Eiro monētas

Nīderlande Līdzīgi citām Eiropas monarhijām arī nīderlandieši nolēmuši uz monētām likt tikai savu valdnieci – karalieni Beatriksi. Jādomā, drīzumā gaidāms jaunas naudas laidiens, jo šovasar Alberts II atkāpās no troņa par labu dēlam, un tagad Beļģijas karalis ir Filips I. Igauņi pirmie no Baltijas valstīm ieviesa eiro un dizainam uz visām monētām izvēlējās Igaunijas karti. Eirozonas rūpju bērni, ieviešot eiro, ir godam centušies – katra monēta ir atšķirīga. Taupības plāns Ziemassvētkiem. Uz pārējām monētām – prinča zīmogs vai ģerbonis. Luksemburga Šī valsts nav daudz domājusi – visas monētas rāda Viņa Karaliskās Augstības Lielhercoga Henrija profilu. Otrajā sērijā uz monētām jau ticis jaunais princis Alberts II. Uz pārējām monētām – Somijas heraldiskais lauva. Aivara video atsauksme. gadsimta Montes cietoksnis.. Šīs grieķu mitoloģiskās skaistules vārdā nosauca Eiropu. gada, kur rakstīts ‘Portugāle’. Uz monētām atainots nu jau mūžībā aizgājušais pāvests Jānis Pāvils II. Uz visām monētām rotājas karalis Alberts II. Kā sakrāt naudu neparadzētiem tēriņiem?. atgādina Kipras nozīmīgo lomu senlaiku jūrniecībā. Kredīts internetā no 19 gadiem.

Latvijas eiro monētas - Vikipēdija

. Viņa savu dzīvi veltīja miera kustībai, kļuva par pirmo sievieti, kas saņēmusi Nobela miera prēmiju, bet nomira pusotru mēnesi, pirms sākās Pirmais pasaules karš. Monako jau bijuši divi monētu laidieni.

Banknotes un monētas - jaunumi - Eiro monētas

. Jāpiebilst, ka Portugāle sen vairs nav monarhija. gadā izlaistajā sērijā attēlots kambarsulaiņa, Vatikāna valsts pagaidu vadītāja, ģerbonis, novietots uz Apustuliskā Kambara emblēmas. Arī Svētais Krēsls ir pievienojies eirozonai.

Lietuvas 2 Eiro piemiņas monēta - veltīta Baltu kultūrai.

. Eiro monētas. Zaļās salas naudu rotā tradicionāls Īrijas simbols – ķeltu arfa

Komentāri