Biežāk uzdotie jautājumi par parādu piedziņu

Dispečercentra mediķi zvanītājam var atteikt nosūtīt brigādi uz situāciju, ja ir skaidrs, ka izsaukums nav neatliekams un nav dienesta kompetencē. Ja pase netiek uzrādīta, brigāde izsniedz pacientam rēķinu.Tām iedzīvotāju grupām, kuras nav minētas Ārstniecības likumā un Latvijas-Ukrainas starpvalstu līgumā, par brigādes sniegto palīdzību izsaukuma laikā tiek izrakstīts akts-rēķins.

🔥GAMING TIEŠRAIDE🔥#ROADTO1300SUBS🔥

. Ja zvanītājs tomēr uzstāj par brigādes nepieciešamību, dienesta mediķi jau izsaukuma pieteikšanas laikā pa telefonu informē gan par to, ka šis būs maksas pakalpojums, gan par pakalpojuma cenu. Skaidras naudas norēķini dienestā nenotiek, līdz ar to par sniegto palīdzību nav jānorēķinās izsaukuma brīdī. Biežāk uzdotie jautājumi par parādu piedziņu. Uzzini , kuras ārstniecības iestādes atrodas Tavas dzīvesvietas tuvumā un kādu palīdzību tur vari saņemt. Ja tomēr mediķi pēc pacienta apskates un stāvokļa izvērtēšanas lemj pacientu nogādāt slimnīcā, tādā gadījumā par izsaukumu jāmaksā nebūs. Parasti gan šādos gadījumos dispečers iesaka zvanītājam izmantot citas palīdzības saņemšanas iespējas. Galvenie 6 padomi, kas patiešām varētu Jums palīdzēt iegūt vairāk no ātrajiem kredītiem. Rēķins ir izrakstāms arī tādā gadījumā, ja Ārstniecības likumā un Latvijas-Ukrainas starpvalstu līgumā minētās iedzīvotāju kategorijas nevar uzrādīt personas un valstisko piederību apliecinošu dokumentu. Biežāk uzdotie jautājumi par parādu piedziņu. dienesta dispečercentrā strādā kvalificēti, apmācīti mediķi, kas katru izsaukumu izvērtē pēc stingriem kritērijiem, lai atpazītu situācijas, kas ir bīstamas pacienta dzīvībai vai veselībai.

💥 GTA V AR SKATĪTĀJIEM | 20K, PALDIES 🎮

. noslēgto par dienesta brigādes izsaukumu nav jāmaksā arī Ukrainas pilsoņiem vai citas valsts pilsoņiem, kuriem ir izsniegta pastāvīgās uzturēšanās atļauja Ukrainā. Medicīniska rakstura padomu telefoniski darba dienu vakaros no plkst. Brigādes tiek nosūtītas izsaukumos arī dažādu pēkšņu un nopietnu saslimšanu gadījumos, kad nepieciešama neatliekama mediķu palīdzība, lai glābtu cilvēka dzīvību, piemēram, ja ir sirdslēkme, insults, pēkšņs elpas trūkums, samaņas zudums, krampji u.c.

👍🎮 Mega GTAV tiešraide 🎮🔴 | Ieraus kād' šļuk & Būšu Nr.1. Garantēts

.

BigBank.lv – Patēriņa kredīts. Tēriņi, kuriem vajadzētu krāt naudu jau iepriekš. Pret pacienta vai cietušā gribu mediķi nevar viņu nogādāt slimnīcā, izņemot situācijas, ja mediķi izsaukuma laikā konstatē pacientam akūtus psihiskus traucējumus, kuru dēļ viņš apdraud pats savu dzīvību vai apkārtējos cilvēkus

Komentāri