Ilgi veidotie iekrājumi… kredīta atmaksai?

Tas nebūt nav viegli, tieši pretēji – gan fiziski, gan emocionāli ļoti grūti. Ja tā būs, no šīs starpības veidosies uzkrājumi, kas radīs sava veida finansiālo neatkarību no ikmēneša ienākumiem. Jāatceras gan, ka uzkrājumiem ir jābūt nepārtraukti. Ja nauda tiek krāta, tas parasti tiek darīts, lai pēc tam varētu iegādāties kādu lielāku preci, vai arī, lai justos droši par savu finansiālo situāciju. Tieši šāds domu gājiens daudzus kredītņēmējus noved pie nopietnām finansiālām problēmām. Ilgi veidotie iekrājumi… kredīta atmaksai. Pat tad ja ikmēneša ienākumi ir vidēji vai augsti, rodas vēlme iztērēt visu saņemto naudu uzreiz, bet krājējus bieži vien uz pareizā ceļa notur iepriekš izvirzīts mērķis.

Ko darīt, ja ar nolikto "nebaltām dienām" tomēr nepietiek.

. Krāt naudu būs daudz vieglāk, ja zināsiet, ka tā paredzēta nākotnes ieceru īstenošanai, nevis pagātnes finansiālo saistību kārtošanai. Viņi mierina sevi ar domu, ka tad, ja citas izejas nebūs, un kredītu nāksies atdot, taupības pasākumi būs paši par sevi saprotami un līdz ar to būs vieglāk sevi ierobežot. Tas nozīmē, ka nebūs nepieciešams gaidīt nākamo algas dienu, lai iegādātos nepieciešamās preces, kā arī nebūs jāuztraucas, ka pēkšņi varētu uzrasties neparedzēti tēriņi, kurus nav iespējams segt. Tas nozīmē, ka pie pirmās spontānās idejas, kas saistīta ar naudas tērēšanu, nedrīkst izlietot visus uzkrājumus.

Tas prasa ļoti lielu gribasspēku, jo ikdienā nākas atteikties no dažādām lietām, kas sagādā prieku vai atvieglo ikdienas dzīvi. Aizņemties bez procentiem 0% pirmos mēnešus. Šādas darbības tikai vēl vairāk sadārdzina kredīta atmaksu un vēl vairāk ir nepieciešams sevi ierobežot, lai varētu segt savas parādsaistības. Atlaides kredītam līdz 100% arī maijā.. Sākumā tas izpaužas kā nespēja laikā atdot kredītu un termiņa pagarinājumu pieprasīšana, bet vēlāk pat kā jaunu kredītu ņemšana, lai nosegtu vecos. Lai tādu situāciju nepieļautu, naudas uzkrājumi ir jāveido regulāri, sākot krāt jau no savas pirmās algas.Finansiālās labklājības formula ir pavisam vienkārša – ienākumiem ir jābūt lielākiem par izdevumiem.

Ilgi veidotie iekrājumi… kredīta atmaksai? -

. Loģiski, ka paņemtais kredīts būs jāatmaksā un ja iepriekš kredītņēmējs nebija spējīgs iekrāt naudu, jo trūka gribasspēks, tad jārēķinās, ka to izdarīt pēc kredīta paņemšanas būs vēl daudz grūtāk. Krāšanai ir jābūt kā ieradumam, nevis kampaņveidīgam pasākumam

Komentāri