Izklaidējieties mājās

ŪDENSVĪRS - Jau pēdējo mēnesi Ūdensvīri gaužas par finansiālām problēmām. Nav īsti ziema, nav īsti vasara, tikai kaut kāda dubļu putra, kurā neko nevar iesākt. Neatliec neko uz brīvlaika svētdienas vakaru ar domu, ka “tad nu gan es visu izdarīšu” un “nekas traks jau nenotiks, ja arī es neizdarīšu”, citādi novembrī visi skolotāji būs nikni kā pūķi. Un nevajag arī, jo jums viss ies gludi kā pa sviestu! Iesakām tikai uzmanīties no draudīgajiem laikapstākļiem un zobotās saulītes, kura pēdējo silto staru vietā var piedāvāt arī sāpošu kaklu un tekošu degunu. Tomēr aizņemtajiem Skorpioniem iesakām vairāk laika pavadīt ar otro pusīti, kura ir paspējusi sailgoties pēc uzmanības.

Ideāls nedēļas nogale Kvebekas pilsētā - 2019

. Novārtā pamests netiks neviens, jo katru dienu paspēsi tikties ar vairākām draugu kompānijām, savukārt naktīs būsi mājās, kas savukārt iepriecinās tavu ģimeni, kuriem citādi liktos, ka jau esi paspējis izvākties. Firmas, kas izsniedz SMS kredītu. Šajā brīvlaikā vēži gribēs beidzot atpūsties no traki agrajiem skolas rītiem un vēlo mājasdarbu pildīšanas, tādēļ brīvlaikā dabūsiet kārtīgi izgulēties un atslābt. Ballītes un pasākumi gandrīz vai bez mazākās piepūles atradīs Ūdensvīrus, viņiem atliks tikai izvēlēties, kuru no trim iespējām konkrētajā vakarā apmeklēt. Tad nu jūsu visu lūgšanas beidzot ir uzklausītas un daudzajiem kontroldarbiem, laboratorijas darbiem, mājasdarbiem un projekta darbiem kaut uz nedēļu ir pielikts punkts.

Katra diena būs saplānota no rīta līdz vakaram, un lēnīgākiem draugiem pat nebūs iespējas iespraukties Svaru aizņemtajā grafikā, jo viņi jau būs paspējuši sev visu aizpildīt ar visdažādākajām aktivitātēm. Brīvlaikā obligāti: aizbrauc uz kādu pārgājienu mežā vai dabas parkā, piemēram, uz Siguldu apskatīt skaistās rudens krāsas! DVĪŅI - Dvīņiem, kā jau vasaras bērniem, drīzumā gaidāmie aukstie laikapstākļi jau tagad bendē garastāvokli.

Prognoze nākamnedēļai ::

. Diemžēl nevaram iepriecināt - izdevumi kļūs arvien lielāki un maciņa bankrots būs arvien tuvāks realitātei. Brīvlaiks arī ne šāds, ne tāds - nevar peldēt un nevar slēpot. Lai brīvlaiks neasociētos ar skumīgu noti, iesakām izrunāt visas skumjas, pārdomas un pārdzīvojumus! Tā kļūs vieglāk un rudens liksies daudz saulaināks nekā patiesībā ir. Turklāt īstenībā Strēlnieku laime slēpjas tepat blakus, tev tikai vajag tā kārtīgi atvērt acis, un tuvumā uzreiz atradīsi visu problēmu atrisinājumu. Tomēr mēs iesakām slinkot tikai pusi nedēļas un vismaz sākot ar trešdienu izvilkties ārā no mājās un ieelpot svaigo rudens gaisu. Iesakām arī vairāk paturēt mēli aiz zobiem, jo brīvlaikā iespējamas daudzas konfliktu situācijas, no kurām var izvairīties, tikai norijot aizvainojumu un vienkārši ļaujot visam norimt. Uzmanies, jo daži var arī apvainoties, ka nespēj izbrīvēt laiku! Tomēr Svarus sagaida arī burvīgi piedzīvojumi un ceļojumi, pārsteidzošas atklāsmes un sirsnīgas sarunas. Emocionālajiem un jūtīgajiem vēžiem sekojošās nedēļas laikā būs īpaši grūti, jo emocijas sitīs augstu vilni un būs viegli jūs aizskart, tādēļ, šīs brīvdienas pavadiet ar sevi, ģimeni un tuvajiem draugiem. ZIVIS - Zivis ir tā izmisusī horoskopa zīme, kura pēc rudens brīvlaika ilgojas jau kopš pirmā septembra.

Izklaidējieties mājās -

. Tieši tādēļ jums jāskrien baudīt pēdējās saulainās dienas, no kurām daļu piedzīvosiet tieši rudens brīvlaika laikā! Galvenais atcerēties, ka saulesstari var būt arī mānīgi, tādēļ Dvīņiem jāapbruņojas ar šallēm, cepurēm un termosiem, kas pilni ar tēju. Tici mums, ja izturēsies mīļi un pielaidīgi, sestdienas vakarā tiksi pie neierastas brīvības un varēsi kaut vai doties pastaigā pa naksnīgām Vecrīgas ielām. Viss ir atkarīgs no tā, cik ļoti centīsies! Brīvlaikā obligāti: izpildīt visus uzdotos mājasdarbus! Vismaz brīvlaiks būs ieguvis jēgu. Rudenīgās noskaņas Vēršiem patīk, kā jau lieliem romantiķiem, skaistās krāsas visapkārt un, iespējams, kāds silts dzēriens pa rokai ir tieši tas, kas šajā brīvlaikā palīdzēs Vēršiem atpūsties no bažām par mājasdarbiem. Tomēr Merkura pozīcija zvaigžņotajā debesjumā norāda uz nepabeigtiem darbiem, kuri pēc brīvlaika liks tikai vēl vairāk skumt pēc nākamajām brīvdienām. Ja gribat no aukstuma izvairīties vēl drošāk, iesakām ātri ieplānot mazu ceļojumu uz kādu siltāku vietu. Izklaidējieties mājās.

Horoskopi šodien ::

. Kredīts bez ikmēneša maksājumiem. Tomēr Jupitera pozīcija debesīs liecina par to, ka šajā brīvlaikā nekas nebūs atkarīgs no maciņa biezuma! Visas izklaides un piedzīvojumi tev nemaksās ne centa. Gaidāmas jaunas iepazīšanās un neaizmirstami piedzīvojumi, kuri šo brīvlaiku padarīs patiešām īpašu

Komentāri