Informējam, ka ir veiktas izmaiņas Ferratum Bank pakalpojumā Kredītlimits un turpmāk šo pakalpojumu var izmantot pirmās 30 dienas bez komisijas maksas

Pasākumi noteiktām personu grupām. Bezdarbnieku reģistrācija. Informējam, ka ir veiktas izmaiņas Ferratum Bank pakalpojumā Kredītlimits un turpmāk šo pakalpojumu var izmantot pirmās 30 dienas bez komisijas maksas. Stāsts par mākslinieka skaudro likteni savu aktualitāti nav zaudējis arī šodien un Maestro radītā izcili skaistā mūzika joprojām aizkustina ikviena klausītāja sirdi. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Darbs ar darba devējiem: vakanču reģistrēšana un darbinieku atlase; pakalpojumi kolektīvās atlaišanas gadījumos. Informējam, ka ir veiktas izmaiņas Ferratum Bank pakalpojumā Kredītlimits un turpmāk šo pakalpojumu var izmantot pirmās 30 dienas bez komisijas maksas. Ienāc un saņem naudu dažās minūtēs!. EURES-informācija par darbu ārzemēs. Algoti pagaidu sabiedriskie darbi.

Nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšana. Konsultanta asistente EURES jautājumos. EURES - informācija par darbu ārzemēs.. Informācija par atbalstu komercdarbības uzsākšana. Tādēļ, atzīmējot mūzikla „Māsa Kerija” jubileju, režisora Valda Lūriņa un horeogrāfa Alberta Kivlenieka tandēmā top šī stāsta jauna versija - mūzikas un dejas valodā. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Kāpēc dzīvot taupīgi jau šodien?. Darba devējiem: vakanču reģistrēšana un darbinieku atlase; pakalpojumi kolektīvās atlaišanas gadījumos. Uz skatuves MĀSAS KERIJAS stāstu izdzīvos deju grupa Alberta Kivlenieka vadībā, bet galveno varoņu – Kerijas, Herstvuda un Druē tēlos iejutīsies Kristīna Zaharova, Normunds Rutulis un Rihards Lepers.

NODARBINĀTĪBAS VALSTS AĢENTŪRA

Komentāri