Ja Tu esi atradis kļūdu, tad droši raksti mums

Aizvērt Piekrītu lietošanas noteikumiem. Ja Jūsu vārds netika atrasts starp portāla profiliem, vai arī neviens no profiliem neatbilst Jums, variet veidot ciltskoku ar savu profilu, turpinājumā ievadot savu vecāku vārdu uzvārdu. Ir iespēja apvienot ciltskokus nosūtot uzaicinājumu: Izvēloties savā izveidotajā ciltskokā personu un saiti - "labot radinieku", variet nosūtīt šai izvēlētajai personai uzaicinājumu uz e-pastu. Uz e-pastu Jūs saņemsiet Jūsu jauno paroli, piemēram, ja Jūs būsiet aizmirsis savu lietotāja paroli un netiksiet savā profilā ! Laiku pa laikam tiksiet informēti par portāla jaunumiem un iespējām. Tagad Jums jāspiež "Pievienot" un viens pieturas punkts ir pievienots, lai pievienotu vēl vienu, spiediet uz "Pievienot ceļojuma pieturas punktu". Apvienot ciltskokus var arī pieņemot uzaicinājumus no citiem. Ja mūsu datu bāzē nebija šādas apdzīvotas vietas, nevajag satraukties, atstājiet savas vietas nosaukumu un ieklikšķiniet kartē, kur aptuveni šī vieta atrodas. Pievienojot jaunu personu tiek izvadīti meklējumu rezultāti, ja šī persona ir atrasta portālā. lodziņa ievadiet Jūsu lietotāja vārdu! Detalizētāku informāciju par skatīt pie www.skype.com. dažas kādu laiku var neskanēt vispār. Televīzija un radio Interneta Radio un Televīziju varēsi skatīties sadaļā „Izklaide”, ja datorā ir instalēts Windows Media PlayerAtceries, ka dažas no radiostacijām skan tikai noteiktos laikos. Pirmo reizi atverot ciltskoka sadaļu, tajā var parādīties Jūsu vārds un uzvārds, ja kāda ciltskokā ir cilvēks ar šādu vārdu un uzvārdu. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Apstiprinot uzaicinājumu un reģistrējoties portālā šī persona automātiski tiks pievienota jūsu ciltskokam. Ja Jums šķiet, ka šī persona atbilst Jūsu datiem, Jūs varat nosūtīt uzaicinājumu cilvēkam, kas šo profilu ir izveidojis. Tev vienlaicīgi var būt tikai viens ātrais kredīts pie viena aizdevēja, bet Tu drīksti aizņemties kredītu citur, ja neesi pārkāpis līguma nosacījumus.

Veidojot ciltskokus kopā ir liela iespēja iepazīt radinieku radiniekus, kurus Jūs agrāk nemaz neesat pazinis. Skroderdienas Silmačos - Ondo. Kad uzaicinājumu apstiprinās, Jūsu koki tiks apvienoti. Izvēloties vienu no esošajiem portāla profiliem, tiek nosūtīts uzaicinājums pievienoties kokam, tam cilvēkam kas šo profilu ir izveidojis. Lai pārbaudītu, vai šis cilvēks esat Jūs, nospiediet uz atrastā vārda un uzvārda. Šeit jau Jūs varat pievienot visas ceļojuma vietas, pieturas punktus, un citas interesantas vietas, kas Jūsu ceļojuma kartē tiks savienotas ar nepārtrauktu līniju, parādot ceļojuma maršrutu. Apraksta apakšā ir links "Labot ceļojumu", nospiediet uz tā. Turpini lasīt "DELFI plus" ziņas līdz abonementa termiņa beigām, kā arī izmanto DELFI kontu ērtākai DELFI satura patērēšanai bez ierobežojumiem arī turpmāk. Jums vēl vajadzēs pievienot nosaukumu, ar ko Jums saistās šī vieta, un apraktu. Tiek izvadīti meklējumu rezultāti attiecībā uz Jūsu vecākiem, kur arī variet izvēlēties jau esošu profilu, vai arī veidot savu vecāku profilu. Ja ir redzama ikoniņa zem personas profila bildes, tas nozīmē, ka šis lietotājs ir aktivizējis savu lietotāja vārdu un uzspiežot uz konkrētās personas profila skype ikonas, Jūs pa tiešo sazvanīsieties ar konkrēto personu. Mēs ceram, ka Jums iepatiksies www.raduraksti.lv programma. Ja tu esi nesen piereģistrējies, tad apstiprinājums ir nosūtīts uz Jūsu reģistrācijā minēto e-pasta adresi, kur jāaktivizē Jūsu profils, nospiežot uz attiecīgo linku.

Opera |

.

Kā atšūt vīrieti! (Forumi): Cā – Pirmais Latvijas.

. Rūpīgi pārbaudiet vai šīs personas, kas sūta Jums uzaicinājumus, tiešām ir Jūsu radinieks, jo pretējā gadījumā tam var būt negatīvas sekas. Turklāt tā ar katru dienu kļūst vēl labāka. Tiek izvadīti meklējumu rezultāti attiecībā uz Jūsu vecvecākiem, kur arī variet izvēlēties jau esošu profilu, vai arī veidot savu vecvecāku profilu. Der tikai atcerēties, ka pievienojot attēlu, tas tiek ielādēts uz mūsu servera, bet vēl netiek pievienots ceļojumam, ir obligāti jānospiež poga "Labot". Ja Tu esi atradis kļūdu, tad droši raksti mums. Ja persona jau ir reģistrējusies portāla, uzaicinājums tiks nosūtīts uz portāla sadaļu - uzaicinājumi. Dzēšot ceļojumu, Jums tiks pārprasīts, vai tiešām to darīt. Veicot reģistrāciju, reģistrācijas lapa paries automātiski uz sakuma lapu, un Jūsu apstiprinājuma vēstule tiks nosūtīta uz Jūsu minēto e-pasta adresi, no kurienes, caur linku varēsiet aktivizēt sava profila lapu. Te viss ir tāpat kā pievienojot. Nospiežot uz linka parādīsies lauki, kurā jāizvēlas valsts, ar ko Jums asociējas šis ceļojums, un ceļojuma nosaukumu. Ja tika izveidots paša veidots mātes vai tēva profils, turpinājumā ir jāievada vecvecāku vārds, uzvārds. SMScredit ātrais kredīts EUR 285 no 1 līdz 30 dienām. Kad uzaicinājumu apstiprinās, jūsu koki tiks apvienoti. Ja uzaicinājums tiks apstiprināts, tad Jūs pievienosieties šim ciltskokam.

Viņš zina – tu esi īstā -

. Jums ir iespēja pievienot vairākas bildes ceļojumam, izvēloties bildi tā tiks uzreiz ielādēta uz servera

Komentāri