Esi saņēmis rēķinu par apkuri, tomēr tas ir ievērojami lielāks nekā biji

Šobrīd Facebook plašas diskusijas raisījis līdzīgs gadījums, kur saņemts rēķins par mediķu brigādes izsaukumu uz paaugstinātu temperatūru bez sarežģījumiem. Gada procentu likmi aprēķina pēc speciāli izstrādātas formulas, un visiem aizdevējiem ir pienākums uzrādīt tās, lai potenciālie patērētāji var izprast relatīvās izmaksas tam pakalpojumam, ko tie vēlas izmantot. Piezvanīju vēlreiz, teica, ka nebrauks. © Sputnik / Sergey Melkonov Arī citi cilvēki stāstīja par NMPD, piemēram, cilvēks, būdams bezpalīdzīgs, pat bijis gatavs samaksāt par izsaukumu, taču dienests atteicies pie viņa ierasties. Tā nu ir." – rakstīja Fjodors P. Ir vairākas alternatīvas šādu situāciju risināšanai un kā vienu no tām var minēt nebanku sektora piedāvāto pakalpojumu “ātrie kredīti”, kas ir īstermiņa finanšu aizdevums, kas var Tev palīdzēt tikt galā ar neparedzētiem izdevumiem. Tai pašā laikā kādam kungam, skatoties mājās televīziju, apstājās sirdsdarbība, bet kāda vecmāmiņa, kura dzīvo viena, ilgi nevēra vaļā durvis, bet kad tās atvēra, pēkšņi saļima, zaudējot samaņu. "Mēs gribam paspēt pie visiem" Latvijas neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvji nolēma atbildēt Aleksejam ar Facebook palīdzību. Atzīmēsim, ka sašutumu Aleksejs arī paudis sociālajos tīklos – viņš publicēja lakonisku aprakstu un "ātrās palīdzības" dienesta rēķina fotogrāfiju. Šajā pašā dienā no vairāku metru augstuma nokrita vairāki strādnieki. Tomēr jāatzīst, ka šī sistēma ir samērā mulsinoša, jo GPL norāda kredīta gada izmaksas, bet ir jāņem vērā tas, ka ātrie kredīti ir naudas aizdevumi, kas paredzēti uz mēnesi vai diviem, bet ne uz gadu. Tas licis Latvijas neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvjiem atbildēt viņam sociālajā tīklā. Piezvanīju ātrajiem, teica, ka nebraukšot. Visos šajos gadījumos palīdzību vajadzēja neatliekami, jo DZĪVĪBA BIJA BRIESMĀS un mēs bijām vienīgie, kuri tādos brīžos var palīdzēt. Palīdzību vajadzēja NEATLIEKAMI. Bet mēs gribam paspēt pie visiem, kuru dzīvības ir briesmās. Uz ātro kredītu nozari ir vērsta dažāda veida kritika, tādēļ pirms lēmuma pieņemšanas par kredīta ņemšanu, ir ļoti svarīgi izprast visas ar šo aizdevumu saistītās lietas. Kādas ir kopējās kredīta izmaksas jeb mazliet par gada procentu likmi Lai aizsargātu patērētājus, ātro kredītu nozare pēdējo gadu laikā tiek rūpīgi analizēta un reglamentēta. Cilvēks bija iedzēris pretdrudža medikamentus, bet uzstāja uz brigādes ierašanos. Tāpēc galvenais jautājums par to, kā secināt, vai saņemsi rēķinu, vai ne, šķiet, joprojām paliek neatbildēts.

dts - Detaļu Tehniskais Serviss

. Taču tajā pašā diennaktī. definē gada procentu likmi kā kredīta kopējās izmaksas, izteiktas gada procentos no patērētājam piešķirtās kredīta kopējās summas. Viedokļi dalās: vienus šokējusi mediķu rīcība, citi viņus attaisno – sak, "ātrie" nav taksometra dienests, un slimniece būtu varējusi iedzert zāles temperatūras samazināšanai. Aizkūlos līdz kaimiņiem, paldies viņiem, aizbrauca līdz aptiekai. Ministru kabineta noteikumi Nr. Ja meklē aizdevumu, ienāc pie mums, lai varam piedāvāt lētāko. Cits komentētājs paskaidroja, ka situācija izveidojusies darbinieku trūkuma dēļ NMPD, jo zināms, ka jau pašlaik tiek izmantota shēma, kuras ietvaros automašīnu vada ārsts.

Vīrietis norādīja, ka ir netaisnīgi uzdot diagnosticēšanu pašiem cilvēkiem, jo tas ir mediķu uzdevums. Esi saņēmis rēķinu par apkuri, tomēr tas ir ievērojami lielāks nekā biji. "Kādā oktobra dienā vairāki vīrieši guva grieztas, dziļas brūces, zāģējot malku. Viņš sapratis, ka runa ir par kaut kādu iekaisumu, taču nav gribējis riskēt un izsaucis neatliekamo palīdzību. Piezvanīju vēlreiz, teica – ej uz dežurējošo aptieku. Mediķi ieradās, apskatīja un ieteica apmeklēt ģimenes ārstu. Taču atzīmēsim, ka Aleksejs komentāros piezīmēja – neviens viņu nav brīdinājis par to, ka tas varētu būt maksas izsaukums. novembris - Sputnik. Sašutuma vilni sabiedrībā radījis rīdzinieka Alekseja Č. 3 padomi SMS kredīta ņēmējiem. Un uz temperatūru noteikti nebrauksim, vienkārši nebūs, kam braukt," – apstiprināja Innokentijs Z. Ja pacients šādā situācijā tomēr uzstāj uz brigādes ierašanos, tad, saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem, tas kļūst par maksas pakalpojumu, par ko zvana brīdī informē dispečers," – taisnojās NMPD darbinieki. Man nospļauties, cik tur maksā ātrās palīdzības izsaukums, es gribēju, lai man palīdz.

Jēkaba Ceļojumi - Lai Tava atpūta būtu brīnišķīga!

. Palīdzību vajadzēja NEKAVĒJOTIES, lai cilvēki nenoasiņotu. Viņu DZĪVĪBAS IZŠĶĪRA MINŪTES, un mūsu mediķiem šos cilvēkus izdevās atdzīvināt

Komentāri