Cik izmaksā kredīta noformēšana un izsniegšana ?

Pēc kartes saņemšanas, lūdzu, neaizmirstiet uzreiz uz tās parakstīties. Kartes izsniedzējs ir SIA “Transact Pro”, kas ir FKTK licencēta elektroniskās naudas iestāde. Neaizmirstot norādīt arī tālruņa numuru vai e- pastu, uz kuru līdz šim saņēmāt ziņojumus. Avansa rēķinus par Minimālo maksājumu saņemsi savā e-pastā. Izvēlēties divus vienādus aizdevuma produktus nav iespējams. Es gribu palielināt/ samazināt savu kredītlimitu.

Kredī – Aizdevumi 15 minūšu laikā

. Kartes maiņa ir maksas pakalpojums. Cik izmaksā kredīta noformēšana un izsniegšana. Ar SAVA.card Jūs varēsiet veikt pirkumus interneta veikalos, rezervēt viesnīcas un īrēt automašīnas. Datuma maiņa ir maksas pakalpojums. Nenomaksāts aizdevums/kredīts citā kredītiestādē nevar būt par šķērsli, lai saņemtu aizdevumu SIA "VIA SMS".

Cik izmaksā bezmaksas ātrais kredīts? Starp Citu 2019/1

. Kredīta kalkulators. Es jau esmu VIASMS.lv klients. Tā mēs pārskaitījumu saņemsim ātrāk.. Pasūtīt jaunu karti Jūs varēsiet tikai savā lietotāja profilā. Ja Jūs esat viasms.lv vai viacredit.lv klients, tad izmantojiet savu lietotājvārdu un paroli, lai ieietu www.savacard.lv.

Rēķinu var atmaksāt lietotāja profilā VIASMS.lv mājas lapā, veicot maksājumu ar norēķinu karti, caur internetbanku, banku filiālēs, Latvijas Pasta filiālēs, kā arī WebMoney un Runpay maksājumu termināļos. Izvēlēties divus vienādus aizdevuma produktus nav iespējams. Ja Tavs bankas konts atvērts citā bankā, tad līdzekļi tiks pārskaitīti vienas darba dienas laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža. Lai pieteiktos aizdevumam atkārtoti, Tev tikai jāveic pieprasījums savā VIASMS klienta profilā. Izvēloties pilnu aizdevuma summas apmaksu veikt vēlāk, Jums jāveic tikai minimālais maksājums, kura apjoms pieejams Tavā rēķinā, kā arī klienta profilā. Atkārtota paroles izsniegšana ir maksas pakalpojums. Kredītlīniju kartei piešķir SIA “VIA SMS”, kas ir PTAC licencēts patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs. Jaunā parole tiks nosūtīta pa pastu uz Jūsu norādīto adresi. Izvērtēšanas procesā ņemam vērā arī VIASMS datu bāzēs esošo informāciju. Es aizmirsu paroli preču/pakalpojumu apmaksai interneta veikalos. Kredītlīnija ir atjaunojama – Jūs atmaksājat mums naudu, un tā atkal kļūst Jums pieejama. Veicot pirkuma apmaksu interneta veikalā, man prasa ievadīt kartes lietotāja identifikācijas paroli. Identifikācijas parole NAV PIN kods, kas sastāv no četriem cipariem. Ja Jūs esat iegājis savā lietotāja profilā www.viasms.lv vai www.viacredit.lv, Jūs varat pāriet uz www.savacard.lv profilu caur sadaļu “SAVA.card”. Noslēdzot līgumu vienu reizi, to var lietot vairākkārt. Kartes lietošana Veicot pirkuma apmaksu interneta veikalā, man prasa ievadīt CVV. Vairāk informācijas par šo iespēju meklē savā VIASMS.lv lietotāja profilā. Ziņu par lēmumu saņemsi arī uz norādīto e-pasta adresi. Karte nav paredzēta personīgo līdzekļu uzglabāšanai. Nenomaksāts aizdevums vai kredīts citā kredītiestādē nevar būt par šķērsli, lai saņemtu aizdevumu no VIASMS. VIASMS piedāvā iespēju aizņemties papildus summu, kad tev jau ir aktīvs aizdevums. Tomēr SAVA.card nav paredzēta pozitīva atlikuma uzglabāšanai

Komentāri