Jubileju paredzēts svinēt lielākā radu un draugu lokā?

Dzimšanas dienas ballīte Pēdējā laikā gan daudzi starp svinēt vai nesvinēt dzimšanas dienu, proti, rīkot vai nerīkot ballīti, biežāk izvēlas pēdējo. Ap dzimšanas dienas dāvanām gan apvīti dažādi nostāsti un ticējumi. Iespējams, tas atkarīgs no vecuma, varbūt no laika vai citiem apstākļiem. Ja kāda paliks degam, tad vēlēšanās gaisā izplēnēs. Tomēr tradicionāli tās ir apaļas formas. Demonstratīvi paziņo, ka nebūs mājās, iespējams izslēgs telefonu, varbūt vispār nopirks biļete un aizlidos kaut kur tālu prom uz svešām zemēm. Vari izraudāties uz nebēdu, vari būt kā „suņa nagla”, pārējiem neko vairāk nepaskaidrojot, vien pasakot – man taču pēc mēneša dzimšanas diena. Latvijas Riteņbraucēju Vienības velobraucienu rīko Igo Japiņa sporta aģentūra. Pēdējos gados Latvijā ievērojami pieaudzis cilvēku skaits, kas Latvijā pārvietojas tieši ar velosipēdu. Šajā laikā mūsu iekšējā pasaule tendēta uz pašattīrīšanos, lai pienācīgi varētu sagatavoties pilnvērtīgam nākamajam dzīves gadam. Man nav balsstiesību Visi pasākumi Šodien laikrakstā Tev interesējošos rakstus atradīsi Laikraksta arhīvā Apskatīt laikraksta arhīvs Laikraksta arhīvs Visi sludinājumi Visi sludinājumi Pievienot  . Kā trauslākais un “slidenākais” periods tiek uzskatīts mēnesis pirms dzimšanas dienas. Šo sauc par Jēzus vecumu, tāpēc tam piedēvēta sava veida simboliskā nozīme. Tā esot nekaunīga jaukšanās citās dzimšanas dienās. Laika gaitā nav mainījusies Vienības velobrauciena būtība - veicināt tautas vienotību, veselības stiprināšanu un velosporta popularizēšanu. Bet ir daži pieņēmumi par to, kad svinēt dzimšanas dienu nevajag, kuriem uzmanību pievērš vairāk nekā viens cilvēks. Kaut vai noteikti gadu skaitļi, kurus svinēt noteikti nevajag, jo tie esot lūzuma punkti cilvēka dzīvē.

Kredītu apvienošanas piedāvājumi. Vēlāk to pārņēma arī bagāti ļaudis. Savukārt bezjēdzīgi esot dāvināt tukšu maku, kaut pāris santīmi tajā jāieliek. Savukārt vēl pirms tradīcijas iedibināšanas Rietumus, dzimšanas dienas svinības radušās Senajā Ēģiptē, kur šos svētkus atzīmēja augstdzimuši vīriešu kārtas pārstāvji. Dāvanas, torte un svecītes Ja tam, ka negribas dzimšanas dienu kā īpaši atzīmēt, var noticēt, tad atruna – nē, nē, dāvanas nevajag,  gan izklausās kā tīra alošanās. Kādu laiku pirms piedzimšanas gadadienas mēs paliekot arī apātiski, saguruši. Jubileju paredzēts svinēt lielākā radu un draugu lokā. Dzimšanas dienā jubilāram apkārt vajadzīgi cilvēki, kas viņu pasargā no visa ļaunā un sliktā. Kārtīgi ievelc gaisu plaušās, lai ar vienu elpas vilcienu visas svecītes var nopūst. Sev patīkamo ļautiņu salūgšana ir kā sava veida vairogs pret tiem, kas dzimšanas dienas gaviļniekam vēl sliktu, jo tieši šajā dienā mums vieglāk  piekļūst gan labie, gan ļaunie spēki. Iedomājies, ko ļoti, ļoti vēlies. Tā, pūlēdamies paskaidrot šīs dienas nenozīmi,  izvairīgais jubilārs pats piešķir tai īpašu nozīmi, jo vai tad  parastā dienā no mājām laukā muktu un skaļi visiem „kladzinātu”, lai tikai neiedomājas. Un izrādās arī tas nav kaut kāds mūslaiku izgudrojums, bet kārtējā sengrieķu tradīcija. Pastāv uzskats, ja svinēsi iepriekš, vari nenodzīvot līdz īstajiem jubilejas svētkiem. Un kad tad vēl ziedus, ja ne dzimenē. Vienotā ritmā izbaudīt šos braucienu aicina VAS Latvijas dzelzceļš. Piemēram, reiz dzirdēju, ka pirmsdzimšanas dienas sindromu var izmantot, lai notievētu. Credit24 ātrais kredīts EUR 500 no 14 dienām līdz 12 mēnešiem. Tiesa gan, pašai, protams, būs nedaudz jāpalīdz, nu kaut vai, uzspodrinot gribasspēku atteikties no kārtējās gaisīgās bezē kūciņas, tā vietā labāk pārkrāmējot grāmatplauktu vai drēbju skapi. Atrakcija nav peļama, tikai jāatzīst, ka ar gadiem to izdarīt kļūst arvien grūtāk. Ja esi dzimis konkrētā datumā, tad tā ir tava diena ar visiem labajiem gariem un eņģeļiem, kas tajā ap tevi spieto. Izrādās, paradums ielūgt viesus, klāt galdus, ēst, dzert un līksmoties nebūt nav mūsu tautas tradīcijās ierakstīts rituāls. Jubilejās esam raduši, ka mums laba vēlējumus saka tuvinieki, draugi un radi. Daža laba jau saka, ka dzimšanas diena nav nekas īpašs, vien kārtējā diena gadā. dzimšanas dienu, sevišķi vīriešiem. Protams, nav svarīgi, vai tā maza našķīga kūciņa, kliņģeris ar augļiem, vai milzīgs lauku omas ceptais kūķis. Gluži vai nostaļģija pārņem un gribas sev nosolīties kaut vai joka un atmiņu pēc savu nākamo dzimšanas dienu nosvinēt aizgājušo laiku stilā. Dāvanas – tas tomēr ir ļoti jauki. To vai ikkatrs zina - tas nav labi, mājā naids radīsies. Šajā laikā neesot ieteicams pieņemt svarīgus lēmumus.

