Ievērojami pieaudzis pieprasījums pēc mājokļu kredītiem

2018. gads Siguldas novadā bijis pārliecinošs tūrisma nozares izaugsmes gads

. Galu galā, šis zīmols ir kā pirksta nospiedums – kas ir unikāls gan katram cilvēkam, gan uzņēmumam.. Šo pārmaiņu pamatā ir redzējums par “Latvijas dzelzceļu” kā mūsdienīgu, labi attīstītu un pārvaldītu transporta, loģistikas un tehnoloģiju uzņēmumu grupu. Šis redzējums likumsakarīgi nosaka arī zīmola izmaiņas.

Ātrie kredīti ir Ligitas iespēja tikt pie naudas, kad tā tiešām ir steidzami nepieciešama. LDz prezidents Edvīns Bērziņš: "Šajā digitālajā zīmē ietverts ļoti daudz – gan mūsu pamatdarbība transporta un loģistikas jomā, gan virzība uz pieaugošu tehnoloģiju lietojumu. Ievērojami pieaudzis pieprasījums pēc mājokļu kredītiem. Pēc SEB līzinga datiem, populārākais modelis gan jauno, gan lietoto automobiļu segmentā ir Volkswagen Passat. Ātrais kredīts Ziemassvētku dāvanām.

Ievērojami pieaudzis atklāto kontrabandas gadījumu procents

.

Pērn ievērojami pieaudzis aviokatastrofās bojāgājušo.

. Ievērojami pieaudzis pieprasījums pēc mājokļu kredītiem. Starp pieprasītākajiem modeļiem jaunu auto segmentā ir arī Volkswagen Golf, Škoda Octavia, Nissan Qashqai un Toyota Avensis. Tomēr kopumā valstī lielākais darījumu skaits notiek krietni vecāku auto segmentā un Latvijas autoparka vidējais vecums, diemzēl, turpina pieaugt “, norāda bankas līzinga vadītāja Nellija Kočanova. Bankas karte lielākiem pirkumiem. Tādējādi mainot stratēģisko virzību, likumsakarīgs solis ir arī pārmaiņas vizuālajā tēlā. “Klienti rūpīgi izvērtē savas iespējas iegādāties auto par saprātīgu cenu, izvērtējot vajadzības, vēlmes un saistības. Aizdevumu nemaksāšana cauri laikiem. LDz mērķis ir kļūt par pilnvērtīgu transporta, loģistikas un tehnoloģiju uzņēmumu grupu, arvien lielāku akcentu liekot uz tehnoloģisko attīstību. Arvien biežāk klienti izvēlas iegādāties lietotas automašīnas no oficiālā dīlera, kurš pirms pārdošanas pārliecinās par automašīnas tehnisko stāvokli. Tomēr, notiekot pārmaiņām nozarē, ir izstrādāts koncerna stratēģiskais redzējums un noteikti pakāpeniski sasniedzami mērķi

Komentāri