Finanšu mācības un Kredītkartes bērniem?

Vai kredītu no 18 vispār vajadzētu ņemt?. gada pašvaldību vēlēšanās ievēlēts Rīgas domē, kur darbojās kā Komunālo un dzīvokļu jautājumu komitejas priekšsēdētājs. Pēc šī notikuma viņš tika izslēgts no partijas, taču jau pēc neilga laika iestājās TB/LNNK. Saeimas vēlēšanās, taču netika ievēlēts.

Ivars Gaters - Vikipēdija

. Gaters bija starp tiem trijiem "Jaunā laika" deputātiem, kas atbalstīja paša partijas mēra Aivara Aksenoka atsaukšanu no amata un TB/LNNK pārstāvja Jāņa Birka ievēlēšanu. Pārstāvējis partijas "Jaunais laiks" un TB/LNNK. gadam bijis Siguldas pagasta galvenais arhitekts. Gaters iesaistījās Einara Repšes veidotajā partijā "Jaunais laiks". Gaters kļuva par pašvaldības uzņēmuma "Rīgas pilsētbūvnieks" vadītāju. gadā bija Finanšu ministrijas Reģionālās politikas un plānošanas pārvaldes vadītājs.

VZD datu publicēšanas portāls

. gadam studējis Rīgas Politehniskā institūta Arhitektūras un celtniecības fakultātē. gadā uzsāka darbu valsts pārvaldē. Finanšu mācības un Kredītkartes bērniem. «Ivara Gatera biogrāfija». Pēc tam kļuva par galveno arhitektu Siguldas pilsētā un vadīja uzņēmumu "Siguldas Būvvalde".

Komentāri