EParaksts (arī e-paraksts, elektroniskais paraksts, utt

Pilns uzņēmumu saraksts, kur ir iespējams izmantot e-parakstu, ir pieejams šeit.

'eParaksts' jaunā veidolā - vienkāršāk, ērtāk un lētāk - DELFI

. Izvēlieties pieteikties eParakstam Ibankā. Video lietošanas pamācības, kā pieteikties un izmantot eParakstu, pieejamas www.eparaksts.lv. Ar eParakstu, Jūs varat arī parakstīt līgumus, rēķinus, tāmes, iesniegumus un daudzus citus dokumentus, ko līdz šim parakstījāt ar roku. EParaksts (arī e-paraksts, elektroniskais paraksts, utt. Pieteikuma paraugus varat atrast dokumentu sadaļā privātpersonām un juridiskām personām. Lai parakstītos ar drošu virtuālo eParakstu, Jums nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, viedtālrunis vai planšetdators Neviena no šīm ierīcēm nav īpaši jāsagatavo darbam ar virtuālo eParakstu.

eParaksts (@eParaksts) | Twitter

. Akceptējiet līguma noteikumus. Pēc līguma noteikumu akceptēšanas iegādājieties nepieciešamo parakstīšanās reižu skaitu. Parakstītais dokuments jānosūtīta uz e-pasta adresi [email protected] Parakstīt, kā arī pārbaudīt ar eParakstu apstiprinātu dokumentu Jūs varat portālā www.eparaksts.lv. Prieks, ka šo iespēju izmanto arvien vairāk pakalpojumu sniedzēji.Ik mēnesi pieaug ne tikai valsts iestāžu, bet arī privāto komersantu pieprasījums pēc risinājumiem. SMScredit ātrais kredīts EUR 10 no 1 līdz 30 dienām.

Gatavojamies eParaksts mobile | ivars

. Apstipriniet pieteikumu ar Ibankas autorizācijas kodu.

Pašlaik eParakstu visbiežāk izmanto saziņā ar Rīgas Domi, Valsts ieņēmumu dienestu, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, CSDD  u. Likums paredz, ka valsts un pašvaldību iestādēm ir jāpieņem elektroniski sagatavoti un ar drošu elektronisko parakstu parakstīti dokumenti, turklāt vienas dienas laikā jānosūta paziņojums par dokumenta saņemšanu uz e-pastu, no kura dokuments iesniegts. Elektroniski parakstīta dokumenta pārbaude un atvēršana ir bezmaksas pakalpojums visiem lietotājiem.

‎eParaksts mobile on the App Store - iTunes - Apple

Komentāri