Jaunā gada apņemšanās, kas ļaus ietaupīt naudu

– Pārstāt komunicēt ar cilvēkiem, kuri Tev nepatīk. Latvijas eiro monētas kā oficiāls maksāšanas līdzeklis Latvijā un visā eirozonā sāka darboties no 2014. Kļūt iejūtīgākai! – Kļūt par ekspertu kādā jomā – iespējas ir miljoniem! – Netērēt naudu tam, kas Tev patīk kādā konkrētā brīdi.

Pasapņoji, un - viss? Ko darīt, lai jaunā gada plāni.

. – Pārstāt kritizēt citus – katrs no mums ir piedzīvojis sāpes, kritienus un sliktās dienas. Apskatīt Teātra dienas koncerts - "DIVI VIENĀ". Droši vien katrs no mums kaut reizi dzīvē ir saskāries ar nodevību. gads būs klāt! Tas ir laiks, kad daudzām no mums apņemties darīt ko jaunu ir vieglāk nekā jebkurā citā periodā. Dažreiz tā ievaino nāvējoši. Lielākā daļa jaunā gada apņemšanās ir ziedot nabadzīgajiem, kļūt neatlaidīgākam vai vairāk rūpēties par apkārtējo vidi. – Beigt izdomāt attaisnojumus – ja kaut ko nevēlies darīt, nedari vai arī atrodi motivāciju, lai paveiktu. – Necensties visu kontrolēt, bet vairāk ļauties tam, kas ar Tevi notiek. – Sadalīt prioritātes un darīt vairāk to, kas Tev patiešām patīk, tā vietā, lai censtos izdarīt visu pēc kārtas. Tādēļ šoreiz pie Teātra dienas koncerta veidošanas strādāts ļoti nopietni un rezultāts būs “DIVI VIENĀ”. Teātra dienas koncerti ir viens no kaislīgāk apspriestiem Nacionālā teātra “izstrādājumiem”, ar kuru sacensties var tikai jaunākais Gadumijas koncerts. – Noticēt sev un to, ko Tu vari paveikt. Uzņemties pašai atbildību par to, ko patērē.  – Katrai negatīvai domai atrast pretī divas pozitīvas.  – savas darbošanās un pārvietošanās Tu neko nenokavēsi, un radīsi pati sev mazāk stresu. – Ik pa laikam izdarīt ko tādu, kas izvelk Tevi no komforta zonas.  – Tikties klātienē biežāk ar tiem cilvēkiem, kuriem mēdz rakstīt e-pastus, vēstules draugos un sms. – Izveidot jaunu ieradumu – ik dienu atrast brīdi, kad Tu velti laiku tikai un vienīgi – Sekot atziņai “Ja Tevi tas biedē, tad Tev tas ir jāizdara”. – Apņemšanos ēst veselīgāk realizēt ilgāk par piecām pirmajām Jaunā gada dienām. to, ko vari nodēvēt par investīcijas vērtu. gadā – Dzīvot tagadnē! Pagātne un nākotne ir prāta stāvokļi. Ja Tu pati sev patīc, tad nav nozīmes, ko citi domā. Jaunā gada apņemšanās, kas ļaus ietaupīt naudu. Neizpildīts solījums, tenkas aiz muguras, lūgums pēc palīdzības, kas palicis bez atbildes, neuzticība – nodevībai ir daudz un dažādas formas, lielas un mazas. Negaidīt nākamo nedēļu, nākamo vasaru vai nākamo gadu. – Uzrīkot pārvērtības sev pašai – iegūt pie friziera jaunu matu griezumu, nomainīt ģērbšanās stilu un apgūt grima pamatus. par nodevību un atriebību muzikālā izrādē “GRĀFS MONTE-KRISTO. – Izveidot plānu, kā varētu pelnīt naudu no tā, ko Tev patīk darīt visvairāk.

- Vienkāršākas dzīves meklējumos

.

– Nekavējoties doties laukā no jebkuras iestādes, ja ieslēdzas trauksmes signālizācija. Kā arī – tā maina gan to, kurš nodevis, gan to, kurš ticis nodots, reizēm radot briesmoņus, no kuriem viens no lielākajiem ir alkas pēc atriebības. Ir paaudze, kas atpazīst grupas "Jumprava" dziesmu ar šādu nosaukumu, un stāsts tik tiešām ir saistīts galvenokārt ar "Jumpravu" - gan visiem četriem puišiem, gan daudzu dziesmu vārdu autoru Ritvaru Dižkaču. Lai Tev izdodas sasniegt visu to, ko esi iecerējusi! Apskatīt Stāsts par cerībām, mīlestību, ticību nākotnei…. – Ne viss ir viegli iegūstams un rada patīkamas sajūtas. Un katra no tām ir iznīcinoša – ne tikai tāpēc, ka tā nodara sāpes, bet arī tāpēc, ka tā ievaino cilvēka ticību pasaulei. Pieņemt, ka ir noteikti apstākļi, kuros Tev ir jānokļūst. Tiem pilsētniekiem, kas Jāņos Rīgu nepamet, Nacionālā teātra “Skroderdienas” ar slaveno līgošanas skatu kļūst par sava veida Jāņiem. Pirkt lokālo preci, gatavot ēst mājās, lasīt produktu etiķetes, meklēt informāciju par to, kas Tavam organismam ir kaitīgs un kas veselīgs. – Apgūt jaunas vai atsvaicināt kādas vecās svešvalodas zināšanas. – Ieguldīt savās attiecības – tā ir vienīgā lieta dzīvē, kurai patiešām ir nozīme. Jums vai Jūsu piederīgajam gaidāma lielāka, vai varbūt apaļa jubileja?. – Identificēt notikumus, darbības, cilvēkus u.c., kas Tev rada stresu un samazināt to ietekmi cik vien iespējams. – Beidzot par visām reizēm beigt uztraukties, ko citi domā par Tevi. Protams, vienmēr ir iespējams to paņemt kredītā. Tas būs liels pakalpojums pašai priekš sevis! – Atmest kādu kaitīgo ieradumu, piemēram, sms rakstīšanu pie stūres

Komentāri