Credit24 akcija piedāvā visiem jaunajiem klientiem ātro kredītu no 50 līdz 250 latiem ar atmaksas termiņu 14 dienas un 30 dienas

Savā būtībā, tas ir mārketinga triks, reklāmas akcija kas tā arī iesākās. Greencredit.lv piedāvā īstermiņa kredītus par, salīdzinoši, nelielām naudas summām. Aizdevējs atbilstoši noslēgtajam līgumam un piemērojamiem tiesību aktiem ir tiesīgs īstenot parāda piedziņas pasākumus, prasījuma tiesības nododot ārpakalpojumu sniedzējiem, kas ieguvuši licenci parādu atgūšanas pakalpojumu sniegšanai.

Archive for the Kredītu akcijas Category -

. Uzņēmums piedāvā kredītlīniju un aizdevumu. Minēta iemesla dēļ kredītlīnija var būt izdevīgāks naudas aizņemšanās veids, jo tai nav stingri noteikti ikmēneša maksājumi.

Kredīti par 1 latu | AKCIJAS aizdevums uz 1 mēn.

. Kredits365 aizdevējs piedāvā aizņemties pirmo kredītu bez maksas. Papildus informāciju par mūsu mātes uzņēmumu var iegūt šeit: www.ipfdigital.com. Pašlaik ātrais aizdevums jeb kredīts ir ļoti populārs un labi pazīstams finanšu pakalpojums, kas ir pieejams gandrīz ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Šis uzņēmums jau ilgu laiku piedāvā iespēju aizņemties ātros kredītus ar izdevīgiem noteikumiem, tai skaitā arī saņemt pirmo kredītu bez procentu maksas. Bieži vien ir situācijas, kad klients nespēj laicīgi atdot naudu un tas var gadīties ikvienam no mums. Līdzīgi kā kredītlīnijai, arī aizdevumam netiek piemērota maksa par noformēšanu un izsniegšanu – jāatmaksā ir tikai pamatsumma un procenti.

Patēriņa kredīts | - ir Akcija

. Lielākā daļa Latvijas aizdevēju piedāvā iespēju saņemt šādu kredītu bez procentiem.

Šis aizdevējs piedāvā iespēju saņemt aizdevumu līdz pat […] SMScredit.lv ir viens no populārākajiem ātrajiem aizdevējiem Latvijā. Šis uzņēmums piedāvā gan nelielus, īstermiņa aizdevumus gan arī lielākus naudas kredītus. Tāpat kā lielākā daļa pārējo, Latvijā sastopamo ātro kredītu, piedāvā pirmo kredītu saņemt par to nemaksājot procentus. Jau kādu laiku, ātrie kredīti ir viens no aktīvākajiem sponsoriem gan labdarības gan citiem pasākumiem. Credit24 akcija piedāvā visiem jaunajiem klientiem ātro kredītu no 50 līdz 250 latiem ar atmaksas termiņu 14 dienas un 30 dienas. Greencredit ir viens no šiem uzņēmumiem, kas ar šīs akcijas jeb piedāvājuma palīdzību pievilina jaunus klientus. Atmaksāt studentu kredītu vai krāt naudu pensiju fondā?. Šis ir viens […] Viasms.lv ir viens no Latvijā sastopamajiem ātrajiem kredītiem, kas piedāvā risināt dažādas finansiālas problēmas ar ātro kredītu palīdzību. Šis aizdevējs ir diezgan populārs un pazīstams, jo ne tikai reklamē savus pakalpojumus, bet arī sponsorē dažādus pasākumus un aktivitātes, šādi radot pozitīvu tēlu un atpazīstamību sabiedrībā. Credit24 akcija piedāvā visiem jaunajiem klientiem ātro kredītu no 50 līdz 250 latiem ar atmaksas termiņu 14 dienas un 30 dienas. Šādus aizdevumus Tu vari izmantot ļoti dažādiem mērķiem – lai apmaksātu medicīniskos izdevumus, ceļojumu, uzsāktu nelielu biznesu, iegādātos sen vajadzīgo sadzīves tehniku un […] Ondo.lv pirmais kredīts bez procentiem Latvijā ļoti populāri ir ātrie kredīti. Par katru kredīta pamatsummas daļas atmaksas kavējumu Aizdevējs ir tiesīgs aprēķināt nokavējuma procentus Līgumā noteiktajā apmērā. Viens no iemesliem kas tos padara tik populārus ir iespēja saņemt pirmo kredītu nemaksājot par to komisijas maksu vai procentus. Tomēr aizdevumam ir fiksēts atmaksas termiņš, tāpēc var gadīties šāda situācija, ka kādu iemeslu dēļ aizņēmējs nevarēs veikt savlaicīgu ikmēneša maksājumu. Lai pieteiktos kredītam, Jums nepieciešams mobilais tālrunis, e-pasta adrese un konts jebkurā bankā Latvijā. Lai varētu iegūt kredītu, klientam jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam ar pastāvīgu dzīvesvietu un kontu Latvijā reģistrētā bankā. Tāpēc uzņēmums neiesaka atlikt kredīta nomaksu, tādēļ piedāvā iespēju saņemt bezmaksas atgādinājumu par maksājuma datumu

Komentāri