Iesniegt pieteikumu kredītam

AutoSosCredit pārskats. Ja normatīvie akti paredz paaugstinātu valsts nodevas likmi par paātrinātu pieteikuma izskatīšanu vai atvieglojumus, lietotājam ir iespēja atzīmēt vēlamo pieteikuma izskatīšanas termiņu vai piemērojamo atvieglojumu. Kredits no 19 gadiem bez darba vietas. Uzsākot e-pakalpojumu, ir jāiepazīstas ar e-pakalpojuma lietošanas nosacījumiem un tie jāapstiprina, atzīmējot rūtiņu "Piekrītu e-pakalpojuma lietošanas nosacījumiem", un jāuzklikšķina uz spiedpogas "Tālāk". Pakalpojuma apmaksa Pakalpojuma pieteikuma ceturtajā solī ir iespējams veikt pakalpojuma apmaksu tiešsaistē vai ievadīt datus par veikto maksājumu, kā arī veikt pakalpojuma iesniegšanu UR. Tiklīdz tiks saņemta atbilde no apmaksas nodrošinātāja, spiedpoga "Apmaksāt" vairs nebūs aktīva.

Iesniegt iesniegumu -

. Dokumentu pārbaude ir pieejama jebkuram portāla apmeklētājam, arī tam, kam vēl nav sava eParaksta. Pēc maksājuma noformēšanas tiks veikta maksājuma apstrāde.

Latvijas Būvnieku Asociācija | Latvijas Būvnieku Asociācija

. Maksājuma apstrādes laiks atkarīgs no konkrētā maksājumu pakalpojuma sniedzēja. Izziņa tiks sagatavota divu darba dienu laikā. Ja klients izvēlas atsaukt, tiek parādīts paziņojums par pieteikuma atsaukšanu. Pakalpojuma iesniegšana Kad pakalpojums ir apmaksāts tiešsaistē vai ir ievadīti dati par maksājumu, jāveic dokumentu iesniegšana Uzņēmumu reģistram, nospiežot pogu "Iesniegt UR". Ātrie kredīti 2016 – Vēl izdevīgāki. Tā rezultātā tiek atvērta pakalpojuma satura ievades forma.. Lietotājs vienmēr saņems automātisku paziņojumu, ka pakalpojums ir izpildīts un kā tiks nodrošināta atbildes dokumentu saņemšana, atkarībā no lietotāja izvēlētā pakalpojuma saņemšanas veida. Elektroniski parakstīto dokumentu pārbaude Elektroniski parakstītu dokumentu bez maksas var pārbaudīt portālā www.eparaksts.lv. Ja pakalpojuma apmaksa jau ir veikta, otrreiz tas nav jādara. Saņemtie pakalpojumi Šajā sadaļā ir pieejami reģistrācijas pieteikumi ar statusu "Izsniegts". Pieprasījumu var atsaukt, nospiežot spiedpogu "Labi".

Reģistrācijas pieteikumam un tam pievienojamiem dokumentiem ir jābūt iepriekš sagatavotiem un katram atsevišķi parakstītam ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu. Pieteikumu sarakstā arī ir iespējams apskatīt saņemtās atbildes no UR. Lai atsauktu ievadīto pieprasījumu, jānospiež uz spiedpogas "Atsaukt". Tālākie formas lauki ir atkarīgi no veiktās izvēles. Dati nepieciešami, lai Uzņēmumu reģistrs varētu pārliecināties, vai maksājums saņemts Valsts kasē. Jauns pakalpojums Lai izveidotu jaunu pakalpojumu, jānoklikšķina ekrānpoga [Jauns pakalpojums].

anaZana -

. Tehnisku iemeslu dēļ šobrīd pakalpojuma apmaksa nav iespējama tiešsaistē e-pakalpojuma izpildes gaitā. Maksa par pakalpojumu tiek aprēķināta saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Par e-pakalpojumā konstatētajām kļūdām, neprecizitātēm un nepilnībām iespējams ziņot, aizpildot kļūdu pieteikuma formu, kas pieejama pakalpojuma ievades formas apakšējā daļā, noklikšķinot uz saites "Lai piereģistrētu kļūdu vai nepilnību, nospiediet šeit". Nākamais solis ir maksājuma veikšana, ko var veikt tikai ar portālā www.latvija.lv piedāvāto banku starpniecību.

Ātrais Kredīts Internetā - Saņem Naudu 15 Minūšu Laikā.

. Dokuments ir jāpārbauda, lai abas puses – gan parakstītājs, gan saņēmējs – var būt droši, ka dokumentam ir juridisks spēks. Ja informācijas pieprasījums iesniegts ārpus Uzņēmumu reģistra darba laika, pieteikums tiks pieņemts, bet reģistrēts lietvedības sistēmā tikai nākamajā darba dienā. Aizpildot lauku "Pieteikuma veids", tiek atvērti pārējie formas lauki secīgi viens aiz otra atkarībā no ievadītās vērtības. Sākumā tiek parādīts lauku minimums – e-pasta adrese, saņemšanas veids un pieteikuma veids. Pārbaudot dokumentu: pārliecinās, ka tas tiešām ir parakstīts ar drošu eParakstu; pārbauda parakstītāja identitāti; pārliecinās, ka dokuments netika mainīts kopš tā parakstīšanas brīža; uzzina precīzu parakstīšanas laiku. Ja izziņas saņemšanas veids ir izvēlēts "Portālā", minētajā sadaļā būs pieejama spiedpoga "Lejuplādēt izziņu". Atsauktais pieprasījums vairs netiek parādīts pieprasījumu sarakstā un klientam vairs nav pieejams. Pēc pieteikuma iesniegšanas UR lietotājs to var apskatīt e-pakalpojuma "Reģistrācija Uzņēmumu reģistra vestajos reģistros" pieteikumu sarakstā. Nepabeigtie pieprasījumi Ja pieprasījums ir apmaksāts, bet vēl nav saņemta atbilde no apmaksas nodrošinātāja, pieprasījumam būs statuss "Sagatavots" un būs aktīva spiedpoga "Apmaksāt". Iesniegt pieteikumu kredītam. Ātrie kredīti internetā kā īstermiņa aizdevumi tiek izmantoti brīžos, kad ir nepieciešami papildus finanšu līdzekļi, tomēr nereti gadās situācijas, kad šāds. Ja izvēlēti citi pakalpojuma saņemšanas veidi, tad sagatavotā izziņa portālā nebūs pieejama. Ja nav nepieciešams atsaukt pieprasījumu, jānospiež spiedpoga "Atcelt". Skaidrojums tapis sadarbībā ar Uzņēmumu reģistru. Ja lietotājam iepriekš nav bijis izveidots vai iesniegts neviens pakalpojums, tad pakalpojumu saraksts ir tukšs. Kamēr nav aizpildīti visi formas lauki un nav redzams pievienojamo dokumentu saraksts, ekrānpoga [Tālāk] nav pieejama

Komentāri