Fonda principi

Augustam patīk domu dažādība, izaicinoši viedokļi un veselīga diskusija. Fonda principi un vērtības saskan ar manu pasaules skatījumu. Turklāt- ka mūsu darbības lauks izvērtīsies plašumā, un ka iepazīšu tik daudz dažādu cilvēku, no kuriem daļa nemaz nav saistīta ar mediju jomu, un tomēr var dot arī savu pienesumu mūsu kopīgā misijā. Man patīk muzicēt, rakstīt dzeju, pavadīt laiku ar tuviniekiem un arī iepazīt svešo un nesaprotamo.  Augusts vada Tuvumā.lv producēto radio raidījumu “Savienots”, kas reizi divās nedēļās trešdienās skan Radio Marija Latvija. Veltot tiem savu laiku, esmu uzlabojis vērtīgas profesionālās un personiskās prasmes. Oksana no Rīgas ātro kredītu pakalpojumus izmanto diezgan bieži. Tāpat man arvien patīk vērot sauli, mākoņu slīdēšanu vai jūru, raudāt no sava niecīguma Varenības priekšā, un ilgoties piepildīt sapņus, saredzēt sevī un apkārtējos Dieva doto potenciālu. Nekustamā īpašuma uzturēšanas izmaksas. Nojautu, ka šis būs misijas darbs ar bezpeļņas raksturu. Gan ar kristiešiem, gan ar tiem, kas vairās sevi identificēt ar noteiktu kopienu. 5 iemesli, kāpēc patēriņa kredīts var tikt atteikts. Tobrīd man bija žurnālistes, redaktores un blogeres pieredze.

Brīvajā laikā rakstu dzeju, lasu vērtīgas grāmatas un papildinu zināšanas saistībā ar SEO un kopīraitingu.. Augusts ir jurists un savā maģistra darbā pētīja Mozus grāmatu tiesiskos aspektus.

| Eiropas Savienības struktūrfondi.

. Priecājos, ka fondu jau sākotnēji saistījām ar jēdzienu ‘’izpēte’’, nevis noteiktu uzkatu ‘’mācīšanu’’, jo šī ievirze ļauj mums visiem kopīgi paplašināt redzesloku, savas iedomātās robežas un ieraudzīt Dieva lielo mīlestību. Sirds sāpēja par novērotu kriestiešu šķelšanos un aizspriedumiem, radikalizāciju un pat agresīvu noslieci. Jau kopš agras bērnības man ir interesējušas sarunas par Dievu. To darīt mani motivē arī apziņa, ka kalpoju augstākam labumam. Viņš labprāt lasa un klausās, raksta un runā par garīgām un filozofiskām tēmām.

Atvērtā ieguldījumu fonda -

. Tādēļ lepojos ar iespēju veicināt Fonda darbību. Vēl nenojautu, ka iecere būtiski izmanīs daudz ko manis pašas dzīvē un dzīvesveidā. Manā pārziņā ir ar sabiedriskajām attiecībām, reklāmu un IT saistītie jautājumi.  Augusts iesaistās dažādos kristīgos projektos jau no agras bērnības. Fonda principi. Kristīga dzīvesveida izpētes fondu dibināju, kad loloju ideju par jauna mūsdienīga, starpkonfsionāla un kvalitatīva kristīga medija izveidi. Fonda principi

Komentāri