Ikviens no mums zina galveno ar finanšu plānošanu saistīto likumu – ir jātērē mazāk par to, ko nopelni

Rūta pret katru savu zobārstniecības darbu ir prasīga un kritiska, lai tas maksimāli ilgi kalpotu. Zobu labošana, zobu kanālu ārstēšana un arī vieglas ekstrakcijas Līgai nesagādā nekādas grūtības. Jaunās paaudzes kredītkartes. Ineta ir smaidīga un atvērta gan lieliem, gan maziem pacientiem.Brīvajā laikā Ineta interesējas par astroloģiju un rokdarbiem.“Ļoti labi atceros brīdi, kad nolēmu mācīties par zobārsti. gada, studējusi RSU Stomatoloģijas fakultātē. Ar savu jauko attieksmi un smaidu tiks galā arī ar mūsu jaunākajiem pacientiem. Pievieno savu atsauksmi un/vai novērtē Viasms. klasē, gaidīju autoostā autobusu un pēkšņi prātā iešāvās tāda doma.

Ziedoņdārza Stāsti, 30.maijs "Ielu Kultūra"

. Rūtas stiprās puses ir zobu terapeitiska zobu ārstēšana un protezēšana.

Vislielāko gandarījumu sagādā sniegt pacientam skaistu un baltu smaidu!Brīvajā laikā Rūta mīl aktīvu atpūtu. Savas darba gaitas medicīnas jomā sākusi kā zobārstniecības māsa, taču jau drīz vien sapratusi vēlmi pacientiem palīdzēt arī kā zobārsts. Ikviens no mums zina galveno ar finanšu plānošanu saistīto likumu – ir jātērē mazāk par to, ko nopelni. Kā savu lielāko aizraušanos sauc Itāliju, jo mīl tās laikapstākļus un gardi paēst.“Ik dienas izbaudu darbu ar pacientiem, jo labi paveikts darbs piepilda dienu ar gandarījumu. Ikviens no mums zina galveno ar finanšu plānošanu saistīto likumu – ir jātērē mazāk par to, ko nopelni. “Līga ŠmuksteLīga Šmukste ir absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultāti un nu jau ilgstoši strādā par zobu terapeiti. Aizvērt Piekrītu lietošanas noteikumiem. Ne mirkli nav savu izvēli nožēlojusi, jo, kā Rūta pati saka, zobārstniecība ir viņas īstais aicinājums. Arī es pret saviem pacientiem esmu mīļa un iejūtīga, lai viņi vienmēr justos komfortabli un droši. “Marina TitovaPacietīgais bērnu draugsMarina ir absolvējusi RSU Stomatoloģijas fakultāti. Papildu pieredzi guvusi sertificētos kursos un semināros.Inetas stiprā puse ir endodontija.

MATU PIEAUDZĒŠANA cenas - MELLA - RĪGA - Mella

. Līgas smaids un mīļais balss tembrs ir gandrīz vai nomierinošs līdz ar to pat mazākie pacienti ļaujas viņas ārstēšanai. Pieņemt un turpināt Rūta EgļukalnePrieka gariņšRūta ieguvusi augstāko izglītību Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātē. Mani tuvinieki bija ļoti pārsteigti par šādu ideju, jo apkārt neviens pat attālināti nebija saistīts ar medicīnu. Turpini lasīt "DELFI plus" ziņas līdz abonementa termiņa beigām, kā arī izmanto DELFI kontu ērtākai DELFI satura patērēšanai bez ierobežojumiem arī turpmāk. Līga ar aizrautību apmeklē papildus izglītības kursus, lai pilnveidotu savas zināšanas un prasmes, lai savam pacientam sniegtu labu rezultātu. Tomēr varu teikt, ka esmu īstajā vietā – strādāju profesijā, kas dod man piepildījumu, gandarījumu un lielu, lielu prieku par paveikto. Viņai ir ļoti svarīgi, lai katrs pacients izprot ārstēšanas procesu un jūtas droši. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Komentāri