Jauns auto līzinga pakalpojums

Šāda veida apmaksu visbiežāk izvēlas uzņēmumi, lai darbiniekam nebūtu jārisina problēmas, kas saistītas ar auto uzturēšanu un apkopi. Atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko nomaksas veidu. Operatīvo līzingu parasti izmanto jaunas automašīnas iegādei. Pēc nomaksas beigām varat lietot auto neierobežotu laiku – līdz tas fiziski vai emocionāli ir nokalpojis savu mūžu.

Ford Ranger - Auto Līzings

. Jūs maksājat ikmēneša maksājumus par auto izmantošanu noteiktu laiku, bet līguma beigās to atgriežat līzinga devējam.

Auto kredīts | Luminor

. Līzinga beigās automašīna ir līzinga devēja īpašums. Var izvēlēties dažādus servisa līmeņus, piemēram, ekonomisko, biznesa vai VIP servisa līmeni. Jauna spēkrata iegāde jau sen vairs nenozīmē, ka jākrāj nauda daudzu gadu garumā. Saņemto naudu varēsiet izmantot pirmajai iemaksai, slēdzot jaunu finanšu līzinga līgumu, lai iepriecinātu sevi ar vēl jaunāku un vēl vairāk jūsu gaumei, kā arī komforta prasībām atbilstošu auto. Savukārt, ja konkrētais auto ir iepaticies, varat to iegūt savā īpašumā, samaksājot atlikušo vērtību. Pilna servisa līzings Pilna servisa līzinga notiekumi ir līdzīgi operatīvā auto līzinga principam, tikai ikmēneša maksājumā ir iekļauti arī servisa, riepu maiņas, apdrošināšanas un citi ar automašīnas lietošanu saistīti izdevumi, izņemot degvielas izmaksas. Ātrais.lv ātrais kredīts EUR 300. Varat izmantot gan jaunas, gan lietotas automašīnas iegādei. Kā ietaupīt uz ūdens rēķina. Tas ir ētri, jo katru mēnesi ļauj plānot auto izmantošanas izmaksas un neraizēties par neplānotiem izdevumiem. Minētajam piemēram ir tikai informatīva nozīme, un katra klienta situācija tiek izvērtēta individuāli. Jauns auto līzinga pakalpojums. Jo lielāks nobraukums un nolietojums, jo lielāks ikmēneša maksājums. Īpaši svarīgi ir objektīvi un precīzi noteikt paredzamo nobraukumu. Šo līzinga veidu parasti izvēlas tie, kam svarīgi vienmēr braukt ar jaunu auto un daudz neraizēties par tā nolietojumu, turklāt par zemāku ikmēneša maksājumu nekā tas ir finanšu līzingā. Tas izdarāms, norēķinoties uzreiz vai izmantojot finanšu līzingu. Izvēloties operatīvo līzingu, ir būtiski rūpīgi izvērtēt automašīnas nepieciešamību un lietošanas biežumu. Kur aizņemties ātro kredītu 250 eiro?. Tieši tas noteiks atlikušo auto vērtību pēc nomas perioda, kā arī ikmēneša maksājumu par to.

Auto Līzings bez Pirmās Iemaksas - TOP 15+ Auto Lizings [2018]

. Tādējādi jūsu rīcībā atkal būs jauns automobilis tikko no salona.

Tikpat labi sev piederošo automašīnu varat pārdot un tās vietā iegādāties citu. Līzings dod iespēju sēsties pie stūres uzreiz, bet maksājumus veikt pakāpeniski. Tāpat jums ir tiesības automašīnu pārdot arī trešajai pusei par paša noteiktu cenu. Finanšu līzings Finanšu līzingā automašīna tiek iegādāta, maksājot katru mēnesi noteiktu summu un līzinga termiņa beigās iegūstot to savā īpašumā. Viena auto nomas perioda beigās varat noslēgt nākamo operatīvā līzinga līgumu par citas mašīnas nomu. Jauns auto līzinga pakalpojums. Operatīvais līzings Operatīvais līzings faktiski ir automašīnas noma. Līzinga beigās automašīna pāriet jūsu īpašumā. Izmantojot finanšu līzingu, jārēķinās ar pirmo iemaksu. Jo lielāka pirmā iemaksa, jo mazāki būs ikmēneša maksājumi. No plānotā nobraukuma atkarīga auto atlikusī vērtība un mēneša maksājums. Turklāt pilna servisa līzings ļauj precīzi plānot auto atvēlētos izdevumus – visas izmaksas ir iekļautas regulārajā maksājumā un vienmērīgi sadalītas pa mēnešiem

Komentāri