Ienāc pie mums, lai paņemtu naudu izdevīgāk!

Izmantojot tehnoloģiskos sasniegumus un nodrošinot augstu klientu apkalpošanas kultūru, uzņēmumam īsā laikā ir izdevies nostabilizēties un iegūt atpazīstamību patēriņa kreditēšanas segmentā Latvijā un panākt strauju klientu skaita pieaugumu. . Piedāvājam aizņemties arī papildus summu pat tad, ja esošais aizdevums vēl nav atmaksāts. Galvenais VIASMS.lv izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Mūsu klienti – tā ir mūsu uzņēmuma vērtība. Aizdevuma pieteikums Tavsaizdevums. gada un piedāvā patēriņa kreditēšanas pakalpojumus, izmantojot zīmolus VIASMS.lv, VIACREDIT.lv un SAVA.card. Ienāc pie mums, lai paņemtu naudu izdevīgāk. Par visu vari uzzināt turpinot lasīt šo rakstu. Cik daudz naudas mēs katru gadu “izmetam laukā”?. Kompānija SIA VIA SMS sadarbojas ar tādām maksātspējas un kredītvēstures novērtēšanas kompānijām kā Creditreform, Gelvora un Kreditu Inkasso. Elastīgais aizdevums piedāvā īpaši ērtus aizdevuma atmaksas noteikumus – atsevišķa aizdevuma pagarināšana nav jāveic. Slikta kredītvēsture var negatīvi iespaidot pieprasījumus pēc aizdevuma vai kredīta no citām finanšu vai banku insitūcijām nākotnē. Mums ir prieks, ka klientu skaits pieaug un vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti. Pozitīva atbilde par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīga no kredītu komisijas lēmuma, kas izvērtēs aizņēmēja kredītvēsturi, ikmēneša ieņēmumus un citus faktorus.

Iepazīšanās portāls

. Šeit atrodams ātrais aizdevums cilvēkiem, kuri prot paņemt atbildīgi!. Kredītvēstures ietekme Aizdevuma laicīga neatmaksāšana var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Izvēloties veikt ikmēneša maksājumus, aizņēmējs var par maksu mainīt minimālā maksājuma datumu.

. VIASMS.lv piedāvā iespēju izmantot Elastīgo aizdevumu, kas klientam ļauj izvēlēties aizdevuma atgriešanas nosacījumus, balstoties uz savām vajadzībām. Saskaņā ar LIVA priekšlikumu, konkrētu solu rezultātus saņemtu tikai tās dibinātājs un pati skola. Izvēloties pilnu aizdevuma summas apmaksu veikt vēlāk, Jums jāveic tikai minimālais maksājums, kura apjoms pieejams gan rēķinā, gan arī klienta profilā. Tas nozīmē, ka šajā blokā ietilptu Rīga, Daugavpils, Liepāja un Jelgava.

Zaļais Namiņš - Sākums | Facebook

. aprīļa sēdē pieņemtais lēmums. Par savu pienākumu VIASMS.lv uzskata katra klienta vajadzību izpratni, kā arī pozitīvu un atklātu sadarbību.

Savukārt VISC neplāno mainīt pastāvošo centralizēto eksāmenu rezultātu publiskošanas kārtību, norādīja VISC direktors Guntars Catlaks

Komentāri