Ieteikumi drošām interneta transakcijām

Ieteikumi drošām interneta transakcijām.   Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs stāsta par šonedēļ gaidāmo laiku.   Pagājušās nedēļas nogalē sociālos tīklus pāršalca satraucoša vēsts. Jūsu intuīcija palīdzēs pareizi. Visas tiesības aizsargātas.   Sinoptiķis Toms Bricis savā "Twitter" kontā publiskojis attēlus no Naukšēniem, kur piektdienas rītā zemi klāj. Pagājušajā nedēļas nogalē, Latvijā laika. Ienāc un aizņemies ātrais ātro kredītu bez procentiem un komisijas.   Ja visas dienas garumā kontrolēsi savas jūtas, emocijas un noskaņojumu - tā izvērtīsies laba. Vienmēr pirms grasāties iegādāties jaunu maksājumu karti vai nomainīt veco karti iepazīstieties ar šīs kartes noteikumiem, kas attiecas pret to drošību, un gadījumos, ja jūsu maksājumu informācija tiek nozagta.   Andris Kivičs un Liene Skulme, kuri jau kādu brīdi mitinās Kanāriju salās, otrdien svin īpašu. Kādas iespējas piedāvā Kredits7 2017. gadā?..

Ja jūs nesaglabājat visu pirkumu informāciju tad mēneša beigās jūs pat varat neievērot nelielus pirkumus, kurus neesat veikuši, bet vairāku mēnešu laikā šādi pirkumi var sastādīt ievērojamas summas, un parasti kad tie tiek atklāti jau ir par vēlu. Izmantojiet drošu norēķinu karti – Kredītkartesun debetkartesir ierastie maksājumu veidi Latvijas iedzīvotājiem gan fiziskos veikalos gan arī interneta veikalos, tomēr dažādu karšu un dažādu banku kartes atšķiras gan drošībā gan cenās.   Harmoniska diena, kas ļaus ieskatīties savā nākotnē un skaidrāk saskatīt perspektīvas. Vēl arī bez atsevišķu paroļu lietošanas noteikti centieties saglabāt savus personīgos datus drošībā un nedodiet tos trešajām personām, jo neviens uzņēmums nekad neprasīs šādus datus nosūtīt ar interneta palīdzību. Imantas mikrorajonā kāds – visticamāk, ar pneimatisko. Komunālie maksājumi šoziem ir jo sevišķi naidīgi, taču, nemaksājot komunālos maksājumus, mēs ne tikai riskējam ar pakalpojumu atslēgšanu.

Aktualitātes -

. Esiet uzmanīgi kad ievadiet savu adresi, telefona numurus un pat dzimšanas datus, jo katru reizi, kad jūs veicat šādu ievadu jūs riskējat ar šīs informācijas nonākšanu nepareizajās rokās.   Uzmanies no agresivitātes, kas šodien var virmot gaisā gan tavā, gan citu cilvēku emocijās un.

Komentāri