Deviņi no desmit SMScredit klientiem SMScredit ātro kredītu iesaka arī saviem draugiem

Lai saņemtu ātro kredītu, nepieciešams norādīt Tev piederošu telefona numuru, bankas kontu un e-pasta adresi. "Rīgas karte" jau ir uzsākusi juridiskās konsultācijas, lai vērstos pret šīs apmelojošās informācijas izplatītājiem. Šajā summā ietilpst arī autostāvvietu sistēmas un termināļi skolu ēdnīcās, kurās skolēni pīkstina savas "Rīdzinieka kartes", lai saņemtu bezmaksas pusdienas. Tas nav tikai par e-talonu sistēmas uzturēšanu. Agnese ātros kredītus vērtē ļoti pozitīvi. "Rīgas kartes" sniegto pakalpojumu atlīdzības aprēķins ir sarežģīts un ietver vairākas mainīgas komponentes, kā arī vairākas pakalpojumu grupas, kuras sedz pati "Rīgas satiksme". Kur pieteikt interneta kredītu no 19 gadiem.

Deviņi no desmit izcīna medaļas ::

.

Deviņi no desmit SMScredit klientiem SMScredit ātro kredītu iesaka arī saviem draugiem. Kredītu apvienošana vienā maksājumā.

Zaudējis spēku - Publisko iepirkumu likums

. Otrs īpašnieks ir biržā kotētā ASV kompānija "Conduent". Uzņēmumam "Rīgas karte" pārskaitītā nauda desmit gados ir augusi, jo lielākā daļa summas ir paredzēta par e-talonu sistēmas uzturēšanu, un arī tā strauji kāpusi. Kādos grāmatvedības labirintos šie miljoni ir paslēpušies, neizdodas atšifrēt, jo "Rīgas satiksme" paliek pie nosauktajiem skaitļiem, bet "Rīgas karte" nespēj sniegt skaidru atbildi. Viņa pārstāvētās kompānijas "Conduent" izstrādāto risinājumu lietojot simtiem pilsētu visā pasaulē, arī Londona, Milāna, Honkonga. Auditori iesaka "Rīgas satiksmei" izvērtēt maksājumu būtību un saņemto pakalpojumu nepieciešamību.

GRIBU BŪT MOBILS

.

: Pašvaldību vēlēšanām Jelgavas novadā iesniegti.

. Lai gan pēdējos četros gados "Rīgas satiksme" pasažieru skaits turpina sarukt, "Rīgas kartes" peļņa tieši otrādi - kāpj. "Pēdējā laikā vairākkārt ir bijuši mēģinājumi diskreditēt Rīgā ieviesto e-talona sistēmu, publiskajā telpā neprofesionāli un maldinoši interpretējot dažādus grāmatvedības datus. Visa uzņēmuma finanšu informācija ir pārskatāma, un nekādi slēpti maksājumi nav iespējami, teica Morizūrs. Tomēr sevišķi mulsinoši žurnālam šķiet, ka "Rīgas kartes" apgrozījuma dati neatbilst "Rīgas satiksmes" ik gadu samaksātajām naudas summām, kad tām noņem PVN apjomu

Komentāri