Izdevīgāk neatradīsi!

Esi konkrēts un izsakies skaidri. Īsu pieteikumu vēlams uzrakstīt jau e-pastā, atsevišķi kā pielikumi nepievienojot, tā mudinot darba devēju iepazīties ar CV. Ja kādreiz ir bijis jautājums- vai pieteikuma vēstule ir nepieciešama, tad turpinājumā izlasīsi, ko rakstīt, ko nerakstīt pieteikuma vēstulē un kādos gadījumos labāk neapgrūtini lasītāju.Netērē savu un citu laiku velti! Apsēdies un padomā. Šeit var iepazīties ar reālām pieteikuma vēstulēm, kuras saņēma personāla atlases speciālisti. Varbūt tikai tavā izpratnē tas ir trūkums, bet kādā no vakancēm tava īpašība būs tieši laikā. Ātro kredītu izsniedzēju darba laiks.

Vai atmaksājas remontēt dzinēja galvu? | Auto, moto.

.

TV zvaigzne, friziere un citi - iepazīsti šova "Lauku sēta.

. Tad arī būs skaidrība par to, vai tas ir tas, ko patiesībā vēlies.Uzraksti pieteikuma vēstuli, ko darba devējs izlasīs! Nav nekāds noslēpums, ka lielu daļu pieteikuma vēstuļu darba devējs nemaz nelasa. Kur nu vēl laiks, kamēr tiek līdz vajadzīgajai adresei, lieks uztraukums, ka nokavēsi vai īsto vietu neatradīsi. Vari veidot pieteikuma vēstuli kā atbildi darba sludinājumam uzsverot savas prasmes tieši darba sludinājumā prasīto iemaņu izcelšanai.

RIMI Jelgava - HENNESY VS totāla krutka -

. Ļoti lietderīgi, atrodot kādu konkrētu vakanci, painteresēties, ko tieši šis amats ietver, kas varētu būt tās lietas, ka ne īsti patiktu. CV Market sniedz praktiskus ieteikumus, ko rakstīt un ko nerakstīt pieteikuma vēstulē. Piemēram, ieraksti www.google.lv "mārketinga speciālists" un apskati, kādi ir darba piedāvājumi, amata apraksti. Atrodot sev vēlamo vakanci, piesakies! Sūtot pieteikumu e-pastā, vēlams jau e-pasta norādīt uz kādu vakanci piesakies. Izdevīgāk neatradīsi. Vai pieteikuma vēstule ir pārāk gara un noslogotības dēļ tās lasīšanu atliek uz vēlāku laiku, ko beigās arī neizlasa. Tad, kad esi to izdarījis, mēģini piemeklēt atbilstošu vakanci. Vismaz dažas minūtes velti uzņēmuma mājas lapas izpētei, lai būtu priekšstats par tā darbību.

Tad iedomājies, ja tu pat neesi papūlējies rūpīgāk pievērsties vēstulei, tad negaidi no darba devējiem, ka viņi izlasīs tavu pieteikumu.. Tādā veidā Tu būsi palīgs personāla speciālistam, valdes priekšsēdētājam vai jebkuram citam, kas nodarbojas ar darbinieku meklēšanu. Izdevīgāk neatradīsi. Izdari tā, lai ne tikai darba meklējumi būtu jautrs pasākums, bet arī jaunā darba vieta un pienākumi būtu patiesi iepriecinoši. Pievērsies uzņēmuma prasībām konkrētai vakancei, norādot savas iemaņas, kuras noderēs pildot darba pienākumus.Esi atklāts - ne tikai uzsver savas labākās īpašības, piemini kādu no saviem trūkumiem. Atceries savu darba pieredzi, padomā par darbu, ko esi darījis, kādi pienākumi bijuši, kāda atbildība, kādi rezultāti. - standarta vēstules labāk nesūti, tas nekādu pozitīvu priekšstatu par tevi neatstās.

Bjerns Larsons Garais Džons Silvers -

. Iepazīsties vēlreiz ar prasībām kandidātiem un uzsver savas labākās un atbilstošākās iemaņas konkrētam amatam

Komentāri