Esi aizmirsis nomaksāt kādu rēķinu, par kuru draud nesamērīgs līgumsods?

Gan iOS, gan Android lietotājiem pieejamas populāras budžeta plānošanas lietotnes, piemēram, YNAB vai Mint. Viena no visskaistākajām sajūtām.

Un man sāp sirds palaist šo laiku kas skaists ir manās īstajās mājās un jaunajās mājās kautkādā siltumnīcā. Cik sāpīga ir sajūta, ka tavs mīļākais mākslinieks būs tavā valstī kādā festivālā, bet tu viņu neredzēsi, tu pavadītu arī šajā festivālā laiku ar saviem draugiem un iepazītu jaunus. Esi aizmirsis nomaksāt kādu rēķinu, par kuru draud nesamērīgs līgumsods.

Vēlies ietaupīt un iekrāt? 5 efektīvi budžeta plānošanas.

. Esi mūsdienīgs - izvēlies. Šāda pieeja palīdz apzināt un izstrādāt nelielus, viegli īstenojamus solīšus, kas nepieciešami lielā mērķa sasniegšanai. Sapīgi ir skatīties uz savu sapni, ka tas izplēn kautkur, jo tikai nav naudas, pārejoši iet tas viss , bet viss būtu tik labi mums visiem, ja nauda būtu neierobežots lielums. Esi aizmirsis nomaksāt kādu rēķinu, par kuru draud nesamērīgs līgumsods. Financiālā brīvība un paša brīvība Iedomājies pirmdienas rītu, kad piecelies no modinātāja, bet izrādās, ka nekur nav jādodas, jo nav darbs. Tas ir skumji , protams, bet zinot to ka tev ir jāupurē tik daudz lai nodrošinātu sevi , tas ir smagi. Tu zini, ka varēsi paēst kādā kafejnīcā, ka varēsi nopirkt , lietu ko vēlies, varēsi piepildīt savus sapņus. Man gribas apskatīt pasauli, satikt cilvēkus, doties uz dažādiem festivāliem un arī labi paēst ' Viena no viebiežākajām frāzēm, ko dzirdam no cilvēkiem, kurus satiekam ikdienā. Bet tas ir atkarīgs no vērtību sistēmas. Nestrādāju Latvijā , bet gan siltumnīcā Anglijā. Lai pierakstītu savus ikmēneša tēriņus un ienākumus, un pēcāk sastādītu arī budžeta plānu, izmanto, piemēram: papīra kladi – ja dod priekšroku rakstīšanai ar roku. Bet diemžēl tas maksā naudu, komulālie maksājumi, īre, elektrība un citas lietas kas arī var neatteikties tikai uz mājokli. Dodoties pa ielām redzu kā bagātnieki tērē naudu, lai arī viņiem varbūt nav kas svarīgāks, bet vismaz viņi var izbaudīt dzīvi paši bez smaga darba, kas tev riebjas. Sadali ienākumus un mājsaimniecības izdevumus kategorijās. Protams šim nauda var nebūt vajadzīga, ja atpūta ir vienkārša. Foto: Shutterstock.com Atbildīgi sekojot līdzi finansēm, iespējams ne tikai samazināt stresa līmeni, bet arī ietaupīt un iekrāt. Laime naudā patiesībā arī ir un es izteikšu savus argumentus kāpēc. Ideja šim rakstam man radās šodien darbā, kas man nepatīk, jo sapratu ka palaižu tik daudz skaistu lietu šovasar un no savas jaunības , tikai lai sevi spētu nodrošināt. Noslēgumā - šim rakstam var būt daudz negatīvu viedokļu , jo lielākā daļa uzskata , ka laime nav naudā. Tev ir nepieciešams jumts virs galvas. Kredits365 pārskats. Ferratum Bank pieredze un apspriešana.

Ātrais aizdevums -

. Tev nav jāuztraucas par to vai tu spēsi nomaksāt savus rēķinus. Esot veikalā, „turēšanās” pie iepirkumu saraksta palīdzēs izvairīties no maciņam un veselībai nedraudzīgu našķu iegādes. Ir izpētīts, ka, neatkarīgi no ieceres, to ir vieglāk īstenot, ja nospraustais mērķis jau sākumā ir skaidri definēts

Komentāri