Jauns pakalpojums Latvijā

Ārstēšanas virzieni Informācija pacientiem! Personām ar īpašam vajadzībām poliklīnikā VIA UNA ir iespējams saņemt visus medicīniskos pakalpojumus..

| Apdrošināšana, OCTA, KASKO

. Nepārtraukta attīstība Sadarbība ar vadošajām pētniecības iestādēm, jaunu medicīnisko tehnoloģiju un pakalpojumu ieviešana. Augsts servisa līmenis Ērts darba grafiks, rindas neesamība, individuāla pieeja katram apmeklētājam, iejūtīgs un uzmanīgs personāls. Sīkāka informācija pie bibliotēkas vadītājas Baibas Šīmanes. Turpmāk šim pakalpojumam varēs pieteikties, zvanot uz. Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu darbinieks. Plašāka informācija par pakalpojumiem ir pieejama reģistratūrā. Šis būs bezmaksas tiešās pieejamības pakalpojums, kam nepieciešams ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījums.

Jauns pakalpojums Latvijā. Katru nedēļu reģistrētajām skolām un bibliotēkām notiks balvu izloze. Pierakstoties uz vizīti, nepieciešamības gadījumā lūdzam informēt par pacienta īpašajām vajadzībām. maijā par tradīciju ir kļuvis Eiropas Eksāmens, kurā ikviens var apliecināt un vairot izpratni un zināšanas par Eiropas Savienību. ​Lieto elektronisko katalogu savās mobilajās ierīcēs!Nolasot QR​ kodu, jūs varat lietot Dobeles, Auces un Tērvetes novadu elektronisko katalogu jūsu mobilajās ierīcēs.Meklēšana notiek pēc kritērijiem: autors, nosaukums, ISBN un citiem. Mūsu kredo - ārstēt pacientus, kā vēlies, lai ārstētu tevi. Ģimenes ārstiem pagarināts ambulatorā pediatra pieņemšanas laiks. Pārējie numuri tiks slēgti. Dāvanu saņēmēju sarakstā ir arī Dobeles novada Centrālā bibliotēka un Penkules bibliotēka.

Izmēģinām jauno CityBee auto nomas servisu

. Mūsu speciālisti pastāvīgi uzlabo savas prasmes, piedaloties dažādās starptautiskās konferencēs un semināros. Vairāk informācijas sadaļā. Pie pediatra uz ambulatorajām konsultācijām vecāki var vest bērnus bez iepriekšējas pierakstīšanās, ierodoties, jāpiesakās reģistratūrā. Jauns pakalpojums Latvijā. E-pierakstīšanās Paldies, Jūsu pieraksts ir nosūtīts. Mūsdienīga tehniskā bāze, draudzīgs profesionālais kolektīvs un individuāla attieksme pret pacientiem palīdz mums rūpēties par jūsu veselību. Balvās - kafijas krūzīšu komplekts un saldumu grozs.

Šķirotu atkritumu savākšana | ZAAO

. Izmeklēšana un ārstēšana Dienas stacionārs, ķirurģiskā un ginekoloģiskā nodaļa: izejiet ērtu izmeklēšanu un ārstēšanu poliklīnikā stingrā kvalificētu speciālistu uzraudzībā. Pirmajā stāvā ir speciāli aprīkota tualete. ​ Dobeles novada Centrālā bibliotēka piedāvā apmācību programmas, lai sekmētu iedzīvotāju informacionālo prasmju uzlabošanos un veicinātu plašāku bibliotēkas pakalpojumu izmantošanu. gadā uz Baseina poliklīnikas bāzes. Pie dažiem speciālistiem, paaugstinātās slodzes dēļ, pieraksts tikai caur reģistratūru. Lielākajā daļā gadījumu, kredītsaistību izbeigšana notiek automātiski uzreiz pēc pēdējā kredīta maksājuma saņemšanas un neprasa nekādas papildus darbības no. Pieteikšanās, zvanot uz reģistratūras tālruni. Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Ūdens" Dobeles novada Centrālajā bibliotēkā ir apskatāma Dobeles Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde. mājas aprūpes māsām būs mainīts pieteikšanās tālrunis. Plašu pakalpojumu klāstu Mūsu formāts - universāla ģimenes poliklīnika, kur veic veselības pārbaudes, tajā skaitā OVP un dažādas medicīniskās komisijas

Komentāri