Finanza atsauksmes

.

Aizdevēja Finanza atsauksmes un informācija -

. Nebanku kreditori ir padarījuši šāda veida. SIA OC FINANCE – Moneza. gadā bija vismazākais tirgus spēlētājs. Ja paskatāmies uz uzņēmuma mājas lapu tad redzams, ka Finanza ir izveidojusi vienu no ērtākajām tīmekļa vietnēm, kur viegli un ātri var atrast gan informāciju par uzņēmuma pakalpojumiem, gan arī atrast atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem. Lapas augšā jūs atradīsit arī saites uz uzņēmuma sociālo tīklu lapām, un uzreiz jāsaka ka Finanza ir viens no retajiem aizdevējiem, kas aktīvi darbojas visos populārākajos tīklos tādā veidā piesaistot sev uzmanību un ,protams, jaunus klientus. Bet tiem, kas meklē iespēju kredītu saņemt ar SMS palīdzību, šis uzņēmums tādu pakalpojumu nesniedz, jo katram taču mūsdienās ir pieejams internets un viņuprāt šādu pakalpojumu nav izdevīgi sniegt, jo tas neatmaksājas. Aizdevējs Finanza, jeb vienkārši Finanza ir Latvijā reģistrēta sabiedrība ar ierobežotu atbildību, kas darbojas nebanku sektora kreditēšanas pakalpojumu jomā, jeb pēc Lursoft datiem, nozarē “Citi kreditēšanas pakalpojumi”. Finanza atsauksmes.

. CreditOn - Ātrais Kredīts līdz 2000€ 15 minūtēs. Ja vēlaties ietaupīt naudu. Kreditors neizsniedz aizdevumus klientiem, kam ir kavētas citas kredītsaistības, vai arī kuriem nav patstāvīgu un regulāru ienākumu, jo šādas personas ir augstākā riska grupā, un iespējams, var kredītu laicīgi neatmaksāt. Kopumā Finanza aizdevējs nav vēl plašākais sabiedrībai zinām, bet izdevīgo piedāvājumu dēļ un pozitīvās klientu apkalpošanas pēc šī situācija tuvāko gadu laikā var strauji mainīties. Finanza sola, ka, ja tavs bankas konts ir kādā no Bankām, kurā uzņēmumam ir izveidots bankas konts, tad nauda tiks pārskaitīta dažu minūšu laikā, bet, ja tev konts ir citā bankā tad visticamāk darījums aizņems vairākas stundas vai pat dažas dienas.

Finanza / Atsauksmes un Sūdzības | NetCredit

. Finanza piedāvā ļoti izdevīgus pakalpojumus, kā arī laipnu klientu apkalpošanas dienestu, tā kā es varu droši jums ieteikt saņemt kredītu pie šī aizdevēja! Saņemt Kredītu. Un kā jau vienmēr, jo ilgāka ir atmaksas termiņa pagarināšana, jo izdevīgāka tā sanāk, ja rēķinam cik sanāk samaksāt par katru pagarinājuma dienu. ir viens no jaunākajiem Latvijas ātro kredītu sniedzējiem, un šis zīmols darbojas zem uzņēmuma ar tādu pašu nosaukumu, jeb SIA “Finanza”. Interesanti ir tas, ka Finanza neizmanto SSL drošības sertifikātus, bet tas nebūt nenozīmē, ka šī tīmekļa vietne nav droša. Piedāvājumi Finanza saviem klientiem piedāvā divu veidu pakalpojumus, kas ir Īstermiņa un Ilgtermiņa kredīti, un ar šiem kredītu veidiem noteikti, ka varēs nosegt visas klientu vēlmes, gan mazajiem, gan lielajiem pirkumiem.

Finanza Kredits līdz 1000 eur | Piesakies internetā 00/24.

. Ja skatāmies uz uzņēmuma kontaktiem, tad redzams, ka ar uzņēmuma pārstāvjiem ir iespējams sazināties zvanot uz ““, rakstot epastu uz “[email protected]” vai arī izmantojot Skype lietojumprogrammu rakstīt kontaktam “”. Bet pozitīvi ir fakts, ka Finanza ir iestājies LNKA, un tādā veidā garantē saviem klientiem drošību un parāda, ka, lai gan ir jauns uzņēmums, tomēr tas ir gatavs sniegt augstāko pakalpojumu kvalitāti

Komentāri