Hipocredit – mūsdienīga iespēja aizņemties

Ja tiks pieņemts pozitīvs lēmums, un aizdevējs izlems piešķirt Tev aizdevumu, jums būs jāvienojas par līguma nosacījumiem un par īpašuma vērtēšanas datumu; noformēt darījumu Zemes grāmatā un parakstīt kredītlīgumu. Latcredit – Ātrais Kredīts līdz 500€ 10 minūtēs Uzzini vairāk. Kredītpieteikuma izskatīšana, līguma grozījumi un aizdevuma priekšlaicīga atmaksa arī ir bezmaksas pakalpojumi, kas pieejami ikvienam Hipocredit klientam. Īpašuma vērtēšanu veic Latio uzņēmuma speciālisti. Visi darījumi ar nekustamajiem īpašumiem ir likumīgi, aizņēmēja tiesības tiek ievērotas, un aizņēmējis saņem patiesu un pilnu informāciju par kredīta nosacījumiem un atmaksas kārtību. Aizdevējs strādā mājokļa kredītu nozarē un piedāvā iegādāties mājokli kredītā vai saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Turklāt jāatzīmē, ka nav obligāti jāieķīlā īpašums pilnībā – Hipocredit mājokļa kredītu minimālā summa ir €, tāpēc vari noteikt tādu kredīta apjomu, kas nepieciešams.

Hipocredit

. Hipocredit – mūsdienīga iespēja aizņemties. To var viegli izdarīt tiešsaistē. – mūsdienīga iespēja aizņemties Hipotekārais kredīts sniedz iespēju iegādāties mājokli, nekrājot tam visu mūžu. Pieteikuma anketā norādi savus datus, informāciju par īpašumu, ko vēlies iegādāties vai ieķīlāt, un savu ikmēneša ienākumu līmeni; sagaidīt atbildi no Hipocredit. Ne mazāk svarīga priekšrocība ir tas, ka Hipocredit ir saņēmis licenci hipotekāro kredītu izsniegšanai un ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Piesakoties Hipocredit kredītam, saņemsi individuāli sagatavoto aizdevuma piedāvājumu dažu stundu laikā. Ja Tev ir nepieciešama liela summa, Hipocredit var būt parocīgs. Panākot vienošanos par aizdevuma nosacījumiem, varēsi doties uz Hipocredit biroju, lai parakstītu kredītlīgumu un nokārtotu visas formalitātes.

Tev būs nepieciešams: nosūtīt kredītpieteikumu.

HipoCredit | Mājokļa Kredīts līdz 100 000€ ➔ Uzzini vairāk

. Tā kā Hipocredit piedāvā tikai mājokļa kredītus, tas labi pārzina vietējo tirgu un Latvijas iedzīvotāju finanšu situāciju, tāpēc ikvienam klientam tiek sagatavos maksimāli izdevīgs piedāvājums. Dzīvoklis vai privātmāja ir vērtīgākie īpašumi, kas var būt cilvēkam, tāpēc nepieciešamības gadījumā tos iespējams ieķīlāt un saņemt summu, kas vairākās reizēs pārsniedz patēriņa kredītu maksimālo apjomu. Kredīta summa būs Tavā bankas kontā. Ja Tavs īpašums atrodas lielākajās Latvijas pilsētās, Hipocredit izvērtēs to bez maksas. Ja Tevi interesē dzīvokļa vai privātmājas iegāde vai gribi ieķīlāt esošo īpašumu, Hipocredit ir Tev saistošs piedāvājums

Komentāri