Daudzdzīvokļu māju siltināšana ir viens no "karstajiem tematiem" saistībā ar Eiropas Savienības finansējumu, māju apsaimniekotāju vērību vai nevērību pret

Daudzdzīvokļu māju siltināšana ir viens no "karstajiem tematiem" saistībā ar Eiropas Savienības finansējumu, māju apsaimniekotāju vērību vai nevērību pret.

Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018: Labākie būvniecības objekti, intervija un apbalvošanas ceremonija

. Olaines novada daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, kuru mājas apsaimnieko AS "Olaines ūdens un siltums", var iepazīties ar informāciju, kādas apkures izmaksas katrā siltumapgādes sezonas mēnesī bijušas ikvienā no adresēm. Kas ir kredītvēsture. Nekustamā īpašuma – dzīvokļu, māju, komercobjektu – vērtēšana visā Latvijā. „Latio” vērtējumu atzīst visas Latvijas komercbankas. Talko apdomīgi! Lielā Talka ir lielākā Latvijas nevalstiskā kustība, kas balstās uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, atveseļošanā un labiekārtošanā, radot saliedētību, pozitīvismu un …. Kā atpazīt eiro?. OpenCredit Latvia pirmais kredīts līdz Ls 200 bez maksas – atmaksā tik, cik paņēmi. Turpinot Saldus novada tūrisma nozares attīstību, ir radīta jauna identitāte – Saldus piepilda. Jaunais zīmols ir lakonisks un viegli atpazīstams, tas rāda Saldu un Saldus novadu kā draudzīgu, mierīgu un vērtību piepildītu vietu. Kredītlīnija uzņēmumam. Vienkāršs un pieejams veids, kā palielināt tava uzņēmuma apgrozāmos līdzekļus. Vēlies ievietot Keraplast produktus savā projektā, tagad tas ir pavisam vienkārši.

Vairākos Jēkabpils novada ciemos uzstādītas videonovērošanas kameras

Komentāri