Atbalsts sportam īstajā brīdī

Ātrie kredīti bez reģistrācijas maksas. Mums visiem ik palaikam ir nepieciešama palīdzība, lai tiktu galā ar kādiem sarežģījumiem. Tā vari iegūt arī jaunus draugus un domubiedrus! Iepazīsti sevi un savu spēju robežas! Studijas varētu būt laiks, lai tu vairāk iepazītu sevi, savu spēju robežas, un to, cik tu vari izturēt. Iespējams, ka pašlaik, studiju sākumā, tev varbūt pat nav īsti stabilas apmešanās vietas. Mēs apzināmies, ka viena no lielākajām grūtībām ir tā, ka jātiek galā ar daudzām neskaidrībām, kas rodas jaunajā situācijā. Uzreiz ir nepieciešams iepazīties ar LU, universitātes telpām un ēkām, jo dažām programmām nodarbības notiek vairākās vietās pilsētā. Izmanto arī nedaudz no sava laika, lai sakārtotu dzīvi tā, kā tas būtu tev pa prātam. Arī daudzas telpas būs lielākas nekā skolā. Centies saglabāt augstas darbaspējas. Ļoti reti sarežģījumi izzūd paši no sevis. Svarīgi saglabāt regulāra miega režīmu. Universitātē ir arī laba izdevība pievērsties sportam un attīstīt savus vaļaspriekus. Ja rodas kādi sarežģījumi vai grūtības, labākais, ko tu vari darīt, ir nekavējoties sākt tos risināt, nevis atlikt uz vēlāku laiku un mocīties. Tu vari visur iegriezties, lai izprastu universitātes vidi un atmosfēru. Ja esi aizkavējis kādu darbu vai atpalicis no citiem, nevilcinies, centies tikt galā ar situāciju, nevis atlikt risinājumu uz rītdienu. Pareiza un regulāra ēšana ir tikpat būtiska kā pietiekami ilgs miegs. Daudzi studenti konsultāciju servisu uztver kā pēdējo glābiņu, kur vērsties, nepamanot, ka, ja iepriekš būtu sākuši konsultēties, tad būtu aiztaupījuši sev gan laiku, gan sirdēstus. Augstskolā ir daudz vairāk patstāvīga darba, nepieciešamas svešvalodu zināšanas. Bet jūs visi būsit studenti, kuri apgūst noteiktu programmu līdzīgu interešu laukā ar vienlīdzīgiem mācību spēkiem, lekciju sarakstu, laika grafikiem, novērtējumu un pieredzi augstskolā. Ja neesi skaidrībā, ko darīt, aprunājies ar kādu. Ja nu radusies mazāka, vai lielāka problēma, jo ātrāk ķersies klāt, lai to risinātu, jo vienkāršāk būs to atrisināt. Laikus jānoskaidro nodarbību saraksts, jāizvērtē patstāvīgi veicamo darbu apjoms un termiņi, lai saplānotu laiku un sekmīgi tiktu galā ar programmu.

Fifty Shades of Grey You are Mine rokudzelži -

. Uzdoto darbu pēdējais izpildes termiņš vienmēr šķiet tālu, taču patiesībā tas pienāk pavisam ātri. Ja students izjūt stresu, mēs iesakām saglabāt „rutīnu” – ieradumus, ierasto dzīves ritmu, kas parasti palīdz atgūt enerģiju. Uzturēšanās vieta. Dienu tu pavadīsi universitātē. Tev pašam jāsameklē savs nodarbību saraksts, lai zinātu, kur un cikos ir nākamā lekcija, lai tu ierastos uz to laikā. Bieži vien vislietderīgākais, kā tikt galā ar smagām domām un sajūtām, ir izmantot tās rīcības stratēģijas, kas jau iepriekš sevi pierādījušas un ir noderējušas. LU fakultātēm ir savas bibliotēkas, lasītavas, kafejnīcas, datoru telpas, dažādi dienesti. Regulāri vingrojumi, lai uzturētu mundrumu un veselību, vienmēr palīdz, bet jo īpaši, ja saskaries ar jauniem izaicinājumiem. Šī situācija, kad liekas, ka daļēji zaudēta kontrole pār situāciju, dažiem var likties diezgan nepatīkama. Studiju sākumā daudz kas var šķist citādāks, nekā tas ticis cerēts. Iekļaušanos savā studiju grupā veicinās tas, ja tu piedalīsies sava kursa rīkotajos vakaros, savas fakultātes un LU rīkotajos pasākumos. Ja tev jāgādā par ģimeni studiju laikā, tomēr, iedali laiku tikai sev. Ja paralēli studijām tu strādā, centies plānot laiku tā, lai iedalītu laiku gan studijām, gan atpūtai. Grūtības, sarežģījumi var tikai palielināties, ja tos atliek vai cenšas par tiem aizmirst. Izveido efektīvus studiju ieradumus, kas nodrošinās sekmīgākas studijas un to ka kļūsi par veiksmīgu studentu. Pirmajās nedēļās universitātē nemaz nav nepieciešams daudz laika, lai iepazītos ar cilvēkiem un iepazīstinātu viņus ar sevi. Centies līdzsvarot laiku, ko pavadi ar draugiem, ar to, ko pavadi vienatnē. Tomēr pieredze rāda, ka vislabākais ir laikus meklēt palīdzību.

Atbalsts sportam | Salaspils

. Cilvēki, ar kuriem kopā studēsi, būs atšķirīgi no tiem, kurus biji paradis redzēt skolā. Atbalsts sportam īstajā brīdī. Studenti būs ieradušies no dažādām skolām, būs studenti, kuri strādās, un arī tādi, kuri iepriekš pārtraukuši studijas.

Salaspils

.

Tādēļ vērts zināt to, ka daudzas domas un izjūtas, kuras tu piedzīvo, ir visai izplatītas un ka dzīves pārmaiņas var katram no mums izraisīt dažādas reakcijas. Drīz vien tu atklāsi sev patīkamākās vietas nodarbībām, mācībām, ēšanai un atpūtai. Saglabā līdzsvaru savā ikdienā! Nodali mācību darbu no brīvā laika izmantošanas atpūtai un savu interešu izkopšanai, citādi tu vari lieki izšķērdēt laiku, raizējoties par vienu, kamēr dari ko pilnīgi citu. Pašam jāpieņem dažādi lēmumi, rodas bažas par to, kā apkārtējie tevi novērtē, var rasties nedrošība sakarā ar neskaidriem mācību prasību standartiem un nepilnīgām studiju iemaņām. Tas palīdzēs iegūt draugus.

Ziņas - Junioru izlases kandidāti tiekas nometnē Latvijas.

. Ļoti iespējams, ka tu strādāsi uz pusslodzi vai tev būs kādi citi pienākumi vienlaikus ar studijām, tādēļ ļoti būtiski ir pilnveidot laika plānošanu, ņemot vērā mācību uzdevumus un brīvā laika izmantošanu atslodzei. Ir lietderīgi studiju gaitā iemācīties uzņemties atbildību par studijām un nodalīt to, kas patiešām ir tev pa prātam no tā, ko pavisam nevēlies darīt, izpildot savas programmas prasības. Papildini savas mācību iemaņas, jo studijas universitātē atšķiras no mācībām skolā. Būs cilvēki ar dažādām zināšanām, spējām, prasmēm un interesēm

Komentāri