Ja Tev jau ir 20 gadi, Tev ir daudz lielāks kredītu piedāvājums nekā no 18 un 19 gadiem

- Svētki katru dienu.

.

. Katrai dienai Atmiņas nav atvilkšanās atpakaļ, atmiņas ir-atvēršanās tikšanai uz priekšu, glāstam, sitienam un visam kam. cik stipras atmiņas,.

Vārdotājas piezīmes: Savrupinājumi un iespraudumi

.

Ja Tev jau ir 20 gadi, Tev ir daudz lielāks kredītu piedāvājums nekā no 18 un 19 gadiem. Redzamība kā cieņpilna attieksme. Lesbiešu redzamības diena ir "nozīmīga iespēja svinēt brīnišķīgo dažādību mūsu sabiedrībā, kā arī lauzt dažus no stereotipiem par to, ko nozīmē būt LGBT". Novēlējuma pantiņi, Dzejoļi, Apsveikumi dzimšanas dienā. Es nevēlēšu Jums zvaigžņu lietu, kad vēlēšanos ir daudz, tām nav jēgas. Lai saņemtu kredītu bez izziņām, Tev jāreģistrējas un kredīta kalkulatorā jāpiesaka kredīts, kas pirmajā reizē ir bez maksas.

🏁Vai tu jau pieteicies EGP e-rallijam? Links aprakstā.🏁

. Ja Tev jau ir 20 gadi, Tev ir daudz lielāks kredītu piedāvājums nekā no 18 un 19 gadiem. Es nevēlēšu Jums zvaigžņu lietu, kad vēlēšanos ir daudz, tām nav jēgas. Es novēlu Jums vienu vienīgo zvaigzni, bet tādu, kura izpildīs Jūsu viskvēlāko vēlēšanos. Es novēlu Tev LAIKU! Ne tādu, kurā esam nebeidzamā skrējienā, bet gan tādu, ko veltām viens otram. Es novēlu Tev VĀRDUS! Ne tukšus un ne tādus, kas sāpina otru, bet gan īstus un vērtus. Ir dīvaina sajūta gadu mijā, Kad zvaigžņotā debess sudrabu sijā, Tad zogas gan prieks, gan neziņa krūtīs, Ko nākamā gada puteņi sūtīs -. Viss skaistais, kas ielīksmo sirdi un dvēselē rada prieka gaviles, ir Garīgs. - Satja Sai Baba. Visam, ko mēs darām – vai labu vai sliktu, vai apzināti vai neapzināti – seko rezultāts.Tādēļ darīt labu ir nepieciešamība – lai sekas būtu labas. Ko darīt ar negaidīti iegūtu mantojumu?

Komentāri