Atbildes ir atrodamas šajā rakstā!

Gaileņu mērce - Atbildes katram gadījumam

. Metropolē katru nedēļu notiek Tet maratona skrējēju treniņi. Tas ir cieši saistīts ar uzņēmuma biznesa attīstības stratēģiju – esam tie, kas nākotnes idejas pārvērš ikdienas pakalpojumos, un tam katru dienu ir nepieciešamas šīs trīs īpašības. Tas mūsu klientiem un citiem Latvijas iedzīvotājiem līdz šim jau zināms kā elektrības un gudrās mājas pakalpojumu sniedzējs. Šīs īpašības sakrīt ar uzņēmuma biznesa attīstības virzienu. Sākotnēji Tet radās, “e” burtam simbolizējot elektrību starp atpazīstamajiem Lattelecom diviem “t” burtiem. Atbildes ir atrodamas šajā rakstā. Tā vietā izvēlējāmies jau labi startējušu zīmolu pacelt nākamajā līmenī.Esošās vērtības ir pašsaprotamas biznesā - mūsos ikvienā vienmēr saglabāsies cieņa un uzticība pret klientiem, partneriem un vienam pret otru. Savukārt izklaides pakalpojumi – Helio iTV, Helio VTV, Shortcut, e-sports u.c. Sapratām, ka nav vērts sākt no nulles punkta, ieguldot laiku un līdzekļus jauna nosaukuma radīšanā un iedzīvināšanā. Ar NVA atbalstu personām ar invaliditāti ir iespēja piedalīties , profesionālajā apmācībā, , strādāt subsidētajās darba vietās, izmantot karjeras konsultācijas, saņemt palīdzību darba meklēšanā un reģionālās mobilitātes atbalstu, kā arī atbalstu. Personām ar invaliditāti ir pieejami visi NVA īstenotie pakalpojumi. Ik otrdienu mūsu biroja foajē pārtop par raidījuma Hattrick studiju un katru gadu maijā par hokeja mājām pasaules čempionāta spēļu komentētājiem un studijas vadītājiem. Veidojam uzņēmuma komunikāciju atvērtāku, un to turpināsim arī nākotnē. Darba meklētājiem ar invaliditāti tā ir iespēja atrast darbu, savukārt darba devējiem tā ir iespēja atrast savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, darba vidē iepazīstot darba ņēmēju ar invaliditāti profesionālās spējas.

Informācija no kontaktpersonas vizītkartes atrašana.

. Taču jauns vārds ir tikai aisberga redzamā daļa, aiz kuras stāv visa uzņēmuma darbības, domāšanas, kultūras un komunikācijas maiņa. Bigbank pieredze un apspriešana. Būt līderim nozīmē būt drosmīgam darīt lietas, ko līdz šim neesam darījuši. Darba devēji, nodarbinot bezdarbnieku ar invaliditāti subsidētajā darba vietā, no NVA saņem dotācijas bezdarbnieka darba algai un darba vadītāja atlīdzībai.

Regulāri dalāmies dizaina domāšanas pieredzē ar valsts institūcijām un dažādu nozaru uzņēmumiem. Atvērtību apliecināsim, iesaistot klientus pakalpojumu izstrādē un pilnveidē. Tālākajam ceļam esam definējuši, ka būtiskākie mūsu raksturojumi mērķu izpildei būs drosme, atvērtība un neatlaidība. aprīlī uzņēmuma nosaukums tiks mainīts uz SIA Tet, un tam saglabājas līdzšinējā vadība.Jaunais zīmols Tet ietver vienkāršību un atvērtību, uz ko tiecamies un ko vēlamies sniegt visiem esošajiem un jaunajiem klientiem. Arī sabiedriskās domas pētījumi liecina, ka šo zīmolu un nosaukumu vērtē kā vienkāršu, saprotamu un pieejamu. Zīmola un nosaukuma maiņa ir nākamais uzņēmuma attīstības solis – pērnā gada sākumā jau ziņojām, ka esam kļuvuši par tehnoloģiju un izklaides kompāniju. Kāpēc ir tik svarīgi uzkrājumu fonda izveidi izvirzīt kā prioritāti?. Mūsu birojā Metropole regulāri notiek dažādu jomu pasākumi ikvienam interesantam, sākot ar start-up uzņēmumu līdz influenceru “mītapiem”. Jauns vārds ir tikai aisberga redzamā daļa, aiz kuras stāv visa uzņēmuma darbības, domāšanas, kultūras un komunikācijas maiņa. Katram pasākumā iesaistītajam bezdarbniekam tiek nodrošināts kvalificēts darba vadītājs, kas palīdz apgūt darbam nepieciešamās prasmes un iemaņas. aprīlī.Tet nav jauns nosaukums, un tam nav vienas konkrētas nozīmes. Strādājot subsidētajā darba vietā, bezdarbnieks ar invaliditāti, var saņemt ergoterapeita, surdotulka un atbalsta personas pakalpojumus, kā arī, ja nepieciešams, tiek nodrošināta darba vietas pielāgošana konkrētā bezdarbnieka vajadzībām. Atbildes ir atrodamas šajā rakstā. ir pie Helio zīmola.Tet kā tehnoloģiju zīmols un Helio kā izklaides zīmols pastāvēs vienā uzņēmumā – šobrīd tas ir SIA Lattelecom.

Komentāri