Augts kredītu apstiprinājums šeit - maz atteikumu!

Vienkārši ticēt tam, ka vari vairāk izdarīt. Tāpat būtiska ir sacensību pieredze: “Latiņa ir jāuzstāda [aizvien] augstāk un jātic tam, ka tu vari vairāk. “Uz sacensību otro pusi izmantojām Andra sagatavoto vilkšanas sistēmu, [.] kur Andris mani nosacīti velk. Bet nedēļu pēc finiša viss jau aizmirsts un liekas: kad nākamais rogainings, jo bija taču baigi forši,” saka Andris. Kā paņemt ātro kredītu?. Atmaksāt kredītu pirms termiņa vai ieguldīt naudu?. Kā ātri sakrāt naudu pirmajai iemaksai?. Jānis skaidro, ka tas ir orientēšanās sporta paveids, kurā iespējams iepazīt jaunus apvidus un doties nezināmajā: “Starta brīdī saņem karti un tad mēģini atrast kontrolpunktus. Augts kredītu apstiprinājums šeit - maz atteikumu. Protams, gribas visus punktus paņemt, bet labi organizētas rogaininga sacensības ir tādas, kur visus punktus nevar paņemt.” Andris Ansabergs atzīst, ka rogainings nav tas, ko viņš darītu prieka pēc. Taču atgriezties sacensībās liek labā sajūta finišā, jo tajā brīdī aizmirstas grūtības. Pirmkārt, svarīga bija lomu sadale: Jānis vairāk bija navigators, bet Andris tempa turētājs. Kad pāris reizes pārspēj to, ko vari izdarīt, tad jau sāk saprast, ka nav tik daudz robežu, tās ir galvā. Mēs abi esam tehniski skrējēji, līdz ar to grūtais apvidus ir vide, kur mēs esam pieraduši un mums neķeras kājas, mēs zinām, kā iet cauri “džungļiem” diezgan ātrā tempā,” saka Andris. Bet rogainingā nav tā – jo ātrāk skriesi, jo ātrāk beigsies sacensības. “Kad skrien, domā - kāpēc šeit esmu un nevajadzēja šo vispār darīt. Viņam ir mazliet grūtāk, un man ir mazliet grūtāk, bet kopumā temps mums paliek gana augts,” atklāj Jānis. Rogainingā alkatība nav tā labākā īpašība. “Piedzīvojumu sacensības tu vari baudīt, protams, profesionāli darot, arī nav tik liela bauda.

Devalvācija -

. Protams, es skrienu, bet viņš man neļauj atpalikt. Labu rezultātu sasniegšanai rogainingā ir daudz jātrenējas un jābūt labai fiziskai sagatavotībai. “Jātrenējas ir daudz. Un pieredze ir vajadzīga – pierodi būt komfortā, kad esi diskomfortā.” Jānis arī atklāj vairākas lietas, kas palīdzēja komandai pieveikt distanci. Tādēļ tas ir viens no grūtākajiem sporta veidiem,” skaidro Andris.

Augts kredītu apstiprinājums šeit - maz atteikumu. Rogainings ir ļoti, ļoti izsmeļošs sporta veids.” Savukārt sacensību dalībnieki, kas netiecas pēc noteikta rezultāta, mēdz izmantot to kā iespēju pastaigai un atpūtai.

Vidēja termiņa makroekonomiskās attīstības un fiskālās.

Komentāri