Ferratum piedāvā pirmo kredītu bez maksas un dažādas citas akcijas!

Savukārt kredītlimits ir iespēja pieteikt kredītu, ko var izmantot līdzīgi kā kredītkarti. Neizmantojot naudu no kredītlimita, procentu maksājumi nav jāveic. Nepieciešamības gadījumā Ferratum operators ar Tevi sazināsies, lai noskaidrotu papildu informāciju vai precizētu datus, kas nepieciešami Tava pieteikuma izvērtēšanai.

Ferratum - Krediti Online

. Arī šis kredīta veids ir atmaksājams ilgtermiņā, katru mēnesi veicot fiksētus maksājumus. Katru mēnesi klients saņems rēķinu, kas būs jāsedz līdz norādītajam datumam. Atšķirībā no banku kredītdevējiem, kas nereti kredīta piešķiršanai pieprasa saviem klientiem ķīlu vai galvojumu, Ferratum tie nav nepieciešami. Ferratum piedāvā pirmo kredītu bez maksas un dažādas citas akcijas. Lai veiktu kredīta pirmstermiņa atmaksu, lūdzam sazināties ar Ferratum klientu apkalpošanas servisu, kas aprēķinās precīzu atlikušo aizdevuma summu. Katru gadu Latvijas un arī citu pasaules valstu bankas tiek salīdzinātas pēc to aktīvu lieluma, gūtās peļņas un vēl citiem rādītājiem. Klienta maksātspēja ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, kuru aizdevējs ņem vērā, izskatot kredīta pieteikumu. Vienlaicīgi, no kredītlimita var izņemt atlikušo summu, kas piešķirta, lai gan vēl iepriekšējais kredīts nav pilnībā atmaksāts. Konkrētu pieejamo kredītlimita summu var uzzināt pēc tam, kad tiek nosūtīts kredīta pieteikums. Dažkārt, bankās var tikt piemērota kredīta noformēšanas maksa savukārt, piesakoties patēriņa kredītam pie Ferratum, maksas par aizdevuma noformēšanu, kredīta izņemšanu vai komisijas maksas par papildu naudas izņemšanu nav. Arī Ferratum Bank patēriņa kredīts tiek piedāvāts bez papildus izmaksām – pieteikšana un izskatīšana ir bezmaksas. Kredītlīnija darbojās kā kredītkarte ar noteiktu limitu. Ja atbilde būs pozitīva, nauda nekavējoties tiks pārskaitīta uz bankas kontu. Pēc tam ar Tevi sazināsies Ferratum klientu apkalpošanas speciālists, paziņojot par to, vai pieprasītā kredīta summa tiks piešķirta. Tāpat nozīmīga ir arī personas kredītvēsture, un tai jābūt pozitīvai, pretējā gadījumā aizdevuma saņemšanu var arī atteikt. Aizdevuma summa tiek sadalīta vienādās pamatsummās, kuras jāatmaksā pēc noteikta grafika. Atmaksājot aizdevumu ātrāk, Tu ietaupīsi uz ikmēneša procentu likmes maksājumiem. Ņem vērā, ka, lai arī Tev nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, noteikti ir vajadzīgi pastāvīgi un oficiāli ienākumi pietiekamā apjomā, kas ļaus bez bažām atmaksāt kredītu laikā.

Ferratum / Atsauksmes un Sūdzības | NetCredit

. Vienādās ikmēneša maksas ļauj brīvi plānot savas personīgās finanses, apzinoties to, kāda summa katru mēnesi jāatvēl rēķinu segšanai. Nepieciešamo naudas summu un termiņu var ērti norādīt, izmantojot aizdevuma kalkulatoru. Šis pakalpojums ir pieejams tikai Ferratum pastāvīgajiem klientiem. Taču, kopš patēriņa aizdevumu iespējams noformēt pie Ferratum, pieteikšanās un saņemšanas process ir kļuvis daudz ātrāks un vienkāršāks. Rūpīgi tiek sekots līdzi aizņēmēja kredītvēsturei – ar sabojātu kredītvēsturi nevar tikt pie ātrā kredīta. Laicīgi izvērtē to, vai katru mēnesi konkrētajā laika periodā spēsi laicīgi segt maksājumus; Tev ir laba kredītvēsture, proti, Tu neesi kavējis iepriekšējo aizdevumu vai citu rēķinu apmaksas termiņus. Tā atmaksas termiņš ir līdz pat vienam gadam un atmaksājamā summa tiek sadalīta vienādos ikmēneša maksājumos. Taču šeit jāņem vērā, ka patēriņa kredītam ir ne tikai garāks kopējais atmaksas termiņš, bet arī mazāki ikmēneša maksājumi. Patēriņa kredīts, tāpat kā jebkurš cits aizdevums, ir nopietnas finansiālas saistības, tādēļ pirms pieteikšanās tam rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt!Paslēpt. Atmaksājot summu pirms termiņa, procentu likme būs zemāka. Ātro kredītu var dēvēt arī par īstermiņa aizdevumu vai sms kredītu. Aizpildot pieteikumu aizdevumam, Tu redzēsi ikmēneša maksājumu, kas atkarīgs no norādītās summas un atmaksas termiņa. Arī kredītbrīvdienu pieteikšana pie šī aizdevēja ir bez maksas. Pēc tam, kad pieteikums aizpildīts, būs nepieciešams veikt ID maksājumu jeb konta identifikāciju.

