Banknote.lv atsauksmes

Man vienalga, kā viņš ar mani runās, ja vien viņš precīzi spēs noteikt diagnozi un noteikt pareizu ārstēšanu. Jo, cik noprotu šajā konkrētajā nodaļā ārste ir tikai viena un viņu nevar nomainīt. Un darījis to pilnīgi brīvprātīgi, saskaņā ar paša pieredzi un uzskatiem. Ja ārsts dakterē, piemēram, reimatisa pacientu, tad nevajag ārstam stāstīt par visām iespējamām kaitēm - reimatologs nav ne gastroenterologs, ne kardiologs ne vēl kāda cita profila ārsts. Dažādi sportisti, vienots atbalsts - TV klips: Разные спортсмены, единая поддержка - TV реклама: Dažādi sportisti, vienots atbalsts - filmēšanas aizkulises. Ja slimnīcā pacients ir nokļuvis ar kaiti A, tad nevajag no konkrēta speciālista sagaidīt konsultācijas par visām citām iespējamām kaitēm - jāsagaida risinājumu konkrēti par tās kaites ārstēšanu, ar kādu Pacients nonāca pie konkrēta ārsta konkrētā nodaļā. Pati eju pie viņas ne pārāk sen, bet esmu apmierināta ar viņas darbu, nekas nav kritis lauka un nekas nav bijis negatīvs no viņas puses. Banknote.lv atsauksmes. Ārstam jābūt zinošam, kompetentam. Kāds Pilsētas mērs, tāda arī pilsētas iestādes. Manas plombes joprojām turas. Vienreiz izkratiet sirdi, bet nevis konstanti ierakstiet kaut ko sliktu. - twitter.com/Dzherijs Esmu ļoti apmierināta aršo ārsti. Piekrītu, ka varbūt par ēšanas paradumiem tiešām jākonsultējas ar citu ārstu, taču gan internista, un neirologa konsultācijām, gan arī fizioterapeita un ergoterapeita nodarbībām ir jābūt pieejamām un zināmām gan pacientam, gan tuviniekiem. jo seviški bērnu zobārstniecībā, higienists zem katras kritikas. Nepiekrītu arī par to, ka no ārsta nav jāgaida toleranta attieksme. Runājot par Dzirciema ielu.neko labu teikt nevaru.konvejiers un attieksme.ko atlīdi. Viedokli mainījis neesmu - ļoti laba ārste bez attieksmes problēmām; pēdējos gados, kad vien ir nācies izmantot stomatologa pakalpojumus, eju pie viņas. Es tomēr uzskatu, ka tā nedrīkst būt nevienā vietā, neatkarīgi no apstākļiem. Un negatīvie komentāri nāk no dažiem cilvēkiem, kas atkārtoti krata savu bēdu.

Arke - Zobārsti

. Ja es tā izturētos savā darba vietā, es jau sen būtu atlaista. Tāpat arī visās pārējās vietās, kur ir saskarsme ar cilvēkiem. Iespējams, ka katram ir jāatrod tas īstais un vienīgais ārsts, tas attiecas ne tikai uz zobarstiem. Man nav bijusas nekādas nesaskaņas ar viņu, es vienkārši biju tik naiva, ka uzticējos dakterim, kuram interesē nokāst no tevīm naudu, par taviem zobiem viņam vienkārši nošpļauties. Jo privātā biznesā tomēr tieši klients ir svarīgs, jo tieši viņš nes peļņu. Rakstīsanas mērķis ir tāds, ka es gribu brīdināt citus cilvekus, ka tāāāādiem dakteriem nedrīkst uzticēties, tas arī viss. Līdz ar to var secināt, ka nav nemaz tik slikta daktere. Laikam atliek tikai sakost zobus un pieņemt šo nejēdzību. Un man nekad neienāktu prātā salīdzināt viesmīli ar ārstu. Cienītā daktere arī neizsniedza nekādus čekus, es arī, naiva būdama tos nepieprasīju, un ej nu pēc tam kaut ko pierādi.h.

Sūdzies, ja ārsts Tavu tēvu ārstēs nepareizi vai neatbilstoši. Man pilnīgi trūkst vārdu, lai raksturotu dakteri Sarmīti Bisenieci, mati ceļas stāvus, redzot, cik bezatbildīgi var rīkoties ārsts, tu viņam maksā naudu par to lai viņs tev sabojatu zobus. Notika tā, nu labi, nepatika Jums, nu pasūdzējies tagad dzīvo tālāk. Pierakstījos ikgadējai pārbaudei. Pavērojot kas ir ievietojis komentārus, tad Irēna Vanaga vien parādās, tāpēc cilvēki mīļie, katrs izvēlieties savu dakterīti un pēc tam internetā nenopeliet vienu dakterīti ar kuru Jums bijušas nesaskaņas. No mediķa nav jāgaida tolerance vai bezgalīgas konsultācijas, vai laipnums vai vēl nez kas. Tāpēc arī privātās klīnikās šī attieksme ir daudz saudzējošāka un tolerantāka. Visas vispārīgās lietas ir jājautā no ģimenes ārsta, kurš attiecīgi nosūta uz nepieciešamajiem izmeklējumiem. Lai veicas! Sarmīte Biseniece ir mans zobārsts jau piecus gadus, var'but sešus un man nekad nav bijušas sūdzības par viņas darbu - plombes stāv vietā, nervi zobos nav atmiruši. Taču diemžēl ne visi var atļauties privātās klīnikas.

Stacionārs Biķernieki - Atsauksmes

.

Komentāri