklēto lapu. Iesniegt pieteikumu kredītam internetā. Droši maksājumi Lasīt vairāk par apmaksas veidiem Klientu serviss Ja nepieciešama palīdzība, zvaniet:. Šos iestatījumus jūs varat atrast savas interneta pārlūkprogrammas izvēlnēs "iespējas" vai "preferences". Jums jāņem vērā – ja izvēlēsieties atspējot noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

VAIRS NEVARU KLUSĒT // INSTAGRAM vs REALITY

. Jums vai Jūsu piederīgajam gaidāma lielāka, vai varbūt apaļa jubileja?

Komentāri