EstateGuru OÜ

Aizdevumiem, kuros tu izvēlies ieguldīt Platformā vienmēr vajadzētu veidot diversificētu ieguldījumu portfeli, kas sastāv no dažādiem ieguldījumiem un dažādu likviditātes līmeņu aktīviem. Ja tev ir šaubas par riskiem, kas saistīti ar ieguldījumiem, iesakām konsultēties ar profesionālu finanšu konsultantu. Kāpēc ātrajiem kredītiem ir jānomirst dabīgā nāvē?. Nodokļi ir tava atbildība. Tirgus situācijas vēsturiskās izmaiņas nevar pieņemt par pamatu nākotnes prognozēm.  Nākotnes lejupslīde nekustamo īpašumu tirgū var ļoti nelabvēlīgi ietekmēt aizņēmēja spēju atmaksāt aizdevumu, kas saņemts Platformā. Produkts ir pilnībā tīrs, un nav jāuztraucas par kaut ko slēptu. Ministru kabineta (MK) sēdē tika konceptuāli atbalstīts MK noteikumu projekts par. Nesniedzam investīciju padomus. EstateGuru un  mūsu sadarbības partneri nesniedz padomus vai ieteikumus, kas saistīti ar investīciju veikšanu Platformā pieejamajos projektos. EstateGuru OÜ. Tāpēc nekad nevajadzētu ieguldīt vairāk kā esi gatavs zaudēt. Īpašumu tirgus svārstības. Nekustamo īpašumu tirgus ir ciklisks un īpašumu vērtība var būt mainīga, atkarībā no politiskās, ekonomiskās un sociālās situācijas valstī. Ir svarīgi saprast, ka tavs ieguldījums nav aizsargāts ar jebkāda veida valsts garantētām ieguldījumu kompensācijas shēmām. Dažādi sīkumi var ievērojami mainīt mūsu ikdienas dzīvi, piemēram, automašīna ļauj pārvietoties daudz ātrāk un ērtāk, tādējādi sniedzot vairāk laika darbam un. Tāpat arī nav garantijas, ka aizdevuma termiņa beigās gadījumā, ja aizņēmējs nav spējīgs pildīt savas saistības. Estate Guru piedāvā pakalpojumus gan potenciālajiem nekustamo īpašumu projektu investoriem, gan arī aizņēmējiem, kuri vēlas piesaistīt investorus savam projektam un saņemt tā pabeigšanai nepieciešamo naudas summu.

Kontakti - EstateGuru

. Nelikviditāte. Aizdevumi, kas izsniegti Platformā ir investīcija. Detalizēta informācijaEstate Guru ir kredītu izsniegšanas uzņēmums, kas klientiem aizdevumu izsniedz apmaiņā pret nekustamā īpašuma ķīlu, tādējādi sniedzot iespēju aizņemties summas līdz pat vairāku miljonu EUR apmērā.

Tātad, ja Jums rodas jebkāda steidzama naudas vajadzība, Jūs varat viegli iegūt naudu ar ātrajiem kredītiem internetā bez galvojuma un ķīlas. Uzņēmums EstateGuru OÜ patiešām sniedz šos aizdevumus. EstateGuru OÜ.

2018. gada apskats - EstateGuru P2P lending Blog

. Investējot mazākas summas vairākos aizdevumos, tu diversificē savu risku.  Investing small amounts in multiple investments will help you spread your risk.

EstateGuru aizņēmēja stāsts ep.2 - Vilis Krištopans.

. Lielākajai daļai tavu ieguldījumu vajadzētu būt likvīdās aktīvu kategorijās, lai varētu vieglāk piekļūt savam kapitālam. Tavs ieguldījums nav aizsargāts. Tavs ieguldījums ir nelikvīds no tāda aspekta, ka ieguldītie līdzekļi netiek atgriezti pirms aizdevums ir atmaksāts

Komentāri