Eiropas 10 bagātākās valstis

Ātrais kredīts sniedz finansiālu palīdzību arī tiem, kuriem nepieciešams dzīvokļa remonts. Eiropas bagātāko valstu desmitniekā ir arī , kuras galvaspilsēta ir ir Brisele. Eiropas 10 bagātākās valstis. Šveice ir plaši pazīstama pasaulē, jo tieši šajā valstī atrodas viena no lielākajām un bagātākajām bankām pasaulē – Šveices banka. Par Luksemburgas vienu no bagātības iemesliem tiek uzskatīts darba spēks, kas nāk no Francijas, Vācijas un Beļģijas – kaimiņvalstu iedzīvotāji strādā Luksemburgā un līdz ar to arī maksā šai valstij nodokļus, palielinot Luksemburgas IKP. Trešā Eiropas kontinenta bagātākā valsts ir Šveice, kuras galvaspilsēta ir Berne. Vieni no attīstītākajiem sektoriem, kas ietekmē valsts ekonomisko stāvokli, ir finanšu nozare, kā arī viesnīcu un ēdināšanas serviss. gadsimta sākumā tā bija viena no nabadzīgākajām. Šveice pasaulē ir slavena arī ar zemo nodokļu sistēmu uzņēmumiem. Galvenās ekonomikas nozares ir rūpniecība, valsts pārvalde, sociālā aprūpe, izglītība, arī vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, transports, viesnīcas un ēdināšanas pakalpojumi.

Latvija - tas skan lepni! | straume22 blogs

. Valsts ekonomikas galvenās attīstības nozares saistītās ar rūpniecību, sociālo aprūpi, valsts pārvaldi, aizsardzību, vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību, kā arī viesnīcu un ēdināšanas pakalpojumiem. Līdzās Bahamu salām un Monako Luksemburga ir viena no slavenākajām nodokļu paradīzēm ne vien Eiropā, bet arī visā pasaulē. Vācija ir pasaulslavenu automašīnu marku, piemēram, Volkswagen, Mercedes-Benz, BMW un Audi ražotājvalsts. Skatoties pasaules kontekstā, Luksemburga ir otrā bagātākā valsts visā pasaulē, ierindojoties uzreiz aiz Kataras, kas ir bagātākā pasaules valsts. Šī Eiropas valsts ir mājvieta vairākām pasaules lielākajām bankām. Luksemburgā ir augsta industrializācija, taču tās daba joprojām ir viena no zaļākajām Eiropā, tāpēc nereti tā tiek saukta par Eiropas zaļo sirdi.

Entretrain | Tirdzniecība Eiropas Savienībā

. Arī lauksaimniecība un rūpniecība ir tās nozares, kas rada Zviedrijai ievērojamus ienākumus. Tās ekonomika ir maza, bet uz tirdzniecību balstīta. Norvēģijas ekonomiku ietekmē tādi dabas resursi, kā nafta, meži un dažādi minerāli. Eiropas bagātāko valstu sarakstā ir tādās valstis, kā Luksemburga, Nīderlande, , , Norvēģija, , , , un. Arī dažādi efektīvi pakalpojumi un finanšu nozares ieguldījumi liek Šveices IKP arvien pieaugt. Tāpat kā cilvēku dzīves līmenis un ienākumi stāvoklis ir atšķirīgs, tāpat arī valstīs ir atšķirīgi finansiālie apstākļi. Luksemburga ir Eiropas Savienības mazākā valsts, tās galvenās ekonomikas nozares ir finanšu un apdrošināšanas pakalpojumi, vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, transports, tūrisms, ēdināšanas pakalpojumi aizsardzība. Galvenās ekonomikas nozares ir valsts pārvalde, sociālā aprūpe, izglītība, rūpniecība, vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, aizsardzība, transports, kā arī viesnīcas un ēdināšanas pakalpojumi. Norvēģijas ekonomika ir atkarīga arī no meža un minerālu bagātībām. Tāpat kā Norvēģija, arī Šveice nav Eiropas Savienības dalībvalsts. Nīderlandē ir attīstītas tādas industrijas kā naftas attīrīšana, pārtikas pārstrāde un ķimikāliju ražošana. Galvenās ekonomiku ietekmējošās nozares ir vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, viesnīcu un ēdināšanas pakalpojumi, transports, rūpniecība, valsts pārvalde.