Ātrais Kredīts Līdz 400€, Tikai 15 Minūtēs | Ferratum Bank

.

Ferratum izdevīgie kredīti |

. Lēmumu par to, vai prasītā aizdevuma summa ir piešķirta, klients saņems īsziņā vai e-pastā. Tas, cik ātri notiks pārskaitījums, atkarīgs no bankas, kurā ir Tavs konts. Šeit ietilpst arī, piemēram, komunālie maksājumi, tādēļ pievērs uzmanību, lai laicīgi segtu visas savas finansiālās saistības. Ātrie kredīti nav paredzēti lielu finansiālu problēmu risināšanai. Patēriņa kredītu nav iespējams atmaksāt, piesakot atmaksas termiņa pagarinājumu, tāpēc uzmanīgi jāizvērtē, uz cik ilgu laiku vēlies ņemt aizdevumu. Lai pieteiktos ātrajam kredītam, nepieciešams bankas konts vienā no Latvijas Republikas bankām un mobilais telefons. Tas vairāk paredzēts neplānotiem izdevumiem, palīdzot situācijās, kad nepieciešamā naudas summa nav liela, kā arī ir paredzamas kredīta atmaksas iespējas. Pēc tam, kad klients aizpildīs pieteikumu un veiks konta identifikāciju, Ferratum kredītspeciālisti pārbaudīs pieteikumā norādīto informāciju un izvērtēs Tavu kredītvēsturi, kā arī spēju atmaksāt kredītu. Aizņemoties ātro kredītu, vienmēr jābūt pārliecinātam par spēju to atmaksāt. Aizdevējs savā darbībā ievēro PTAC vadlīnijas, lai īstenotu godprātīgu un atbildīgu aizdevumu izsniegšanu saviem klientiem. Aktīvs mobilā tālruņa numurs un e-pasts nepieciešams, lai Ferratum varētu ar Tevi sazināties par kredīta izsniegšanas procesu, kā arī nosūtīt ar to saistītu informāciju un ikmēneša rēķinus. Arī Ferratum tā piešķirta, apstiprinot datu drošības ievērošanu un augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Tas nozīmē, ka par to nav jāmaksā procentu maksājumi, ja tas tiek atdots noteiktajā termiņā. Lēmumu par kredīta piešķiršanu no Ferratum saņemsi īsziņas vai e-pasta veidā. Tas nozīmē, ka klientam pašam ir jāspēj objektīvi izvērtēt savas iespējas veikt kredīta maksājumus nevis tikai nākamajā mēnesī, bet visā atmaksas periodā. Šis kredīts sniedz iespēju ērtā un vienkāršā veidā iegūt papildu naudas līdzekļus ārkārtas situācijām, lielākiem pirkumiem un citiem mērķiem. To īsteno tikai, piesakoties Ferratum kredītam pirmo reizi. Pretējā gadījumā Tava kredītvēsture var tikt negatīvi ietekmēta un aizdevējs kredīta piešķiršanu atteiks.

Lai aizpildītu pieteikumu, iesakām veltīt tam pietiekoši daudz laika un nesteidzīgi izlasīt visas prasības un nosacījumus. Ņem vērā, ka pieteikties patēriņa kredītam pie Ferratum vari jebkurā laikā, taču pieteikuma izskatīšana, izvērtēšana un naudas pārskaitījumu veikšana norisinās tikai Ferratum darba laikā. Ikvienam klientam ir tiesības atmaksāt aizdevumu arī pirms tā noteiktā termiņa. Katrs pieteikums tiek izvērtēts individuāli, balstoties uz kredītņēmēja maksātspēju. Lai arī šis aizdevums Latvijā ir pazīstami jau ilgāku laiku, nebanku aizdevēji tos piedāvā salīdzinoši nesen, jo pirms tam šāda veida kredīts bija pieejams tikai bankās. Piesakoties kredītam, pirmais solis būs vēlamās summas atmaksas termiņa norādīšana. Kad tas izdarīts, uzklikšķinot uz lauciņa “Piesakies aizdevumam”, Tu tiksi novirzīts nākamajā lapā, kur būs nepieciešams norādīt informāciju par sevi: vārdu, uzvārdu, personas kodu, e-pasta adresi, mobilā tālruņa numuru. Ferratum piedāvā pirmo kredītu bez maksas un dažādas citas akcijas!

Komentāri