Gadā Latvijas iedzīvotājiem algas grozs nespēj sekot līdzi inflācijai, līdz ar to var rasties situācija, kad pirms algas pietrūkst naudas līdzekļu pat

Krastiņš ir atsaucīgs, iniciatīvas bagāts pedagogs, kurš savus tiešos pienākumus veic apzinīgi un profesionāli. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

ā Latvijas Pasts papildināja pastmarku sēriju ar.

.

Kampaņa "Es spēlēju futbolu, nāc arī Tu" - par futbola pievienoto vērtību

. Gadā Latvijas iedzīvotājiem algas grozs nespēj sekot līdzi inflācijai, līdz ar to var rasties situācija, kad pirms algas pietrūkst naudas līdzekļu pat. Par uzņēmumu. Kam Latvijā, Lietuvā un Igaunijā izmanto ātros kredītus. Šie krājumi kopā ar Krišjāņa Barona "Latvju dainām" veido latviešu folkloristikas pamatu. Parasti, ja Jūs vēlaties ātri iegūt naudu, Jums jāpatur prātā četras lietas par ātrajiem kredītiem.

Latvijas iegūtās un zaudētās teritorijas –

. Šo balvu neieguva Eiropas čempions rallijkrosā un motokrosa kantētājs.Jonass ieguva arī apbalvojumu "Gada populārākais sportists", ko noteica līdzjutēju balsojumā. Krastiņš nodrošina pozitīvu un atbalstošu saskarsmi skolēnu zināšanu un dzīves prasmju apguvei un attieksmju veidošanai. Šoreiz tās būs pasakas par dzīvniekiem,” stāsta režisors. Viņš vācis un klasificējis latviešu tautas leģendas, teikas un pasakas, un viņa savākto materiālu apjomi tiek uzskatīti par nozīmīgāko šāda veida zinātnisko publikāciju līdz pat mūsdienām. Skolotājs ir ieinteresēts savas zināšanas regulāri papildināt un tās prot pielietot praktiskajā darbā. Turpini lasīt "DELFI plus" ziņas līdz abonementa termiņa beigām, kā arī izmanto DELFI kontu ērtākai DELFI satura patērēšanai bez ierobežojumiem arī turpmāk. jūnijā.  Iesaki šo rakstu.

Laima Vaikule - CD albuma "Leģendas" pārsteigumu ballīte

.

kursa students Rūdolfs Apse, kuram šī būs debija kā leļļu teātra aktierim. Gan mācību stundās, gan ārpusstundu nodarbībās P. Savukārt kapteinis un ilggadējais spēlētājs ieguva balvu "Paraugs sportā". Izrādē uzburtā vide būs sava veida “pasaka pasakā” - vecmāmiņas istaba, kurā dzīvo dažādi astaiņi, ķepaiņi un citi brīnumi. Jonasa līdzjutēji bija aktīvākie jau otro gadu pēc kārtas, bet šogad viņš apsteidza tenisisti Anastasiju Sevastovu un Nitišu.Artūrs Žagars saņēma balvu "Gada uzlecošā zvaigzne". Par gada notikumu tautas sportā atzina projektu "Sporto visa klase".Artūra Vaidera piemiņas balvu Latvijas labākajam sporta žurnālistam ieguva Vladimirs Ivanovs.Gada labākā sporta skolotāju balvu ieguva Pēteris Skrastiņš no Salas vidusskolas. Pieņemt un turpināt “Latviešu tautas pasaku izcelsme ir ļoti sena, tām sākotnēji izplatoties mutvārdu daiļrades formā un ar laiku - tiekot pierakstītām. To nozīme literatūrā ir ļoti liela, no pasakām ir iedvesmojušies daudzi literāti, mākslinieki, dzejnieki. Savukārt Pēteris Šmits bijis pionieris tieši latviešu stāstu folklorā un popularizējis to ne tikai vietējā, bet arī Eiropas līmenī. Pasaku stāstnieki Latvijā mīt vēl šodien, un, no viņu tālāk nodotā pasaku mantojuma iedvesmojoties, ir radies izrādes tēls - pasaku stāstniece Vecmāmiņa, kuras pūrā ir neskaitāmas pasakas. Leļļu teātra aktierim un režisoram Edgaram Kaufeldam “Vecmāmiņas pasakas” būs jau desmitais iestudējums Latvijas Leļļu teātrī. Aizvērt Piekrītu lietošanas noteikumiem

Komentāri