Nākamā Eiropas bagātākā valsts ir Norvēģija, kas gan krietni pirktspējas paritātes ziņā atpaliek no Luksemburgas. Eiropas sestās bagātākās valsts statusu ieņem vēl viena no skandināvu valstīm –. Tās bagātība slēpjas zivju un zivju produktu eksportā. Svarīgākās ekonomikas nozares ir valsts pārvalde, sociālā aprūpe, izglītība, vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, transports, viesnīcu un ēdināšanas pakalpojumi. Tā savu Eiropas bagātākās valsts statusu nav zaudējusi jau vairākus gadus pēc kārtas. Beļģijai nav praktiski nekādu lauksaimniecības un dabas bagātību, tāpēc tā ir attīstījusies par valsti, kuras pakalpojumu sektors ir viens no labākajiem visā pasaulē. Galvenās ekonomikas nozares ir rūpniecība, valsts pārvalde, izglītība, sociālā aprūpe, vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība. Atšķirībā no Luksemburgas, Norvēģija nav Eiropas Savienības dalībvalsts. Norvēģija ir arī pirmajā pieciniekā starp pasaules bagātākajām valstīm. Eiropas ceturtā bagātākā valsts ir Austrija, kuras galvaspilsēta ir Vīne. Pašlaik valdība meklē savu ienākumu dažādošanas iespējas, pievēršoties ekoloģiskās enerģijas nozarei. Vācija ir ļoti industrializēta valsts ar augsti attīstītu pakalpojumu nozari. Kas cilvēkus attur uzsākt uzņēmējdarbību?. Vācijas eksporta partneri ir tādas valstis, kā Francija, ASV un Apvienotā Karaliste, taču importa partneri ir Nīderlande, Francija un Ķīna. Valsts galvenie importa un eksporta partneri ir Nīderlande, Vācija un Francija. Austrijas galvenie eksporta un partneri ir Itālija, ASV un Vācija, taču importa sadarbība galvenokārt notiek ar Itāliju, Vāciju un Šveici. Norvēģija ir viena no skandināvu valstīm, tās galvaspilsēta ir Oslo.

Pasaules bagātākās sievietes. Kas viņas ir? - Ārvalstīs.

. Galvenie eksporta partneri ir Norvēģija, Vācija un Apvienotā Karaliste, bet importa partneri – Vācija, Dānija un Norvēģija. Galvenie Īrijas sadarbības partneri eksportā ir ASV, Apvienotā Karaliste un Beļģija, taču importa partneri ir ASV, Apvienotā Karaliste un Vācija. Luksemburga nereti tiek saukta arī par Eiropas zaļo sirdi. Luksemburga ir Eiropas bagātākā valsts jau vairākus gadus pēc kārtas, turklāt tā ir arī pasaules otrā bagātākā valsts, kuru apsteigusi tikai Katara. Starp bagātākajām Eiropas valstīm ir arī , kuras galvaspilsēta ir Dublina.

eiropas bagātākās valstis | Parex net lv

. Nīderlandes galvenie eksporta partneri ir Vācija, Beļģija un Francija, bet importa partneri – Ķīna. Šī valsts līdzās plašajām, zaļajām ganību zemēm ir ļoti industriāla. Galvenās nozares ekonomikā ir veselības aprūpe un sociālie pakalpojumi, izglītība, aizsardzība, valsts pārvalde, arī vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, viesnīcas un ēdināšanas pakalpojumi, kā arī rūpniecība. Pateicoties jaunāko tehnoloģiju esamībai, arī šīs valsts lauksaimniecības nozare ir viena no attīstītākajām. Austrijas darbaspēks ir augsti kvalificēts un tās pakalpojumu nozare ir viena no attīstītākajām tautsaimniecības nozarēm

Komentāri