Ātrais kredīts uz 30 dienām

Izmantojot tehnoloģiskos sasniegumus un nodrošinot augstu klientu apkalpošanas kultūru, uzņēmumam īsā laikā ir izdevies nostabilizēties un iegūt atpazīstamību patēriņa kreditēšanas segmentā Latvijā un panākt strauju klientu skaita pieaugumu. Ātrais kredīts uz 30 dienām. Gadījumā, ja izvēlēsies maksāt minimālo mēneša maksājumu, visa šī summa tiks novirzīta uz pamatsummas atmaksu. Papildus aizdevums Piesakies papildus aizdevumam arī situācijā, ja nav dzēsts esošais aizdevums. Ja mēs kavējamies, aizdevums tiks piešķirts bez pirmās aizdevuma maksas! Viegli saprotami procenti Aizdevuma procentu aprēķinā nav nekādas papildus vai slēptās maksas. Saņemot papildu summu, Tava aizdevuma atmaksas termiņš nemainās. Slikta kredītvēsture var negatīvi iespaidot pieprasījumus pēc aizdevuma vai kredīta no citām finanšu vai banku insitūcijām nākotnē. Cik patiesībā vērtīgas ir labas atzīmes?. Mums ir prieks, ka klientu skaits pieaug un vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti.

Kredītvēstures ietekme Aizdevuma laicīga neatmaksāšana var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. gada un piedāvā patēriņa kreditēšanas pakalpojumus, izmantojot zīmolus VIASMS.lv, VIACREDIT.lv un SAVA.card. Izvēloties pilnu aizdevuma summas apmaksu veikt vēlāk, Jums jāveic tikai minimālais maksājums, kura apjoms pieejams gan rēķinā, gan arī klienta profilā. Gadījumā, ja bankas sistēmā rodas tehniska rakstura problēmas, naudas saņemšana var aizņemt ilgāku laiku. Elastīgais aizdevums piedāvā īpaši ērtus aizdevuma atmaksas noteikumus – atsevišķa aizdevuma pagarināšana nav jāveic. Pozitīva atbilde par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīga no kredītu komisijas lēmuma, kas izvērtēs aizņēmēja kredītvēsturi, ikmēneša ieņēmumus un citus faktorus. Piedāvājam aizņemties arī papildus summu pat tad, ja esošais aizdevums vēl nav atmaksāts. Kompānija SIA VIA SMS sadarbojas ar tādām maksātspējas un kredītvēstures novērtēšanas kompānijām kā Creditreform, Gelvora un Kreditu Inkasso. Galvenais VIASMS.lv izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Mūsu klienti – tā ir mūsu uzņēmuma vērtība.

Ātrais kredīts - SMS kredīts - 0% ātrie kredīti

. Atmaksā aizdevumu visu uzreiz vai pa daļām Tev ir iespēja atmaksāt aizdevumu vairākos maksājumos, veicot minimālos mēneša maksājumus. Sekojošos mēnešos minimālā mēneša maksājumā tiks iekļauta gan pamatsumma, gan procenti par kapitāla lietošanu. Šādā veidā Tu pakāpeniski samazināsi aizdevuma apmēru. Tu visu kontrolē Savā Ondo.lv lietotāja profilā vari redzēt visu informāciju par saviem aizdevumiem un rēķiniem, kā arī izdevīgus piedāvājumus u.c.

EURO / EIRO - EURO / EIRO sms kredīti un ātrie aizdevumi.

. Izvēloties veikt ikmēneša maksājumus, aizņēmējs var par maksu mainīt minimālā maksājuma datumu. Par savu pienākumu VIASMS.lv uzskata katra klienta vajadzību izpratni, kā arī pozitīvu un atklātu sadarbību.

Ātrais Kredīts Internetā - Saņem Naudu 15 Minūšu Laikā.

. Tev tiks sagatavots jauns aizdevuma atmaksas rēķins, kurā tiks iekļauts gan esošais, gan papildu summas aizdevums. Kā gudri ietaupīt naudu?. VIASMS.lv piedāvā iespēju izmantot Elastīgo aizdevumu, kas klientam ļauj izvēlēties aizdevuma atgriešanas nosacījumus, balstoties uz savām vajadzībām

Komentāri