Esi bez bēdu, jo ir iespējams aizņemties ātro aizdevumu tūlīt pat

Brīdaka Dz.Rinkule-Zemzare K.Skujenieks  O.Vācietis   E. “GetPet” veicina sociālo atbildību, cenšas izveidot emocionāli veselāku sabiedrību un to dara dzīvnieku labā. Melgalvs Ir tik daudz ķepu pāru, kas meklē kādu mīlošu sirdi, draugu un kompanjonu.

Kur dabūt naudu internetā – kādu kredīta veidu izvēlēties?.

- Apsveikumi un pantiņi » Dzimšanas diena

. Labais mērķis ir pulcējis ap mums daudzus, palīdzēt gibošus, cilvēkus un pievienojušies mūsu komandai vai pat palīdzējuši ar aplikācijas popularizēšanu citās pilsētās vai pat valstīs. “GetPet” aplikācijas ideja palīdzēt dzīvniekiem bija tik spēcīga un motivējoša, ka komanda cītīgi strādāja. Tāpēc mēs ceram aplikāciju izveidot tādu, lai palīdzētu arī patversmē nonākušiem kaķiem. Lv ātrais kredīts 2017.

Ziemassvētku pantiņi -

. Esi bez bēdu, jo ir iespējams aizņemties ātro aizdevumu tūlīt pat. Tik daudz bēdīgu stāstu un ciešanu… Mēs izdomājām: “Nē, vairs nekādu bēdu” ar suņu adopcijas aplikāciju “GetPet”, kas uz visiem laikiem patversmes suņiem atrod labas mājas. Šobrīd komanda strādā uz to, lai aplikācijai būtu labāks koncepts, kas palīdzētu popularizēt “GetPet” misiju vēl plašākai auditorijai un palīdzēt vēl vairāk dzīvniekiem. Mēs esam sākuši tikai ar divām Viļņā esošām patversmēm, tomēr mēs vēl joprojām smagi strādājam Lietuvas tirgum. Esi bez bēdu, jo ir iespējams aizņemties ātro aizdevumu tūlīt pat. Ātrais kredīts internetā uz 24 mēnešiem. Brīdaka Aristotelis Domenika Loro J.Jaunsudrabiņš K

Komentāri