«UgunsGrēka» aktrise Ieva Eklone 40. jubileju svin četras.

. Neatkarīgi no savas rīcības konkrētajā datumā – savā dzimšanas dienā – cilvēks ir par vienu gadu vairāk nodzīvojis. septembrī pulcēties Siguldā. Īpaši maģisks spēks tiek piedēvēts dzimšanas dienas svecītēm, kuru varā esot piepildīt pat viskvēlāko vēlēšanos. Vēlme uzturēties cilvēkos, izklaidēties un līksmoties zūd pat rūdītākajām dzīves draiskulēm un baudītājām. Daļa cilvēku ļoti piesardzīgi izturas arī pret svinībām pirms īstā dzimšanas dienas datuma. gadu jubilejai organizatori, Siguldas novada pašvaldība un atbalstītāji sagādājuši divus nozīmīgus un atmiņā paliekošus pārsteigumus. Tomēr droši vien arī tev atmiņā spilgti palikuši garie viesību galdi bērnībā, rasols, marinēti gurķīši, galerts, kārtīga lauku torte un vēl citi padomju dzimšanas dienas maltītes atribūti. Jābūt gatavam nelgam, lai otram jubilejā dāvinātu dakšas, nažus vai citus asus priekšmetus. Tolaik gan svecīšu pūšanas pasākums bija krietni garāks – tās uz tortes aizdedzināja jau agri no rīta, pēc tam visas dienas garumā mainīja, līdz tikai pašā vakarā, kad ģimene sapulcējās pie svinību galda, jubilāram vajadzēja tās visas reizē nopūst. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad velobrauciena organizatori dalībniekiem piedāvā trīs distances. Turklāt vari to izmantot arī savā labā. gada Vienības velobraucienā. Svecīšu taču paliek vairāk un vairāk. Patiesībā jau šiem varbūt, tavuprāt, jokainajiem pieņēmumiem nav ne vainas. Uz ballīti parasti lūdzam sev vēlamus cilvēkus un izrādās, tam ir sava dziļi simboliska nozīme. Pēc finiša ikviens dalībnieks, neatkarīgi no tā, kādu distanci veicis, saņems jubilejas piemiņas medaļu, kuras dizains radīts īpaši šī gada velobraucienam. Un pat ja apgalvo, ka tās ir tīrākās muļķības, piekritīsi – īpašu stresainu šo laiku padara kaut vai nebeidzamie draudzeņu, kolēģu un arī radinieku tincinājumi – nu, kā svinēsi dzimšanas dienu; vai ballīte būs utt.   Šobrīd mājas lapās velo.lv un sigulda.lv ikviens interesents  tiek aicināts nobalsot par savu favorītu starp diviem vides objektu projektiem. Tiesa vai izdomājums, bet pastāv uzskats, ka, tuvojoties dzimšanas dienai, mēs kļūstam īpaši jūtīgi un ar mums mēdzot notikt dažkārt pat dīvainas lietas. Reiz kāds mans paziņa to nosauca pat par cūcību – svinēt dzimšanas dienu neīstajā datumā. Varbūt viņam taisnība, ja jau reiz esi nācis pasaulē noteiktā dienā, tad tieši tajā arī ballējies draugu un tuvinieku ielenkts, vai mūc mežā, jā tas šķiet pieņemamāk. Atbalsta SEB banka, Itera Latvija, Latvenergo, Siguldas novada pašvaldība, Latvijas Olimpiskā komiteja un Latvijas sporta federāciju padome.

Gadiņa jubileja - kur svinēt? (Forumi): Cā – Pirmais.

. Kuras nozares uzņēmumiem ir vislielākais saistību slogs?. Līdz ar to tavs organisms daudz čaklāk strādā, lai sadedzinātu taukus

Komentāri