Jau labu laiku populārākie aizdevēji dod iespēju aizņemties bez procentiem 0% par komisijas maksu ne tikai vienu mēnesi, kā tas ir ierasti, bet jau vairākus

Jau labu laiku populārākie aizdevēji dod iespēju aizņemties bez procentiem 0% par komisijas maksu ne tikai vienu mēnesi, kā tas ir ierasti, bet jau vairākus. Kas ir Telefonbanka. Par klasiku būtu uzskatāms kēkss ar riekstiem vai rozīnēm, taču papildināt kēksa mīklu var teju ar jebko, kas vien pašam garšo. Garšas dažādošanai daļu kēksa mīklas var papildināt ar kakao un veidot raibu kēksu, vai arī- cept šokolādes kēksu, kakao liekot klāt visai mīklai. Mīkstā sviestā iemaisa cukuru, pievieno olas, visu sakuļ. Taču recepte vēl aizvien ir aktuāla, un kēkss sanāk ļoti labs, par to vislabāk liecina ātrums, ar kādu kēksa gabaiņi tikko pazuda no virtuves galda. Kad kēkss atdzisis, izņem to no formas un pārber pūdercukuru vai arī pārlej izkausētu šokolādi. Kēkss nu noteikti ir tas našķis, par kuru atrodams milzīgs skaits variāciju.

Latvijas Pasts vilcinās pārcelt Viļakas nodaļu

. Masai pievieno citrona miziņu un citrona sulu. Šoreiz papildus rozīnēm pievienoju marmelādes gabaliņus, taču kēksu var cept arī bez piedevām, vai to papildināt ar šokolādes gabaliņiem, riekstiem, sukādēm utt, utt. Jau labu laiku iepriekš biju izdomājusi, ka šodien cepšu krāsainu kēksu, daļai mīklas pievienojot kakao, un, pēc mammas teiktā, arī mana omīte tā mēdza darīt. Ātrais aizdevums internetā.. Mīklai pievieno sodu un nomazgātas, nosusinātas, miltos apviļātas rozīnes. Mīklu lej ar sviestu ieziestā veidnē un cep līdz kēkss gatavs.

Renuar: Lietoju G. plus, jau labu laiku

. Kāpēc dzīvot taupīgi jau šodien?. Ar nožēlu gan jāatzīst, ka vairs neatceros, kā garšoja omītes kēkss, atceros vien milzīgo kēksa veidni.

Jaunākās filmas: skaties labākās filmas 2019. gadā

. MANA PIEREDZE: Ar kēksa saturu var droši variēt

Komentāri