Jauns pakalpojums Latvijā — Jaunumi

Augsts servisa līmenis Ērts darba grafiks, rindas neesamība, individuāla pieeja katram apmeklētājam, iejūtīgs un uzmanīgs personāls. Ātrie kredīti 2016 – Vēl izdevīgāki. Politiķe norādīja, ka arī Igaunijā un Lietuvā ieviesta līdzīga sistēma. Pārējie numuri tiks slēgti. Izmeklēšana un ārstēšana Dienas stacionārs, ķirurģiskā un ginekoloģiskā nodaļa: izejiet ērtu izmeklēšanu un ārstēšanu poliklīnikā stingrā kvalificētu speciālistu uzraudzībā. Turpmāk šim pakalpojumam varēs pieteikties, zvanot uz. Pārējiem pienāksies tikai valsts veselības pakalpojumu minimums. Kredits no 19 gadiem ar darba vietu. Šis būs bezmaksas tiešās pieejamības pakalpojums, kam nepieciešams ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījums. Pie dažiem speciālistiem, paaugstinātās slodzes dēļ, pieraksts tikai caur reģistratūru. Pie pediatra uz ambulatorajām konsultācijām vecāki var vest bērnus bez iepriekšējas pierakstīšanās, ierodoties, jāpiesakās reģistratūrā. mājas aprūpes māsām būs mainīts pieteikšanās tālrunis. Pakalpojumi turpmāk tiks dalīti divos grozos - pamata un pilnā. Mūsu speciālisti pastāvīgi uzlabo savas prasmes, piedaloties dažādās starptautiskās konferencēs un semināros. Šajā grozā iekļauta arī onkoloģisko ārstēšanu, kā arī sirds un asinsvadu slimību diagnostiku. Iedzīvotāju maksājumi tikšot apstrādāti piecu dienu laikā. Pagājušā gada pēdējā Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izcēlās spraiga diskusija starp apdrošināšanas atbalstītājiem un pretiniekiem, kuru gan bija ievērojami mazāk nekā atbalstītāju. Mūsu kredo - ārstēt pacientus, kā vēlies, lai ārstētu tevi.

ģimenes ārsts -

. Iemesli atbalstīt izmaiņas bija dažādi. Pieteikšanās, zvanot uz reģistratūras tālruni. Pētersone sacīja, ka patlaban ir runa par veseliem cilvēkiem, kuri nemaksā nodokļus, tāpēc rodas jautājums, kāpēc šie cilvēki nestrādā. Viņa atzina, ka ir skumji, ka tas jādara caur veselības aprūpi, tomēr, iespējams, tieši sava veselība liks cilvēkam aizdomāties. Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu darbinieks. Autentificējoties savā profilā, iedzīvotājam būtu jāredz viņa apdrošināšanas status. Jaunajai kārtībai izteikta gan kritika, gan arī atbalsts. Mūsdienīga tehniskā bāze, draudzīgs profesionālais kolektīvs un individuāla attieksme pret pacientiem palīdz mums rūpēties par jūsu veselību. Pierakstoties uz vizīti, nepieciešamības gadījumā lūdzam informēt par pacienta īpašajām vajadzībām. Visi valsts veselības aprūpes pakalpojumi jeb pakalpojumu pilnais grozs, kas līdz šim pienācās visiem Latvijas iedzīvotājiem, turpmāk par valsts naudu tiks sniegti tikai personām, kuras apdrošinātas valsts veselības aprūpes saņemšanai. Ārstēšanas virzieni Informācija pacientiem! Personām ar īpašam vajadzībām poliklīnikā VIA UNA ir iespējams saņemt visus medicīniskos pakalpojumus.

Savu apdrošināšanas statusu iedzīvotāji var pārbaudīt e-veselības portālā "www.eveseliba.gov.lv". Nepārtraukta attīstība Sadarbība ar vadošajām pētniecības iestādēm, jaunu medicīnisko tehnoloģiju un pakalpojumu ieviešana. Milašēviča uzsvēra, ka tehnisku problēmu gadījumā ārstam nebūšot jāveic "nodokļu inspektora" darbs, jo tādā gadījumā pakalpojuma sniegšana tiks nodrošināta tāpat kā šogad. Jauns pakalpojums Latvijā - Jaunumi. Pirmajā stāvā ir speciāli aprīkota tualete. Ģimenes ārstiem pagarināts ambulatorā pediatra pieņemšanas laiks. Ieviešot valsts veselības apdrošināšanu, Latvijā valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu saņemšana tiek saistīta ar veiktajām valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām. Gadījumā, ja iedzīvotājs nav automātiski apdrošināts, viņam ir iespēja pievienoties apdrošināto saimei, iemaksājot brīvprātīgo iemaksu. Plašāka informācija par pakalpojumiem ir pieejama reģistratūrā. Circene gan piebilda, ka būtu jāatrisina jautājums saistībā ar mikrouzņēmumiem. E-pierakstīšanās Paldies, Jūsu pieraksts ir nosūtīts.

ZAAO

.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

. Pagājušā gada pēdējā Sociālo un darba lietu komisijas sēdē pārējie uzaicinātie, kā arī deputāti sliecās atbalstīt šīs izmaiņas vai neizteica savu viedokli. Arī Tiesībsarga biroja Sociālo, ekonomisko un kultūras tiesību nodaļas vadītāja Ineta Rezevska norādījusi, ka tiesībsarga Jura Jansona, kurš aktīvi kritizējis šīs izmaiņas, viedoklis nav mainījies.

Dobeles novada Centrālā bibliotēka

. Tikmēr bijusī Valsts ieņēmumu dienesta vadītāja un Veselības aprūpes darba devēju asociācijas izpilddirektore Ināra Pētersone uzskata, ka visiem būtu jāmēģina cilvēkos radīt izpratni par to, kāpēc jāmaksā nodokļi. Domas par valsts veselības apdrošināšanu un veidu, kā tā tiek ieviesta, dalās. gadā uz Baseina poliklīnikas bāzes. "Kaut kur jau tai naudai arī jārodas. [.] Mēs labāk stāvam pie kapiem un raudam, nevis speram soli uz priekšu," sacīja Čakša. Plašu pakalpojumu klāstu Mūsu formāts - universāla ģimenes poliklīnika, kur veic veselības pārbaudes, tajā skaitā OVP un dažādas medicīniskās komisijas.

Komentāri