Iesniegt pieteikumu kredītam internetā

Kurš var aizņemties no KIMBI.. Citi dokumenti nav nepieciešami. TIESĪBU AKTI © E-konsultācijai ir informatīvs raksturs.

Kā elektroniski iesniegt dokumentus Uzņēmumu reģistrā - LV.

. Fonda administrācijas speciālisti izvērtēs, vai starp pusēm nepastāv strīds par bērna aprūpi un lieta ir piekritīga administratīvā procesa kārtībai. Kopsavilkums Elektroniskai reģistrācijas pieteikumu iesniegšanai obligāti izmantojams Uzņēmumu reģistrā e-pakalpojums portālā www.latvija.lv. Lai nepārmaksātu par aizdevumu. Pirmais kredīts joprojām bez maksas.

Šī pakalpojuma izmantošanai nepieciešams reģistrēties, izmantojot internetbankas pieejas datus, kas dod iespēju elektroniski aizpildīt iesnieguma veidlapu un nosūtīt fonda administrācijai. Gadījumi, kad tiek izmantots cits iesniegšanas kanāls: Ja attiecīgā pieteikuma veida iesniegšanai e-pakalpojums nav izveidots. Krediti paradniekiem bez kilas. Sīkāks izklāsts pieejams LV portāla skaidrojumā “”. Detalizēts saraksts ar pieteikumiem, kuri iesniedzami, izmantojot e-pakalpojumu un izņēmumiem.

„PĀRNOVADU UZŅĒMĒJU DIENAS 2017” Aizkrauklē. martā

. Iesniegt pieteikumu kredītam internetā. Minētajos izņēmumu gadījumos elektroniska dokumentu iesniegšana Uzņēmumu reģistrā iespējama, izmantojot iestādes oficiālo e-pasta adresi [email protected] Ērtākais veids, kā pieteikties uzturlīdzekļu saņemšanai, ir izmantot portālā www.latvija.lv pieejamo e-pakalpojumu "". Gadījumā, ja sākotnējie dokumenti iesniegti e-pakalpojumā, tad arī laboto dokumentu iesniegšanai jāizmanto e-pakalpojums

Komentāri