Credit24 ātrais kredīts EUR 350 no 14 dienām līdz 9 mēnešiem

Credit24 - Vai ir labākā izvēle / Februāris 2019.

. Aizņemoties ātro kredītu, vienmēr jābūt pārliecinātam par spēju to atmaksāt.

- Ātrais kredīts līdz 1000€, tikai 5 minūtēs

. Kur dabūt naudu – kad steidzami vajag naudu. Ātrie kredīti nav paredzēti lielu finansiālu problēmu risināšanai. Arī Ferratum Bank patēriņa kredīts tiek piedāvāts bez papildus izmaksām – pieteikšana un izskatīšana ir bezmaksas. Vienlaicīgi, no kredītlimita var izņemt atlikušo summu, kas piešķirta, lai gan vēl iepriekšējais kredīts nav pilnībā atmaksāts.

Credit24 ātrais kredīts -

. Lai pieteiktos ātrajam kredītam, nepieciešams bankas konts vienā no Latvijas Republikas bankām un mobilais telefons. Tas vairāk paredzēts neplānotiem izdevumiem, palīdzot situācijās, kad nepieciešamā naudas summa nav liela, kā arī ir paredzamas kredīta atmaksas iespējas. Kredītlīnija darbojās kā kredītkarte ar noteiktu limitu. Arī šis kredīta veids ir atmaksājams ilgtermiņā, katru mēnesi veicot fiksētus maksājumus. Lai saņemtu SMS aizdevumu bez maksas, tev tikai jāapstiprina savs mobilais tālrunis un jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām.

Credit24 ātrais kredīts EUR 350 no 14 dienām līdz 9 mēnešiem. Rūpīgi tiek sekots līdzi aizņēmēja kredītvēsturei – ar sabojātu kredītvēsturi nevar tikt pie ātrā kredīta. Savukārt kredītlimits ir iespēja pieteikt kredītu, ko var izmantot līdzīgi kā kredītkarti. Ātro kredītu var dēvēt arī par īstermiņa aizdevumu vai sms kredītu. Tā atmaksas termiņš ir līdz pat vienam gadam un atmaksājamā summa tiek sadalīta vienādos ikmēneša maksājumos

Komentāri