Apdrošināt vai krāt naudu?

. Apdrošināt vai krāt naudu. Bet tas iepriekšējais ir tikai ideāls variants un tādi nepastāv! Mūsdienās ir apdrošināšanas kompānijas, kas dara šo funkciju ar naudas savākšanu, bet viņi iekasē naudu par naudas savākšanu glabāšanu un arī vēlas iegūt peļņu. Un šādā veidā tad arī darbojas apdrošinātāju uzņēmumi un, lai vai kā tev liktos, ka tev vajag apdrošināt savu mantu, tomēr tu un pārējie apdrošināšanas ņēmēji vienmēr būs zaudētāji. Kāpēc ir tik svarīgi uzkrājumu fonda izveidi izvirzīt kā prioritāti?. Apdrošināt vai krāt naudu.

Uzkrājumi, noguldījumi un ieguldījumi bankā Citadele. Krājkonts bērnam. Izvēlies, lai veidotu garantētu uzkrājumu bērnam, kuru kopā ar peļņu viņš saņems, sasniedzot pilngadību. Bet pat tad, ja tu gadu kādu laiku riskētu un neņemtu apdrošināšanu tad arī tu sāktu iekrāt naudu un jo ilgāk nekas ar tevi nenotiks jo vairāk naudas tev būtu un, ir liela iespēja,ka beigu beigās tev tad arī nebūt šī nauda jāizmanto.

Vai tev vajadzētu ņemt kredītu ar negatīvu kredītvēsturi.

.

Swedbank blogs – noderīgi padomi un aprēķini - Swedbank blogs

. un ja nu tev gadās kāds negadījums tad to finansēt no šiem uzkrājumiem. Vienīgā iespēja, ko es redzu, kad apdrošināšana varētu tev palīdzēt ir tad, ja tev nav pilnīgi nekādu iekrājumu, kas ir liela daļa no sabiedrības, un tad tu vienkārši nevari atļauties riskēt. Kā iekrāt nekustamā īpašuma iegādes pirmajai iemaksai

Komentāri