Jekaterīnas viedoklis ir tāds, ka nevajag iejaukties ātro kredītu izsniegšanā un viņa domā, ka katram pašam ir jāizvērtē savas spējas atdot kredītu

Attālinātais remonts, jeb Šuves labiMūsdienu augsto tehnoloģiju pasaule ļauj mums darīt gandrīz visu, gandrīz neizejot no mājām.

Personas dati un Vispārīgā datu aizsardzības regula - LV.

. Nesen sabiedrību satricināja ziņa, ka advokāta A. Gribu teikt, ka Maksātnespējas kontroles dienesta rīcība šajā laikā ir bijusi profesionāla. Dažas dienas pēc zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības A. Spriedums bez tiesas Tajā pašā laikā topošais politiķis Aldis Gobzems pirms vēlēšanām rada milzīgas sazvērestības teorijas, kas balstās tikai uz viņa personīgajiem pieņēmumiem. Vispirms publiski un nepatiesi nomelnojot mirušo zvērinātu advokātu Mārtiņu Bunkus, politiķis nu ķērās pie Zolitūdes traģēdijas upuru ciniskas ekspluatācijas savā politiskajā kampaņā.

Patrīcijai nepieciešamā operācija izrādās sarežģītāka.

. Ir priekšvēlēšanu laiks, tāpēc gan politiķi, gan masu mediji un sabiedrība sagaida sensācijas un publiskas atmaskošanas. No paša incidenta sākuma līdz beigām, dienests nepauda vieglprātībā balstītus pieņēmumus vai viedokli. Acīmredzot, faktu pārbaude, tāpat kā morāle, gods un cieņa nav vēlamas vērtības, kuru premjerministra amata kandidāts, zvērināts advokāts A. Tikai pēc tam, kad Maksātnespējas kontroles dienesta rīcībā nonāca skaidri zināmi fakti, tas atklātā un saprotamā veidā informēja par tiem sabiedrību, paskaidrojot, ka incidenta cēlonis ir bijis MKD tehniski pārvaldītās sistēmas kļūdā. Atkarība no kredītiem. Gobzema partija Zolitūdes traģēdijas upuru piemiņai veidoto lapu ir pārveidojusi par savu politisko ruporu. Šādos gadījumos reti kuru interesē patiesie fakti, jo skaļi paziņojumi nereti ir svarīgāki par patiesību, cieņu un godīgumu. Izrādās, kaķiem dokumentu ir vairāk nekā cilvēkiem.

Jekaterina Kasjanova -

. Jāsecina, ka mūsdienu demokrātija grimst milzīgā populistisku apgalvojumu jūrā, ko to autori dēvē par vārda brīvību. Patiesība nav vajadzīga Ir skaidrs, ka šādā situācijā cieš ne vien sabiedrība, kurai ar manipulatīvām metodēm viltus ziņas tiek pasniegtas kā īstas, bet arī cilvēki, kurus publiski apmelo. Tā ir noticis arī ar politiķa, zvērināta advokāta Alda Gobzema priekšvēlēšanu apgalvojumiem, ka t.s. Gobzems, tiecoties uz premjerministra amatu, turpina “staigāt par līķiem”, un tajā nesaskata neko amorālu. Kāpēc gan es nevarētu izremontēt mūsu dzīvokli Rīgā, atrodoties Maskavā, nodomāja Katja Kasjanova.Par laika apstākļiem šeit ironizē: gan par trīsdesmit saulainajām dienām gadā, gan par to, ka laba vasara ir tā, kas iekrīt nedēļas nogalē. Sākumā Jekaterina tiešām runāja angliski, taču drīz saprata, ka ar vietējiem itin labi var sarunāties arī krieviski.Ūsas, ķepas un aste – ar šiem dokumentiem nepietiek, lai mājas kaķis varētu brīvi pārvietoties pa pasauli. Gobzems gribētu redzēt mūsu valstī.

Tās tikai traucē viņam manipulēt ar sabiedrības viedokli. MKD pārbaudes laikā atklātā programmēšanas kļūda administratoru rindu sistēmā ir A. Tādēļ par atklātiem patiesiem faktiem viņš noklusē. Lv klientiem biļetes ar 25% atlaidi. Dosim vārdu Jekaterinai Kasjanovai.Mums ir vairāki stāsti par to, kā cilvēki pamet Latviju. Gobzems publicēja ziņu sēriju par to, ka Mārtiņš Bunkus un viņa kolēģes it kā ir ietekmējušas administratoru rindu.

Nekustamo īpašumu nozare Baltijā: kas ietekmē. -

. Jekaterina Kasjanova stāsta, kā maskaviete pārvērtusies par pierīgas ciemata iedzīvotāju, kā izšķīrusies par tādu avantūru un kas viņu gaidījis jaunajā vietā. Draugi nespēja saprast, kas var patikt Katjai Kasjanovai šajā ledainajā nomalē. “maksātnespējas administratoru mafija” ir iejaukusies maksātnespējas administratoru izvēles rindas elektroniskajā kārtībā. Gobzemam pārāk neērts fakts, lai par to stāstītu saviem “Facebook” sekotājiem. Diemžēl, šāda līdzsvarota un godīga pieeja ir kļuvusi par retumu mūsu valsts publiskajā telpā. Vispirms tika sagaidīti pārbaudes rezultāti, un uz to pamata izdarīti secinājumi un veikti arī uzlabojumi. Vēl jo vairāk, pēdējie notikumi tikai apstiprināja to, ka advokāts A. Tikmēr viņa mācījās pareizi tulkot laika prognozes un valkāt divus pārus cimdu.Pirms pieciem gadiem, kad Jekaterina Kasjanova pirmo reizi gatavojās braukt uz Rīgu, lai paskatītos, kāda šeit ir dzīve, draugi brīdināja: uzmanies ar valodu, labāk runā angliski. Mēs strādājam, mācāmies un sazināmies, veicam pirkumus "attālumā". Taču tagad gribam pastāstīt par to, kā viņi brauc šurp. Tas apgāž viņa paša izdomāto sazvērestības teoriju par administratoru mafijām un administratoru rindu manipulācijām, uz ko viņš lielā mērā balsta savu priekšvēlēšanas kampaņu. Jekaterīnas viedoklis ir tāds, ka nevajag iejaukties ātro kredītu izsniegšanā un viņa domā, ka katram pašam ir jāizvērtē savas spējas atdot kredītu. Populistiem tie tikai traucē kāpināt reitingus pirms vēlēšanām. Ar nepacietību gaidīju pārbaužu rezultātus, jo administratoru rindā iestājos likumā noteiktajā kārtībā un tādēļ zināju, ka pārbaudes atmaskos A

Komentāri